Нафаня Маня• 21 ноября 2024
Як фарбувати брови в домашніх умовах?
підкажіть як, щоб все нормально зробити
Кудесница_с_пургеном• 21 ноября 2024
Я фарбую хной (є в просторі, там беру), все гарно виходить..
Тётушка Лошадь• 21 ноября 2024
Мастите фарбою, забираєте ватною палочкою те що зайве попало і все, чекаєте 10хв, змиваєте
Забризкана водою• 21 ноября 2024
Refectocil + окисник до нього купую на мейкапі. Фарбу наношу одноразовими міжзубними щіточками,тоді не треба нічого підтирати
КокошинЭль• 21 ноября 2024
Так хочу сама навчитись фарбувати брови, бо в мого майстра вже 600 грн коштує
а результат гарний перший тиждень потім вже не те
Я вся ваша• 21 ноября 2024
Ответ дляКокошинЭль
А что там учиться?