Диви яка я пава!• 21 ноября 2024

Аварийные отключения отменены, почасовые применены

И это еще не зима..что будет в -15..я думала что не будут отключать свет..хныкк..
Курочка-чубаточка• 21 ноября 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
Киеву отменили отключения, а области нет.
Я живу под Киевом, у меня есть и эклфлоу и генератор. А еще у меня ремонт, мало того что рабочие дерут в три шкуры, так еще надо генератор заправить для их работы ( хорошо он на газу). Но сам факт, почему в Киеве без ограничений, а область как обычно
И это мне повезло я 3 группа и свет отключат раз сегодня, а есть другие группы у кого дважды выключат 😞
Уроды
Киеву не отменили, а наоборот, лишние часы добавили.

автор Диви яка я пава! • 21 ноября 2024
Ответ дляНамакушка
В селах завжди топили пічку 1 раз в день, і тільки в великі морози ще ввечері топили, і вистачало, для чого весь день?
Не надо мне рассказывать про печки окей? И у меня есть и у свекров на даче большая кирпичная. ОНИ ТАМ ЖИВУТ и НЕ РАБОТАЮТ. Поэтому есть возможность протапливать каждый день
автор Диви яка я пава! • 21 ноября 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
Уроды
Меня уже отключили. Должны были в 10, выключили в 9. И завтрак не успела приготовить..
Перша леді колгоспу• 21 ноября 2024
Ответ дляДама_с_караваем
В смысле Киеву ничего? С утра экстренные, + добавилась еще одна очередь вечером, хотя должно было отключение быть только утром.
Так пишут Киев без отключений :

⏺Поточна ситуація в енергосистемі дозволяє сьогодні скасувати відключення для побутових споживачів Києва, – КМВА

Енергетики готуються до відміни аварійних та стабілізаційних відключень.

Але потрібно бути готовим, що ситуація в енергосистемі може змінитися.

Вру не я, а КМВА
Самая СоветЧиваЯ• 21 ноября 2024
Ответ дляНайщасливіша
Где покупали и скоко стоит?
Ось тут повз, точних цифр не знаю.
Великий (не Екофло, а китайській аналог), купували по собівартості, плив цілий контейнер з Китая (підприємство займається постачанням електро обладнання), він вийшов десь +/- 45т, маленький Блюетті замовляли у виробника в Німеччині, у них безкоштовна доставка по Європі (потім друзі автівкою привезли).
Перша леді колгоспу• 21 ноября 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
Тот же вопрос про камин/печку. Они дают тепло только когда горят дрова. Вы целый день рядом?
Камин или печка после ночи держат тепло очень долго
автор Диви яка я пава! • 21 ноября 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Тобто у вас холодильник без вас не працює чи стіралка?
Вы часто читаете про загоревшийся холодильник? А про аккумуляторы?
На привозе• 21 ноября 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
Нас в 7 отключили , не по графику и фиг знает когда включат ( 5 очередь ) . В 16 опять отключение .
Киев
Стетоскопуло• 21 ноября 2024
Ответ дляПампушечка
Вам пропоную йти на роботу і тоді зможете допомогти всім.
Всім, серйозно, всій країні? Ті в якій вкрали мільярди, які мали вливатись в енергозабезпечення? В захист енергосистем? У вас з причинно наслідковий зв´язком біда.

На привозе• 21 ноября 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
Так пишут Киев без отключений :

Вру не я, а КМВА
Через 10 минут они это опровергли уже и добавили еще одну очередь и один час к отключениям
автор Диви яка я пава! • 21 ноября 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Ось тут повз, точних цифр не знаю.
Не боитесь? Одно дело бренды по лицензии..другое китайский ноунейм
автор Диви яка я пава! • 21 ноября 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
Видимо у вас их нет
Перша леді колгоспу• 21 ноября 2024
Ответ дляНа привозе
Тю, что хотят то и пишут
Потом удаляют и не при чем
Самая СоветЧиваЯ• 21 ноября 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
Це може бути де завгодно і з чим завгодно.
Тому і запропонувала електрика, щоб він все вірно підключив, і таким чином скоротити шанси на ’несподіванки’.

П.с. і якщо ви дуже тривожна, то напевно знаєте що акуми бувають різні, і ступінь займання у них також різна, і не всі вибухають.
Пампушечка• 21 ноября 2024
Ответ дляСтетоскопуло
Допоможіть хоча б одній сім´ї чи пенсіонеру. Чи тільки тут писати можете?
Стетоскопуло• 21 ноября 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
У вас робочий день зараз?
а у вас? Де знайти таку роботу як у вас, сидіти на порадниці і зарплатню отримувати?
Крем для арбуза• 21 ноября 2024
Вже дуже давно нічого хорошого від держави не чекаю. По максиму забезпечили себе (зарядні станції нармальної потужності дорого, тому придбали акум, інвертор і гнучкі сонячні панелі на АліЕкспрес). Едина проблема автономне водопостачання - в багатоповерхівки скважину не проб´єш (по всім куткам стоять баклажки з водою).
Якби була можливість придбати будинок - то постарались би максимально забезпечити свою автономність від цієї держави
Намакушка• 21 ноября 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
Чому не потрібно? Тут відкритий форум і всі пишуть. Не хочете слухати, не пишіть теж. Ніхто піч цілий день не топив, вона так зроблена, що тепло віддає весь день.
Самая СоветЧиваЯ• 21 ноября 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
Жити в Києві це вже рулетка.
Виробник досить непоганий, з 3-х контейнерів (всі продані), зауважень не було.

Сегодня я не я• 21 ноября 2024
Ответ дляПампушечка
Логіка агонь
І ніяких претензій до корумпованої влади
Пампушечка• 21 ноября 2024
Ответ дляСегодня я не я
Логіка агонь
Мерзніть без світла, хто вам винен. З своєю логікою і претензіями
Стетоскопуло• 21 ноября 2024
Ответ дляПампушечка
Аналогічна порада, почніть допомагати, чи посуд помийте.
Пампушечка• 21 ноября 2024
Ответ дляСтетоскопуло
Я допомагаю і вже давно.
Посуд миє посудомийка.
автор Диви яка я пава! • 21 ноября 2024
Ответ дляКрем для арбуза
Ну поставишь ты себе панели, возьмёшь кредит, может осколками побить или еще хуже. И останешься еще с кредитом
Сегодня я не я• 21 ноября 2024
Ответ дляПампушечка
Ви хоч і зі світлом але агресивно - нелогічні
Крем для арбуза• 21 ноября 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
Ну просто скласти лапки і чекати ’милості’ від держави теж не варіант
Заела_пластинка• 21 ноября 2024
Ответ дляСтетоскопуло
В мене ні. Мені не потрібно працювати.
Стетоскопуло• 21 ноября 2024
Ответ дляПампушечка
Я допомагаю і вже давно.
Посуд миє посудомийка.
Так тут половина порадниці одні допомагальники, як ви. Тільки краще в країні не стає.
Пампушечка• 21 ноября 2024
Ответ дляСегодня я не я
Інколи люди мають те, на що заслужили. Ви яскравий приклад
Пампушечка• 21 ноября 2024
Ответ дляСтетоскопуло
Вам точно вже не стане.