Фрикаделька• 21 ноября 2024
Тільки вам по секрету. На сайті брокард просто нереальний бьюті бокс
Наповнення саме краще за всі часи існування бьюті бокс. У вас є пару хвилин і розберуть
Додекаэдр• 21 ноября 2024
Ответ дляtereska
Останній раз робила замовлення у Сефорі, то там від певної суми був безкоштовний б´юті бокс. І що я вам скажу, цю хєрню я б ніколи не купила, навіть на пробу. То занадто задушливі солодощі парфуми, то якість креми, які ніколи ніхто не купує, а сроки підходять, то надламані пробнички помадок, то тіні фіолетового кольору...
А ваш бокс взагалі ще й за гроші, це мініатюрки, які повинні безкоштовно у вигляді комплімента дарувати?
8,5мл молекули?
Додекаэдр• 21 ноября 2024
Ответ дляПугачиха
Автор, большое спасибо. Прекрасный бокс и приятная цена.
я тоже купила)
спасибо автору
ТрамвайGirl• 21 ноября 2024
нормальный бокс, судя потому, что от нотино нормальных ждать не стоит, то нужно брать
Гуру троллинга• 21 ноября 2024
Ответ дляmarata
Безплатно, в поштомат замовила
А на новую почту отделение?
Пугачиха• 21 ноября 2024
Ответ дляДодекаэдр
я тоже купила)
спасибо автору
Там есть кларинсовское масло для губ которое я покупаю - уже оно для меня практически полностью все покрывает. А еще можно побаловаться парфюмами...ммм...обещала себе до конца года ничего не покупать а доиспользовать свое, но тут не удержалась
Перемелица• 21 ноября 2024
Ответ дляФрикаделька
Я не лухарі мадам. Але парфумерію люблю. І багато чого перепробувала. Я читаю аромати як книжку. Так. Деякі аромати мені не подобаються але в кожному конкретному випадку я знаю чому.
Мені не даються ноти мускусу, смородини, жасмину.
Але сказати що всі монталі чи всі молекули блювата, як так можна?
Мені взагалі мало що із парфумів подобається, усе інше бєєє, не сприймайте на свій рахунок, то мої таргани. Чесно кажучи, тільки одні і подобаються, хоча перепробувала їх стільки за своє життя... але мої улюблені вже не продають, заміну не знайшла, а інші просто бісять.
Ага, і вже все, бьюті бокс замовила, жертва реклами
Ответ дляДодекаэдр
8,5мл молекули?
В мене було мл 5 від Локсітану ’орхідея та неролі’ та мл 5 Лібре від ІСЛ. Надламаний плампер, якійсь блиск сумашедшого фіолетового кольору, пробник помадок малинових, мініатюрки вмивачки, маски для волосся, відбілюючого крему для повік, крем з молочною кислотою. Хєрня собача усе.
Гуру троллинга• 21 ноября 2024
Ответ дляvasyta
дівчата, не знаю що за купон він вже був в корзині раніше добавлений бо хотіла придбати парфуми, іх видалила, а купон на бокс подіяв
Так какой купон?
Луковая• 21 ноября 2024
Автор , спасибо большое! Хоть я и жлоб изрядный для себя, но тут не удержалась !
Готова до другої• 21 ноября 2024
Ответ дляГуру троллинга
Да , мне сказали по телефону, никакие купоны не работают, НО девочки до 15ноября натрусили скидку 100грн , вот её они и применили
что значит натрусили? где е´ трусить надо?
Метелик• 21 ноября 2024
Ответ дляГотова до другої
автор вам брок должен откат віделить))))
Ага, і я замовила
празники не помню• 21 ноября 2024
Ответ дляГуру троллинга
У меня уже минус 10тыс
слабачка, у меня 118
Чумацький Шлях• 21 ноября 2024
Ответ дляПушка заряджена
Из-за комментариев неохота чем-то делиться на Советчице. Обос.рут всё. Только тема про скидку на мороженое в АТБ вызывает экстаз у рафинированных аристократок. Всё остальное заплюют.
Нет нет, делиться нужно.
Адекватные советчицы просто не пишут глупых комментариев. А благодарно пользуются советом.
Я без иронии.
Сама, если не забываю, то благодарю авторов за хорошие советы.
Я без иронии.
Чумацький Шлях• 21 ноября 2024
Ответ дляФрикаделька
А від косметики кларінс вас сипе, а парфумчики Барбери якась дешовка
Будьте добры, ссылку на бьюти бокс этот
Головний кошак• 21 ноября 2024
Ответ дляmarata
Чомусь не дає вставити посилання (
Пробники бесплатные продают ))
Ну норм) надо на всем уметь заработать 😁
Метелик• 21 ноября 2024
Ответ дляГоловний кошак
Пробники бесплатные продают ))
Ви хоч опис боксу читали?
Первоклашка Я• 21 ноября 2024
Ответ дляМетелик
Ви хоч опис боксу читали?
Там на каждой коробке будет надпись not for sale))
Но когда это останавливало брок🤣
А я женатая• 21 ноября 2024
Автор, большое спасибо! Заказала. Реально классное наполнение, руки тянутся ещё 1 набор заказать
Головний кошак• 21 ноября 2024
Ответ дляМетелик
Ви хоч опис боксу читали?
Так в том то и дело , шо читала )
сама занималась продажей косметики и заказывала сша, европу и знаю какие пробники мне приходят ☺️
А я женатая• 21 ноября 2024
Ответ дляПушка заряджена
Та просто не надо обращать внимание на неудовлетверенных дамочек, им в каждой теме все не так
Метелик• 21 ноября 2024
Ответ дляГоловний кошак
Так в том то и дело , шо читала )
Погано читали. Там є повноцінні товари, не пробники. Тільки один майже покриває ціну всього боксу
Просто каралева• 21 ноября 2024
Ответ длябарабанщица
автор,спасибо за тему,купила) решила проблему мелких презентов на НГ)
Кому что подарите?
Просто каралева• 21 ноября 2024
Ответ дляГуру троллинга
Это как ?
мама 2 лапушек• 21 ноября 2024
автор спасибо большое. Я вчера смотрела не было его. А сегодня чуть ракетой не убило- зашла на форум в трансе. А тут вы с радостью.
Перемелица• 21 ноября 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
Нет нет, делиться нужно.
Я без иронии.
Ну вот я, к примеру, сначала обо@рала, а потом заказала