барабанщица• 21 ноября 2024
Що ви вдягаєте на новорічний корпоратив в Європі ?
Залишилось два тижні. Формат ресторан і концерт, танці
В минулому роц була в чорній сукні, але багато жінок прийшли в паєтках
В цьому році, розгубилась
барабанщица
• 21 ноября 2024
Ответ дляСокодавка ще та
В джинсах
В джинсах нікого не було
Заїхали в готель, в джинсах
Але потам всі пішли в номера, переодягнулись в святкове
Заїхали в готель, в джинсах
Свій варік• 21 ноября 2024
в прошлом году были девушки кто в чем. Кто-то в босоножках и в платье на тонких бретельках, кто-то в джинсах. Одна была в белом костюме из атласа, наверное. Новый был. Как из пакета достала - так и надела.
Сокодавка ще та• 21 ноября 2024
Ответ длябарабанщица
В джинсах нікого не було
Заїхали в готель, в джинсах
В нас не заморочуються
барабанщица
• 21 ноября 2024
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Нароооод, це не проблема. Це роздуми на тему
Так, це роздуми, дякую
барабанщица
• 21 ноября 2024
Ответ дляДобра всем!
Маленька чорна сукня, туфлі.
Так я буду копією минулого року
Фрикаделька• 21 ноября 2024
Ответ длябарабанщица
Так я буду копією минулого року
Ви думаєте, що вас пам´ятають в чому ви були в минулому році?
Ду да ду да ду• 21 ноября 2024
В прошлом году была в золотой юбке и черной блузке под шелк. На шпильке. Я была самая нарядная🙂
Смайлик• 21 ноября 2024
Что -то блестящее, с золотом, с голой спиной. На шпильках. Чтобы быть агонь 🔥
Кондуктор трамвая• 21 ноября 2024
Ненав´язливо спитайте в співробітниць на обіді, мов чи вже купили щось на короратив/придумали в чому йти.
барабанщица
• 21 ноября 2024
Ответ дляФрикаделька
Є на фото
Капуста Маша• 21 ноября 2024
Так, як вдяглася б в Україні (є досвід за кордоном (не через війну і біженство) і у нас)