Секс-Бомба• 21 ноября 2024

Порадьте цікаві подарунки хлопчикам 6 і 9 р

Хлопчику 6 років щось пізнавальне потрібно
Типу якась гарна дорога книга , можна в районі тисячі гривень чи щось ще
А хлопчику 9 років навіть не знаю що , підкажіть , будь ласка
Кишмишная Мая• 21 ноября 2024
А lego не підійде? Розвиває в плані просторового мислення, і на 6 і на 9 років є. У мене сину 7, йому все мало і мало, треба більше))
автор Секс-Бомба • 21 ноября 2024
Ответ дляКишмишная Мая
Може й підійде
lelya_dn• 21 ноября 2024
Мойому сину 8 років, lego для нього найкращий подарунок. Якщо дитина любить і складає такі конструктори, то це найкращий подарунок.
ничевока• 21 ноября 2024
Конструктор Знаток
Викликаю на дебати• 21 ноября 2024
Ответ дляКишмишная Мая
Я була рада за Лего, але зараз мій сережку у вухо просить