Вчора витріпали всі нєрви. Всю ніч спала в пів ока. І от ця тривога...
Думаю, чи будить дітей
marinamagic• 21 ноября 2024
Я всю ніч толком не сплю, постійно поглядала в телефон. Від тривоги одразу прокинулась, поки просто слідкую(( Мене прям дуже дивувало, що вночі тиша по всіх каналах
Загадочная• 21 ноября 2024
Проснулись от взрывов и бегом материть рашистов
Паникой не накрывало ни вчера ни сегодня
Ответ дляmarinamagic
Теж саме, спала уривками, прокидалася перевірити чи нічого не летить, теж дивувало затишшя в тг
marinamagic• 21 ноября 2024
Ответ дляAsiya2017
От це і жахливо, що ми вже не можемо спокійно спати навіть коли немає тривоги((
marinamagic• 21 ноября 2024
Ответ дляРойЛеля
І без нічних шлюх сьогодні було. Диво якесь
Ага, хоча ввечері писали, що є пуски шахедів з різних напрямів. І далі тиша
Загадочная• 21 ноября 2024
Ответ дляmarinamagic
А вы откуда?
sonechkook• 21 ноября 2024
Я від вибухів прокинулась. За жопу не скажу, мені наче далеко і глухо було.
sonechkook• 21 ноября 2024
Ответ дляbdgoli
Я ещё такого не слышала😳Просто раскаты грома какие-то безпрерывные
Точно! Гул був. Пишуть на місцевому пабліку, що може касетні були
Karamelka-Ольга• 21 ноября 2024
Ответ длячаревна
Странная реакция на мой комент, если человек спал и не услышал взрывов
Мы с дочкой в разных районах города живём и она часто не слышит взрывы.
Загадочная• 21 ноября 2024
Ответ длячаревна
Нену а как вы так
У меня рядом было, стекла тряслись, твари и твари
Типичные взрывы, типичная жопа
Разве оставшиеся в городе к такому морально не готовы
Типичные взрывы, типичная жопа
tanitabonita• 21 ноября 2024
Як задовбали за вчора ті гойдалки з новинами - то є, то нема, ядерка-ху...ядерка, пуски-імітація, нє живіть
- нє вмирайте
. Та ми скоріше помремо від цих новин. Нерви зжерають здоров´я і життя((
Karamelka-Ольга• 21 ноября 2024
Ответ дляbdgoli
Да, как раскаты. Я даже не смогла посчитать сколько было взрывов.
Інесса -5c9a• 21 ноября 2024
Мстиві падли!
За знищення військових об´єктів, як завжди відповідають терором цивільних!
Valeriya_fw• 21 ноября 2024
Ответ дляbdgoli
Да, я тоже, такой странный сначала долгий гул был, а потом как пошла жара, у меня руки тряслись