Милота• 21 ноября 2024
Желудок
раньше не замечала, может это норма. бывает, что очень твердый, каменный желудок. это бывает? нормально? или я не напрасно только сейчас заметила?
Милота
• 21 ноября 2024
Ответ дляMarmu
це стрес. я ходила до тілесного терапевта, так він казав, що живіт має бути м´який. поспостерігайте за собою - чи відчуваєте напруження в інших частинах: щелепа, руки, шия тощо
Может бути. Бо таке відчуття як тонус при вагітності, твердіє, а потім ніби відпускає.
Стрес так, невроз уже більше року
Ответ дляМилота
Стрес так, невроз уже більше року
порекомендую вам якісь медитації, є круті практики Фельденкрайза тілесні. Дивіться, що там за стрес, може, пора до невропатолога-психіатра йти. стрес дуже погано на здоров´я загалом впливає
Милота
• 21 ноября 2024
Ответ дляMarmu
Пора