Фрикаделька• 21 ноября 2024

Тільки вам по секрету. На сайті брокард просто нереальний бьюті бокс

Наповнення саме краще за всі часи існування бьюті бокс. У вас є пару хвилин і розберуть
Перемелица• 21 ноября 2024
Ответ дляФрикаделька
Які саме вам не подобаються?
Ніякі, вони усі ригачні, не переношу молекулу навіть на комусь. І мені взагалі дивно, що хтось купує набір пробників, які в магазині мають давати безкоштовно. Але то ваша справа
А у нас макарошки• 21 ноября 2024
Купила, собі візьму олійку, свічку і крем Альфапарф, Молекулу, решту мамі віддам.
З огляду на те, що сама олійка у Брокарді коштує 1100 грн( у фізичному магазині), то тут можна сказати халява.
автор Фрикаделька • 21 ноября 2024
Ответ дляПеремелица
А від косметики кларінс вас сипе, а парфумчики Барбери якась дешовка
Кастрюлька• 21 ноября 2024
Ответ дляmarata
Так, я доньці на Миколая взяла. Бо адвенти недорогі з косметикою дивилася - геть порожнякові. А тут прикольне наповнення і Кларансом вона користується
Я тоже смотрела и в еве, и на мейкапе, и на нотино, но ничего не впечатлило, за стоимость 3-5тыс фигня. Про брокард совсем забыла. И вот вспомнила в прошлом году тоже были у них классные бьюти боксы. Умеют делать и стоимость нормальная
Анонім Перший• 21 ноября 2024
Ответ дляА у нас макарошки
какое масло в полноразмере - не увидела
Пушка заряджена• 21 ноября 2024
Из-за комментариев неохота чем-то делиться на Советчице. Обос.рут всё. Только тема про скидку на мороженое в АТБ вызывает экстаз у рафинированных аристократок. Всё остальное заплюют.
Анонім Перший• 21 ноября 2024
Ответ дляПушка заряджена
та ладно - кому надо купят
молча
Готова до другої• 21 ноября 2024
Ответ дляmarata
Реально класний! Купила) Дякую! ❤️
пришлите ссілку
Пушка заряджена• 21 ноября 2024
Ответ дляАнонім Перший
та ладно - кому надо купят
молча
А кому не надо, могут просто своё ОЦМ оставить при себе, а не выплескивать.
Молодец, не пожалела денежек на смайлы
Элита))
А у нас макарошки• 21 ноября 2024
Ответ дляАнонім Перший
какое масло в полноразмере - не увидела
Clarins Lip comfort oil, 7 мл, якраз той відтінок, що я собі беру зазвичай
vasyta• 21 ноября 2024
Дякую, автор! Замовила) з купоном 1179 вийшло
Фоточки нема• 21 ноября 2024
Тю. Такий сабі бокс. Часи шикарних бьюті боксів на Брокарді вже давно пройшли((((
Анонім Перший• 21 ноября 2024
Ответ дляА у нас макарошки
ну вот если взять цену за масло и свечу, а остальное и так, пробники бесплатно, то выходит один в один
ну или я не вижу выгоды
So_so• 21 ноября 2024
Ответ дляmarata
Реально класний! Купила) Дякую! ❤️
И я)
Рожки-да-ножки• 21 ноября 2024
Блін, класний бокс і скільки всього різного і косметики, і парфумів багато. Тільки, бляха, грошей на нього не має. Був би класний подарунок на новорічні свята
Гуру троллинга• 21 ноября 2024
Ответ дляПушка заряджена
Делится надо , многие идут и покупают и благодарят
автор Фрикаделька • 21 ноября 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
Кредитку відкрийте 😘
Я сама собі подарунок роблю на Миколая
Гуру троллинга• 21 ноября 2024
Ответ дляПушка заряджена
Молодец, не пожалела денежек на смайлы
Элита))
Тут всё выплескивают
Гуру троллинга• 21 ноября 2024
Ответ дляvasyta
Где купон взяли?
Гуру троллинга• 21 ноября 2024
Ответ дляФрикаделька
Кредитку відкрийте 😘
Я сама собі подарунок роблю на Миколая
У меня уже минус 10тыс
автор Фрикаделька • 21 ноября 2024
Ответ дляАнонім Перший
ну или я не вижу выгоды
Бачте, кому що в очі впадає
Я колекціоную аромати. І для мене дві мініатюри ( доречі мініатюри безкоштовно ніхто не дає, максимум вони ідуть а наборі з повним ароматом) це просто скарб. Олійкою кларінс я завжди користуюсь, в мене зараз залишки і просто супер отримати олійку ще раз.
DianaDee• 21 ноября 2024
разве это не пробники, которые должны идти бесплатно, просто собраны в бокс за деньги? умно умно
автор Фрикаделька • 21 ноября 2024
Ответ дляDianaDee
Вам часто в магазині дарують пробнік молекули на 8.5 мл?
Гуру троллинга• 21 ноября 2024
Дайте пожалуйста код на скидку
Глубоководная селедка• 21 ноября 2024
а скільки виходить доставка курьером7
А у нас макарошки• 21 ноября 2024
Ответ дляАнонім Перший
ну или я не вижу выгоды
Там ще два продукти по 15 мл від Payot і Молекула 8,5 мл, вигідно, як на мене
DianaDee• 21 ноября 2024
Ответ дляФрикаделька
в хороших магазинах и правда часто кладут миниатюры в подарок
А у нас макарошки• 21 ноября 2024
Ответ дляФрикаделька
Кредитку відкрийте 😘
Я сама собі подарунок роблю на Миколая
Дякую Вам за наводку, веселих свят🩷
автор Фрикаделька • 21 ноября 2024
Ответ дляDianaDee
В яких, наприклад?
автор Фрикаделька • 21 ноября 2024
Ответ дляА у нас макарошки
І мініатюра Барбери їх новинка.
До речі блогери дуже хвалять цей аромат