Ніка Найз• 21 ноября 2024

РФ вранці випустила по Україні міжконтитентальну балістичну ракету,

Збито 6/7 крилатих ракет Х-101

Уранці війська атакували Дніпро ракетами різних типів. Зокрема, із Астраханської області рф було запущено міжконтитентальну балістичну ракету, із Тамбовської області з винищувача МіГ-31К — аеробалістичну ракету Х-47М2 «Кинджал», із стратегічних бомбардувальників Ту-95МС сім крилатих ракет Х-101 (район пусків — Волгоградська обл.).

Внаслідок протиповітряного бою підрозділами зенітних ракетних військ Повітряних Сил знищено шість ракет Х-101. По інших ракетах — без суттєвих наслідків
frumoasa17• 22 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
Я вже з тобою переписувалася з цього приводу
Не знаю що ще мусолити чи додати.
Не треба мені приписувати якісь знову емоції, чи то дописи, чи то висновки від фонаря,
не там ’ворог’.
Дякую
Нагадаю про що я завжди. Який вектор дописів.
І при чому тут посміятися.
Дарма все таки написала, сама винувата, відчувала що не треба, нічого не дасть і я таки мала рацію.

Дякую за витрачений час
Павлодарская• 23 ноября 2024
Ответ дляНіка Найз
Рада военный объект?
По раде и не били. Мы говорили о заводе