Зайканалужайке• Изменено 21 ноября 2024
Як дізнатися про відбій повітряної тривоги
коли нема зв´язку і світла?
Минулого разу сиділи в коридорі до 11, а відбій був у 9.30, ми не знали :(.
Гугл каже про радіо. В мене електронний годинник з радіо, сьогодні піду шукати до нього батарейку.
Моя улюблена страшко• 21 ноября 2024
Ответ дляМаю рацію
у меня Датагрупп. они и в Киеве есть. отлично оптика работает. без перебоев.у меня школьники-студенты. для них делала.
До нас не підведена, на нашу адресу неможливо Датагруп, нажаль
Моя улюблена страшко• 21 ноября 2024
Ответ дляКнягиня пітьми
Не думала что есть места в которых не проведено оптоволокно
Ото ж, ми самі в шоці
ВсеЧетко• 21 ноября 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Дякую.
В мене 20 тис найбільший :(
То може і вистачить, залежить від потужності роутера, треба спробувати
Зайканалужайке
• 21 ноября 2024
Ответ дляМоя улюблена страшко
Як так?
Чому не потурбувались, третій рік війни?
Моя улюблена страшко• 21 ноября 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
У нас була антена для підсилення сотового сигналу. Висіла на балконі на вулицю. До неї підключали роутер з мобільним інтернетом. В принципі тягнуло інтернет коли, на телефоні не було. Десь півроку так було, потім з´явилося оптоволокно.
В нас і таке є. Потрібен нормальний гібітний інтернет. В нас до роутера підключений УПС, але в нашого провайдера, коли довго немає світла (більше 3х годин) сідають із блоки живлення і все... Тоді переходимо на підсилений сортовий, але то не те
Моя улюблена страшко• 21 ноября 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Як так?
Я так розумію, що до нашої будинку не підведений... І нікому в будинку це не потрібно. Ми звертались до сусідів, всім вистачає мобільного на крайній випадок. Хоч переїзжай ))) але місце класне )))
Зайканалужайке
• 21 ноября 2024
Ответ дляМоя улюблена страшко
Я вже в чаті будинку запитала, теж нема в нас оптоволокна.
Але ж всеодно то я винна, не підготувалася 🤦♀️
І в мене місце непогане, але поруч є все, куди летить :(
Моя улюблена страшко• 21 ноября 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Ну, я рятусь тим, що ставлю UPS до роутера, то коли зникає світло, то +3 години інтернету є. А потім підсилений мобільний, але то таке... Щоб хоч в телеграми посидіть
Бавовнятий Пупс• 21 ноября 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Яка потужність потрібна?
А взагалі, я зла на провайдерів, за три роки нічого не зробили, щоб був зв´язок
що мають зробити провайдери? багато провайдерів поставили додаткові батареї + прокладають оптоволокно, але якщо ви в себе в квартирі не забезпечите роботу
роутера без світла, інтернету не буде.
Зайканалужайке
• 21 ноября 2024
Ответ дляБавовнятий Пупс
роутера без світла, інтернету не буде.
Мобільний інтернет. Чому ні?
В моєму будинку ще нема провайдера з оптоволокном. І я вже писала, відгуки по місту - максимум 30 хв після відключення світла.
Ласунка• 21 ноября 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Тема не про місто.
Я нікого не заставляю тут писати, не хочете - не пишіть. Не розумію претензій не по темі 🤷
Вже і так декого ’заносить’
Так навіть в одного інтернет провайдера може бути різний тип мережі, залежно від району міста.
В моєму районі тільки один єдиний провайдер Астра підключає оптоволокно, от на суботу нарешті подала заявку на підключення.
Але впевнена, що Астра місцевий провайдер і в своєму місті ви його не знайдете.
А от майже всім відома ВОЛЯ, яку тепер викупив Датацентр, саме в моєму районі не підключає оптоволокно, по місту переважно технологія доксіс. Тому від волі/датацентру мені доводиться відключатися, а інші, як бачите, навпаки підключають.
Більше того, я колись на ВОЛІ 6 років пропрацювала і вони тоді навпаки в моєму місті модернізовували мережі і замінювали оптоволокно на docsis, хто ж знав, що все так зміниться.
Тішуся неперетішуся• 21 ноября 2024
Працюю у великому ТЦ. Завжди евакуюємося. Якщо є підозра, що тривога вже закінчилася, або тривогу в пабліках об´явлено, а по мапі немає, то ми завжди телефонуємо 102 і уточнюємо. Взагалі без проблем завжди підказують.
Своего не предлагать• 21 ноября 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Тема не про місто.
Вже і так декого ’заносить’
Я вам вище не одна повідомлення написала по темі. Вже про це пожалкувала. І є ж такі люди... Як вам можуть порадити провайдера,якщо в різних містах вони геть різні, навіть в межах одного міста в різних районах різні провайдери.
Зайканалужайке
• 21 ноября 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Я не просила порадити провайдера, а запитувала назву в тих, хто відписав, що був інтернет через оптоволокно.
Перечитайте назву теми ’як дізнатися про відбій тривоги без
зв´язку і світла ?’
Ви різницю між написаним розумієте?
Хто з нас ’чарівна’?
зв´язку і світла ?’
Ви різницю між написаним розумієте?
Хто з нас ’чарівна’?
Своего не предлагать• 21 ноября 2024
Ответ дляЗайканалужайке
зв´язку і світла ?’
Ви різницю між написаним розумієте?
Хто з нас ’чарівна’?
зв´язку і світла ?’
Ви різницю між написаним розумієте?
Хто з нас ’чарівна’?
Так оптоволокно проводять не всі, а окремі провайдери. Ви щось читали,читали, а так нічого і не зрозуміли. Щоб провести оптоволокно, треба знати, хто з провайдерів роздає інтернет саме через оптоволокно і проводить його.
Зайканалужайке
• 21 ноября 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Наступний раз стримайте себе, бо ви всеодно не розумієте про що тема.
Своего не предлагать• 21 ноября 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Серйозно? Я не розумію, але маю інтернет при відключеному світлі, а ви розумієте але і цього не маєте. Ну-ну. Умова просто. Сидіть і далі.