Фиктивная• 21 ноября 2024
Розетка - як повернути свої гроші?!?
Фиктивная
• 21 ноября 2024
Оплатила замовлення, коли забирала від частини відмовилася бо товар був пошкоджений. На відділенні сказали що кошти автоматично повернуться. Але не повернулися в чаті підтримки сказали що цю суму не списували але її списували. Написала в банк вони підтвердили що списання було і повернень ніяких не було.
В чаті підтримки морозяться. Куди можна звернутися?
Фиктивная
• 21 ноября 2024
Ответ дляАноним_
очень информативно
Нижче написала, не збереглося в темі.
Аноним_• 21 ноября 2024
Ответ дляФиктивная
идете в отделение и разбираетесь на месте
Вся в кредитах• 21 ноября 2024
Якось товар на розетці повертала, коштів нема і нема. Ходила в пункт видачі розбиратися, і в банк дзвонила. А потім з´ясувалося, що кошти давно повернулись, просто сповіщеннь ніяких не було, я і пропустила.
Фиктивная
• 21 ноября 2024
Ответ дляВся в кредитах
А тому і річ, що не повернули, банк це підтвердив.
Заздрість то погано• 21 ноября 2024
Ответ дляФиктивная
Скільки часу пройшло з моменту отримання посилки?
Ліплю вареники• 21 ноября 2024
Ответ дляФиктивная
На скільки я знаю, немає такої опції забрати часту замовлення: або все, або відмова. Скоріш за все, ваше замовлення в статусі ’отримано’ повністю
Кумедна• 21 ноября 2024
В мене було таке, оплатила наперед, прийшла забирати, а деякий товар взагалі не відповідає опису, частину забрала, а частину -ні. Сказала про це працівникам, мені дали чек. В чеку була сума, яку б реально мала заплатити, а не та сума, що вже заплатила. Теж писала на техпідтримку, бо в чеку онлайн в додатку Розетки написано, що я вже забрала все. І дійсно, дні через 2 кошти прийшли, але повідомлення про повернення, зарахування не було.
Фиктивная
• 22 ноября 2024
Ответ дляЛіплю вареники
Мені видали видатному накладну на 1 товар і в чеку я розписалася одному, на той товар що забрала.
Фиктивная
• 22 ноября 2024
Ответ дляКумедна
Дякую, почекаю.