Киця-бриця• 21 ноября 2024
Вы выбирали того, кто любит вас?
16 лет назад я так сделала, мы поженились, есть дочка, живем обыденно. Не скажу, что у меня нет или небыло чувств к мужу, но я его не люблю. Вот не так, чтобы и в огонь и в воду за ним. Для мужа я всегда на первом месте. Да ,я ценю, дорожу им, но это больше похоже на проявление хорошего воспитания что-ли. Мне 40, может это гормоны бушуют, стала за собой замечать, что отвечаю на внимание других мужчин. Раньше я их вообще не замечала и игнорила. Сейчас закрадываются мысли, что а вдруг он тот, кому я тоже буду отдавать свои чувства. Потом думаю, стоп, куда меня несет, есть как есть, муж то у меня хороший.
Как себя перепрограмировать, что лучше не будет, и проверенный временем муж самый лучший?
Как у вас?
Алина-1240• 21 ноября 2024
Да.ибо гормоны побушуют и пройдут,а жить нужно с умным,заботливым и подходящим в быту человеком
Вот Она Я• 21 ноября 2024
Все може бути. Але любов можна не лише чоловіку віддавати)
Завести тваринку, полюбити якусь справу, якщо нудно і хочеться вражень та емоцій
А у нас макарошки• 21 ноября 2024
Так буває з тими, хто вийшов рано заміж, не мав нормального сексуально досвіду і немає з чим порівняти. В мене в житті все було і багато разів) 37 років. Заміжня вдруге. Таких думок як у вас не буває. Але я і вийшла заміж рік назад. Відсвяткувати весілля в Венеції. Я ціню вже вірність і стабільність у чоловіках) страсті-мордасті були в 20-33. Хватило)
Трільчиха• 21 ноября 2024
У мене таке ж , мені,37, в лютому закохалася в одного чоловіка ,хоча я заміжня, але чоловік в мене хорошо тільки гроші заробляє, а решта холодний, безініціативний, черствий, забуває, що я жінка, ставиться до мене як до матері своєї дитини і все, ніякої ласки, романтики, а я втомилася і хочу щоб в мені бачили жінку, я готова навіть на зраду так все мене дістало.
Киця-бриця
• 21 ноября 2024
Ответ дляТрільчиха
тоді я себе запитую: ок, секс буде, і ЩО далі? жити на два табори? як відреагує донька? страшно за наслідки, але от такі думки є, це факт
ЛеньГуглить_правда• 21 ноября 2024
Ответ дляКиця-бриця
Слухайте, а з чоловіком поганий секс?
Пульт от линолеума• 21 ноября 2024
Я так вийшла заміж. Не любила з самого початку, згодом полюбила, але це не кохання, а любов як до близької людини. Розлучилися через 15 років і я закохалась по-справжньому. В другому шлюбі я щаслива.
Пожарник• 21 ноября 2024
У нас недавно так соседка мужа бросила, любовь великую встретила, развелась, а молодой потом бросил, он оказывается думал, что она богатая невеста, а у нее муж богатый был
Киця-бриця
• 21 ноября 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Слухайте, а з чоловіком поганий секс?
такий собі, без мурах по тілу, але я і не знаю наскільки він може бути вау, бо моїх партнерів було 1,2,3 і всі на одному рівні плюс мінус в ліжку