Бритоножка• 1 час назад

Україномовний контент хоч комусь потрібен?

Ось по темі, де автор веде канал на українській мові, а їй написали що якщо б була на російській, то було б більше переглядів, а на українській ніхто нічого дивитись не хоче. Мають рацію, бо українською справді дуже мало каналів і ще менше переглядів. Чому так? До україномовних авторів ігнор якийсь, та скрита зневага навіть
Накладні мюслі• 58 минут назад
Смотрю всех кто не навязывает на каком языке мне говорить. Даже украиномовних , якщо це цікаво

УжеВотДа• 57 минут назад
Ответ дляКомиссия50%
Я гинеколог , никто не просил меня піхви на укоаинском силтреть .
В клинике очень видно , что основной язык людей русский , когда болит не до мови
Хуйовий ви гінеколог)
Тишком_нишком• 56 минут назад
Ответ дляУжеВотДа
Хуйовий ви гінеколог)
ну да
не то шо ти з матами квіточка
Играю_на_кларнете• 56 минут назад
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
1,Поїдьте в якусь країну, наприклад в Англію і спробуйте там поговорити на якійсь іншій мові і довести своє право.
2. Війна йде не за мову, це всім розумним людям зрозуміло, тільки ідіоти і політики-манвпулятори чіпляються за це питання.
3. Російська мова для українців під час війни це щось, що асоціюється з білою і смертю, зламаним життям і ненавистю до росіян. Тому і з´являється так багато людей,які переходять на українську. Ісусе можна тільки вітати, нічого пагано в цьому не бачу.
4. Ні раніше, ні зараз навіть ніхто не нав´язує українську мову і не притісняє за російську. Я розмовляю як хочу і коли хочу.
1. Вполне
2. И мовнюки
3. Бред. Терпи.
4. Вы сами себя притемняйтк
Любовь Калистратовна• 54 минуты назад
Ответ дляУжеВотДа
Хуйовий ви гінеколог)
+++ цікаво, де вона працює, щоб випадково не потрапити до цієї ’патріотки’ ,якій так ’болить´ за її пацієнтів.
Ще раз підтверджує, що на питання мови звертають увагу лише недолугі. Здається це вона тут інколи активно радить лікування. Чуло-лікар просто.
Тектологиня 80lv• 48 минут назад
Я не смотрю украиноязычный контент, все видео русскоязычные и немного на польском
Наодинцi• 48 минут назад
Ответ дляБритоножка
Російською дивляться аж бігом, навіть підлітки. Власний досвід
Так потому что выработана за много лет привычка. Человеческий мозг так устроен, что не очень хочет перестраиваться.
Тишком_нишком• 48 минут назад
подивилась те відео
да шо б ви все життя таке дивились
нудно, ні про що
таке б і рос ніхто не дивився
Наодинцi• 46 минут назад
Ответ дляКомиссия50%
Какой город?

Щедрик• 44 минуты назад
Ответ дляИграю_на_кларнете
Я принципиально не смотрю мовнюков перешедших на укр и вам не советую
В дупу собі засунь свій ’совєт’
Играю_на_кларнете• 43 минуты назад
Ответ дляЩедрик
В дупу собі засунь свій ’совєт’
Жалоба на мат
Щедрик• 42 минуты назад
Ответ дляИграю_на_кларнете
Жалоба на мат
Ой боже, де ти матюк побачило, убоге?
Играю_на_кларнете• 38 минут назад
Ответ дляЩедрик
Ой боже, де ти матюк побачило, убоге?
Жалоба на оскорбление
Щедрик• 36 минут назад
Ответ дляИграю_на_кларнете
Жалоба на оскорбление
Тебе ще при народжені “оскорбілі“ не давши розуму. До чого тут я?
жінка незаміжня• 33 минуты назад
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Выехавшие будут смотреть. Но вы сравните количество русскоговорящих и украинцев. На русском говорит почти весь бывший союз и не брезгует, поэтому да, у русского контента аудитория в разы больше.
Я выехавшая. На укр не смотрю ничего
Блакитна устриця• 32 минуты назад
Ответ дляБритоножка
Мова про українців. Дивляться переважно російською
Звідки Ви можете знати хто і що дивиться?
жінка незаміжня• 29 минут назад
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Всегда говорила что украиноязычные агрессивные))) вы и предыдущий комментатор тому доказательство
жінка незаміжня• 29 минут назад
Ответ дляТектологиня 80lv
У меня на русском и на немецком.
жінка незаміжня• 28 минут назад
Ответ дляЩедрик
Ой боже, де ти матюк побачило, убоге?
Упаси боже - употреблять мову))) чтоб стать таким же невоспитанным быдлом))) прямая ассоциация :украинской- невоспитанное быдло

Бавовнятий Пупс• 26 минут назад
На язык никогда не обращала внимание, если очень интересно могу на любом смотреть
Блакитна устриця• 25 минут назад
Ответ дляИграю_на_кларнете
1. Мы воюем в том числе и за право говорить на языке на котором считаем нужным
2. Часть населения западной Украины не должна навязывать свою точку зрения
3. Нет никого повода переходить на укр, ради Западной и мовнюков
До чого Ви приплітаєте захід країни? Центральні, північні регіони завжди були і є україномовними. Черкаська, Житомирська, Чернігівська, Сумська, Полтавська, Вінницька. І в Харківській область українською спілкується, а не російською. Та й на Донеччині колись українська переважала. До Голодомору. То й же Сосюра звідти родом і книгу написав про своє дитинство. Та й наш сучасник Жадан теж зі сходу родом, а яка гарна а нього мова.
Играю_на_кларнете• 17 минут назад
Ответ дляБлакитна устриця
Не надо выдавать желаемое за действительное
Ну шо не так?• 10 минут назад
Ответ дляжінка незаміжня
И у меня))
УжеВотДа• 6 минут назад
Ответ дляТишком_нишком
ну да
не то шо ти з матами квіточка
Мати з мене поганого спеціаліста не роблять)
Блакитна устриця• 6 минут назад
Ответ дляИграю_на_кларнете
Це Ви чомусь перекручуєте очевидні факти.
Любовь Калистратовна• 2 минуты назад
Ответ дляжінка незаміжня
Я російськомовна якщо що.
Играю_на_кларнете• 1 минуту назад
Ответ дляБлакитна устриця
Да конечно)))
Мовнючка. Щимить таких надо
жінка незаміжня• 1 минуту назад
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Я російськомовна якщо що.
Ну хамите же вы на украинском это очень показательно