ПадаюВреверансах• 21 ноября 2024

Тоже підірвалися і бігом читать?

Вчора витріпали всі нєрви. Всю ніч спала в пів ока. І от ця тривога...
Думаю, чи будить дітей
uma• 21 ноября 2024
Спали как сурки. Провожают ребенка в школу. Света нет, греть завтрак на сковородке не люблю. Первый снег за окном, а я резину не сменила… дотянула, блин.
Всех с новым днем и первым снегом.
Аюшка• 21 ноября 2024
Ответ дляsonechkook
Ви відео прильотів бачили? Збиттям і не пахне, на жаль. По заводу вгатили(
А где вы видео видели?
Елена - 79• 21 ноября 2024
Ответ дляsonechkook
А по відміні певних маршрутів неважко здогадатись, куди
А где вы видите перечень отмеченных маршрутов ?
Ніка Найз• 21 ноября 2024
Ответ дляAsiya2017
Сидимо вже в коридорі🙏
А толку? Коридор от термобары уже не защищает!
Yuliya-23• 21 ноября 2024
Ответ дляРойЛеля
Вже Дніпро...
угу, гепнули добряче
Yuliya-23• 21 ноября 2024
Ответ дляРойЛеля
Рано почався наш день. На вулиці сніжком припорошило. Діти зрадіють, як проснуттся
а в нас + 11 і дощ
Ksusci• 21 ноября 2024
Ответ дляtanitabonita
Як задовбали за вчора ті гойдалки з новинами - то є, то нема, ядерка-ху...ядерка, пуски-імітація, нє живіть - нє вмирайте . Та ми скоріше помремо від цих новин. Нерви зжерають здоров´я і життя((
На це і розраховують. Хочуть щоб люди були готові на все. Бережіть себе.
Yuliya-23• 21 ноября 2024
Ответ дляsonechkook
шо опять там де й декілька раз було?
Asiya2017• 21 ноября 2024
Ответ дляНіка Найз
Ну як більше немає куди, то хоч в коридор або в тамбур, від осколків скла.
Wzuvaika• 21 ноября 2024
це жах якийсь був. кошмарили Дніпро сьогодні. Сподіваюся всі живі
Ніка Найз• 21 ноября 2024
Ответ дляAsiya2017
Подвал есть?
Ніка Найз• 21 ноября 2024
В Харькове пару раз ныли сирены ночью, но было тихо слава Богу!
sonechkook• 21 ноября 2024
Ответ дляАюшка
А где вы видео видели?
Труха Днепр
sonechkook• 21 ноября 2024
Ответ дляЕлена - 79
Якийсь чат Транспорт Дніпро, Днепр оперативний, здається, посилання минулого тижня давав. Там про рух всього транспорту
sonechkook• 21 ноября 2024
Ответ дляYuliya-23
шо опять там де й декілька раз було?
Мабуть
Marinamariana• 21 ноября 2024
Ответ дляЗагадочная
Проснулись от взрывов и бегом материть рашистов
Паникой не накрывало ни вчера ни сегодня
Вы в Днепре ?
Yuliya-23• 21 ноября 2024
Ответ дляsonechkook
Мабуть
та вже відомо яке підприємство, по тому які маршрути відмінили
sonechkook• 21 ноября 2024
Ответ дляYuliya-23
Я в курсі з самого початку, аналізувати вмію
JENYABEST• 21 ноября 2024
Ответ дляМанула
Не обов´язково. Канали з вечора нагнітають, потім ніякі снодійні не допомагають, а вранці робота ... Тут одне тільки допоможе - не читати ніяких новин і раніше лягати спати
Конечно не читать, согласна полностью.
ingaruta• 21 ноября 2024
только встала.что случилось.снег ненавижу.выпал.сейчас буду новости читать
Alexandr-ina• 21 ноября 2024
Стосовно ховатися чи ні: в Сумах прилетіло у двір, де навколо багатоповерхівки. Не в самі будинки. Але ж загиблі, 12. Тож, скоріш за все, вилітали рами і скло і вбивало так людей. Тому краще хоч від вікон подалі
Beile• 21 ноября 2024
А у нас відключили світло,не по графіку. Не побачила,що інтернету немає. Прокинулась, подивилась телефон-тривог немає, я й заснула. Ось вранці читаю, що були ракети,виявляється...
Дафна• 21 ноября 2024
Слово какое подобрали- ’ подорвались’...не хотелось бы)
Allka- skakalka• 21 ноября 2024
Ответ для_потужная_
Это кинжал преодолевает воздушный барьер, от этого такие взрывы, как автоматная очередь. А когда его сбивают, то тогда уже дом трясёт.
Кинжал невозможно сбить ,не выдумывайте .
У нас нет такого ПВО ,чтобы сбить его!
Missis Виктория• 21 ноября 2024
Ответ дляЗагадочная
Ну вон в мукачево людей с работы распускают, боятся обстрелов, наверняка кто-то там тоже ночь не спал

Человек найдет как себя накрутить

Только зачем…

Я еще весной 22го, после беганий спать в ванную в каждую тревогу, поняла, что мне такая жизнь нахер не нужна. Потому или я выезжаю или перестаю сама себя задрачивать. Выключаю телефон ночью и сплю, проснусь от взрывов тогда читаю что там как
Хороший совет.
А дети есть у вас?
Nadiaaaa• 21 ноября 2024
Якобы на Днепр летела межконтинентальная баллистика
🔱Повітряні сили: Уранці 21 листопада 2024 року в період з 05.00 по 07.00 російські війська атакували місто Дніпро (підприємства та критичну інфраструктуру) ракетами різних типів.

Зокрема, із Астраханської області рф було запущено міжконтитентальну балістичну ракету, із Тамбовської області з винищувача МіГ-31К — аеробалістичну ракету Х-47М2 «Кинджал», із стратегічних бомбардувальників Ту-95МС сім крилатих ракет Х-101 (район пусків — Волгоградська обл.).

Внаслідок протиповітряного бою підрозділами зенітних ракетних військ Повітряних Сил знищено шість ракет Х-101. По інших ракетах – без суттєвих наслідків.
Missis Виктория• 21 ноября 2024
Ответ дляmarinamagic
Я собі не можу цього дозволити, так як несу відповідальність за дітей. І от всі сплять, а я моніторю. Бо в мене єдиної є можливість потім поспати, а чоловіку рано вставати на роботу, дітям на уроки. Ну і плюс я таки сама тривожна((
Вот и я об этом. Если дети есть, то такое халатное отношение не вариант.
Natal_ka91• 21 ноября 2024
Ответ дляNadiaaaa

Ого, таки вперше застосували...
Манула• 21 ноября 2024
Ответ дляNadiaaaa

Було передчуття, що нам цю гидоту влуплять
С*ки, мерзоти рашистськи, бажаю вам тільки одного - карми та бумерангу за всі ваші злочини!
stranger-1• 21 ноября 2024
Ответ дляДождливая
В трухе такое видео, именно ’очередь’

https://t.me/truexadnepr/61288
Це балістична ракета з боєголовками, що розділяються. Падають окремо і майже одночасно. Тому такий ефект.