Диви яка я пава!• 21 ноября 2024
Аварийные отключения отменены, почасовые применены
И это еще не зима..что будет в -15..я думала что не будут отключать свет..хныкк..
НаБалКоніХодять• 21 ноября 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
Киеву отменили отключения, а области нет.
Я живу под Киевом, у меня есть и эклфлоу и генератор. А еще у меня ремонт, мало того что рабочие дерут в три шкуры, так еще надо генератор заправить для их работы ( хорошо он на газу). Но сам факт, почему в Киеве без ограничений, а область как обычно
И это мне повезло я 3 группа и свет отключат раз сегодня, а есть другие группы у кого дважды выключат 😞
Уроды
Ничего Киеву не отменили, мы прямо сейчас без электричества до 12 и с 16 снова будем, в КЦ только что график кинули.
НаБалКоніХодять• 21 ноября 2024
Ответ дляВорожу на каві
Ви абсолютно праві.
Цікаво в криму і лнрах теж так іздіваються світлом?
Нет, не издеваются
Сегодня я не я• 21 ноября 2024
Ответ дляПампушечка
Інколи люди мають те, на що заслужили. Ви яскравий приклад
Логіка агонь
Чи я зі світлом - вам не відомо а ви мені про заслуги
Але ясно що є маса незахищених прошарків населення але таким Алогічним такого не зрозуміти
Стетоскопуло• 21 ноября 2024
Ответ дляПампушечка
Господи яка ´добра´ волонтерка. Рятівник пенсіонерів.
все є, а рівень агресії зашкалює. Про заслужив, життя воно ж довге, всяке буває.
Перша леді колгоспу• 21 ноября 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
И зачем тогда эти клоуны утром писали что не отключат свет? Сейчас им снег внезапную нагрузку дал что и Киеву досталось
НаБалКоніХодять• 21 ноября 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
Так пишут Киев без отключений :
⏺Поточна ситуація в енергосистемі дозволяє сьогодні скасувати відключення для побутових споживачів Києва, – КМВА
Енергетики готуються до відміни аварійних та стабілізаційних відключень.
Але потрібно бути готовим, що ситуація в енергосистемі може змінитися.
Вру не я, а КМВА
Они всегда врут)
Стетоскопуло• 21 ноября 2024
Ответ дляСегодня я не я
Логіка агонь
Сто відсотків.
Перша леді колгоспу• 21 ноября 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Они всегда врут)
Уроды, себе не отключают никогда в вр.
А людям то цены поднимают на электрику, то включают чуть не по праздникам.
Интересно на выходных тоже график будет? Летом же они не отключали в выходные, мотивируя что производства выходные и света больше для народа
Стетоскопуло• 21 ноября 2024
Ответ дляПампушечка
Я тільки цьому рада
Чому саме ви раді? Вам щось відомо? Поділіться з присутніми.
НаБалКоніХодять• 21 ноября 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
Потому что 🤡
НаБалКоніХодять• 21 ноября 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
Уроды, себе не отключают никогда в вр.
Не всегда, нам и по выходным отключали, где-то 50/50. Уверена, что будут зимой много отключать.
Вы не знаете как там с экспортом электричества дела обстоят? А то в октябре мы его увеличили, а сейчас все молчат.
Штора с кисточкой• 21 ноября 2024
Ответ дляСтетоскопуло
Не пояснюйте місцевим мульйонершам, не варто. В їх світі все доступно. Я дивилась мені сорок штук треба на автономію, де ті пенсіонери їх візьмуть з пенсіями в три тисячі?
Інколи доходить.
Нещодавно знайома розказувала що ’та що там без світла, все ок’. Літом норм пережили. А восени вона влаштувалась на роботу онлайн. Вимкнення, а в неї немає інтернету - провайдер надурив, що буде працювати при вимкненнях. Запросила до себе, бо в мене є Екофлоу для роуткра і компа.
Вона живе на 2 поверсі з газом. Ледь забралась на мій 12 поверх, хотіла вмитись - води немає, змити в туалеті - відро. Чай - плитка не працює, чайник теж, говорю - там туристична стоїть, нагрій води. Боїться. Взяла судочок з собою - підігріти теж боїться.
Сказала, що більше не прийде бо не залізе так високо. І що не розуміла, як це важко може бути без електрики.
Хоча в мене ще нормально все пристосоване.
Тріль!• 21 ноября 2024
Ответ дляПампушечка
Допоможіть хоча б одній сім´ї чи пенсіонеру. Чи тільки тут писати можете?
Цікаво, чого кожен ваш коментар сповнений злості та гордині? Це, мабуть, через вашу доброту та світлу душу, не інакше.
Само_достаточная• 21 ноября 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Они всегда врут)
Без отключений западные области Украины.Они отдельная каста.
Пампушечка• 21 ноября 2024
Ответ дляТріль!
Не вам точно писати про мою душу і ставити оцінку моїм коментарям. Точно не вам
Тріль!• 21 ноября 2024
Ответ дляПампушечка
И уж точно не вам каждую советчицу тыкать носом. Точно не вам.
НаБалКоніХодять• 21 ноября 2024
Ответ дляСамо_достаточная
Ну эти да, а остальные видимо не люди.
Сегодня я не я• 21 ноября 2024
Ответ дляПампушечка
Не оцінили широту душі ?
.
Задумайтеся
ДаЗдраПерма• 21 ноября 2024
О, і тут вже поради із серії «просто будь готовий завжди і до всього, купи екофлоу генератор інвентор за 100500 тисяч і не буде ніяких проблем, це ж так просто і доступно кожному», обожнюю 🥰
З родзинкою• 21 ноября 2024
впервые что ли....пережили те блэкауты и этот переживём. Повлиять на ситуацию не можем, осталось только приспособиться
Кидстаффовна• 21 ноября 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Ми придбали 2 ’екофло’, від великого працює освітлення квартири+холодильник+морозильник, від маленького ноути, на роутері стоїть упс, якось так.
А как заряжать их, если не будет по несколько суток света?
Тирамісу на терасі• 21 ноября 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
Уроды
В Одессу к нам не хотите? У нас вообще непонятно какие отключения, скорее иногда включения.
Кидстаффовна• 21 ноября 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
Уроды
Где отменили? Отключают по графику
Самая СоветЧиваЯ• 21 ноября 2024
Ответ дляКидстаффовна
Якщо блекаут, то ніяк.
Є план Б (напевно також не підійде), взяти в офіс (там великий генератор, навіть кондиціонери працюють) і зарядити.
Штора с кисточкой• 21 ноября 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
Так пишут Киев без отключений :
Вру не я, а КМВА
Ну так почитайте реальні відгуки спочатку
Додали годин відключень
Саме зараз у нас світла немає з 10 до 14 , і ще додали з 19 до півночі
Київ
Додали годин відключень
Київ
Перша леді колгоспу• 21 ноября 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
У вас ситуация ясна как божий день почему нет света, а вот Киев и область почему сидят без света не понятно. Причем попадания не было же, а сегодня уже и снег в плюсовую температуру им влияет на электрику 😵💫
Перша леді колгоспу• 21 ноября 2024
Ответ дляКидстаффовна
Где отменили? Отключают по графику
Так отож, то пишут Киеву отбой в отключениях и через 20 мин всем снова графики рисуют