Зайканалужайке• Изменено 21 ноября 2024
Як дізнатися про відбій повітряної тривоги
коли нема зв´язку і світла?
Минулого разу сиділи в коридорі до 11, а відбій був у 9.30, ми не знали :(.
Гугл каже про радіо. В мене електронний годинник з радіо, сьогодні піду шукати до нього батарейку.
Бавовнятий Пупс• 21 ноября 2024
провели оптичний інтернет, для навчання і роботи при відсутності світла. В вашому варіанті -так, радіо. Ми коли були в окупації -це був єдиний інформаційний зв´язок
ХикориДикори• 21 ноября 2024
а у вас этот ненормальный противный дядька не волает про видбий? у нас несколько раз волает гнусным противным голосом, аж бесит
Зайканалужайке
• 21 ноября 2024
Ответ дляБавовнятий Пупс
Дякую.
Який провайдер?
Одна_на_всей_планете• 21 ноября 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Дякую.
Який провайдер?
Той який надає послуги в вашому районі.
Зайканалужайке
• 21 ноября 2024
Ответ дляХикориДикори
Ні:(
І тривогу не чути, сидимо в коридорі, двері, вікна закриті. Деяким людям заважало це сповіщення, тепер не всі вмикають і в мене на районі чути тільки коли вікно відкрите.
Бавовнятий Пупс• 21 ноября 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Дякую.
Який провайдер?
Ви дізнавайтесь які є провайдери в вашому будинку. В нас водафон
Зайканалужайке
• 21 ноября 2024
Ответ дляДюймовочка
Ще досі не вирішили для себе це питання за стільки часу? (
Поділіться, як вирішили ви?
Мишка-шалунишка• 21 ноября 2024
Ответ дляХикориДикори
А нашем районе отбой не говорят
Зайканалужайке
• 21 ноября 2024
Ответ дляБавовнятий Пупс
Дякую, є водафон.
ХикориДикори• 21 ноября 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Ні:(
тогда проведите оптволокно и будет у вас интернет всегда ( ну конечно кроме того если уж свеи отключат на 2-3 суток)
Шумелка Мышь• 21 ноября 2024
Ответ дляХикориДикори
Замініть дядьку на тітоньку
Мишка-шалунишка• 21 ноября 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Поділіться, як вирішили ви?
Вопрос не мне
Провели прошлым летом оптоволокно
Узнавайте какой оператор есть в вашем доме
Провели прошлым летом оптоволокно
Зайканалужайке
• 21 ноября 2024
Ответ дляТа не реву я
А чому зв’язку немає? Ви звідки? Наче ж весь час мобільний.
17 числа не було нічого, ні зв´язку, ні світла.
З України 😊
Впораюсь зі всим• 21 ноября 2024
Авторе, у Вас є навушники до смартфону? Якщо так, то ввімкніть їх та включіть у смартфоні функцію радіо (навушники працюють як антена).
ХикориДикори• 21 ноября 2024
Ответ дляШумелка Мышь
Замініть дядьку на тітоньку
я думаю что она будет бесить еще больше. Еще и несколько раз орет, какого то фига.
У меня метро в минутной пешей доступности от дома, когда отбой, то из метро толпа идет по домам с ковриками, собаками, кошками, стульчиками, никакого сповищення не надо. Еще и ночью фонари как прожекторы горят, так что всех видно и в темноте.
Зайканалужайке
• 21 ноября 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
Є, дякую ❤️
Маю рацію• 21 ноября 2024
у меня в телефоне приложение стоит... а вообще с лета сделали инет, что работает когда даже свет отключен. оптика.
Зайканалужайке
• 21 ноября 2024
Ответ дляМаю рацію
Додаток є. Без зв´язку не працює :(
ВсеЧетко• 21 ноября 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Дякую, є водафон.
Ще потужний павер потрібен, для роутера та терміналу, тоді точно буде працювати при відключеннях
ХикориДикори• 21 ноября 2024
Ответ дляМишка-шалунишка
А нашем районе отбой не говорят
повезло вам, потому как это бесит просто нереально, значала противный дзын, а потом противный голос очень громко несколько раз вещает
Моя улюблена страшко• 21 ноября 2024
Блін, ми живемо в Києві, більше того в центрі, і не можемо знайти провайдера, який підключить нам оптоволокно. Знайшли одного, але треба платити за протяжку до будинку, це 10000грн.... Сусіди не хочуть, всім і так норм...
Зайканалужайке
• 21 ноября 2024
Ответ дляВсеЧетко
Яка потужність потрібна?
А взагалі, я зла на провайдерів, за три роки нічого не зробили, щоб був зв´язок
Маю рацію• 21 ноября 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Додаток є. Без зв´язку не працює :(
где вы так были, что моб.связь вообще легла? я из Нико. так у нас в самые сложные времена ну хоть самая слабая, но ловилась. на балкон выходили. даже не 2g а еще слабее. но было. переключите в своем телефон диапазон приема мобильной связи с 5g на более расширенный.
ВсеЧетко• 21 ноября 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
То в старих телефонах є, в сучасних інтернет радіо
Маю рацію• 21 ноября 2024
Ответ дляМоя улюблена страшко
у меня Датагрупп. они и в Киеве есть. отлично оптика работает. без перебоев.у меня школьники-студенты. для них делала.
Дюймовочка• 21 ноября 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Поділіться, як вирішили ви?
Павер для роутера, обладнання від провайдера, акумулятор, інвертор на квартиру