Місячне Сяйво• 21 ноября 2024

Ваши мужчины едят просто макароны вареные и кашу без мяса?

ГейТуда• 21 ноября 2024
Все їмо.Хто не занятий і прийшов раніше з роботи і приготував,то їмо.Прийду голодна,як вовк,то рада,що вермишель є
Я не Тролль• 21 ноября 2024
Ответ дляMs. Искренность
Я и сама не ем ’пустые’ макароны и каши.
Ну, якщо до пасти зробити соус і посипати пармезаном- я їсти буду.
Губи до вух• 21 ноября 2024
Ответ дляРекламама
Спробуйте зробити або купити Болоньєз.
Дякую, але ми його не любимо.
Цей соус мене ’’навчивчили’’ робити ще у далекому 93 році, і називали його жартома Анклбенс
Бабо-лебідка• 21 ноября 2024
Ответ дляФуліганка
Восточные женщины макароны не едят)
Речь то о восточном разделении, а не о восточных женщинах :)
Я не Тролль• 21 ноября 2024
Ответ дляРекламама
Як макарони можна їсти без нічого? Вони ж без смаку і сухі.
Я не з осудом, а правда не розумію. У дитини подружка так їсть, у моєї шок був.
Купуйте хороші макарони.
Идууу--уууу блин• 21 ноября 2024
Ні
Губи до вух• 21 ноября 2024
Ответ дляРекламама
Я не їла макарони з м´яких сортів пшениці більше 20 років. Макарони+Болоньєзе+сир це смачно. Але пусті макарони? Просто з маслом? Вони ніякі і абсолютно неїстівні.
Кожному своє на смак.
Курочка-чубаточка• 21 ноября 2024
Да, но мой муж вообще не фанат мяса . Макароны ( определенные ) отваривает и позже обжаривает, необычно получается, он это любит и я изредка . Кашу чаще предпочитает с яичницей и салатом .
Ленне-Рейма• 21 ноября 2024
я їм))) хоча я не чоловік, мій чоловік також їсть, для Барілли або де Чекко нафіг не потрібне ніяке м’ясо, пармезан потерти та й годі, дуже смачно!
Губи до вух• 21 ноября 2024
Ответ дляЯ не Тролль
Купуйте хороші макарони.
Плюсуюсь.
Це як з картопляним пюре, в одних його їсти не можна, бо не смачне, в інших можна їсти без нічого, бо воно правильно приготоване і здоблене маслом і вершками, при тому, з дотриманням температур
Коко На Страже• 21 ноября 2024
Мій їсть. Але потім заїдає м´ясом. М´ясо і макарони окремо. Тільки м´ясо в кінці.
Рекламама• 21 ноября 2024
Ответ дляЯ не Тролль
Купуйте хороші макарони.
Покажіть свої, щоб я знала, що таке ’гарні макарони’.
Бо вам італійські з твердих сортів пшениці ’погані’.
Перемелица• 21 ноября 2024
Мій не їсть, а я обожнюю макарони з песто і сиром. Або з грибами і дорблю 🙂‍↔️
Наші чоловіки взагалі «мʼясні» дуже, а от знайомий німець якось скидав фотку як він вечерю готує - там була паста з соусом з гарбуза. Мій чоловік би на таке і не подивився
Рекламама• 21 ноября 2024
Ответ дляГуби до вух
Плюсуюсь.
Для гарного картопляного пюре потрібна правильна картопля, тобто правильний сорт. Воно смачне з картоплі, яка має жовте забарвлення ( у нас називали такий сорт Гранда) і абсолютне ніяке з білої картоплі. Температура ролі взагалі не грає. Вершки і масло - то за смаком і вже деталі. Головне - сорт картоплі і не вбивати міксером)
Ингердия• 21 ноября 2024
Макароны с маслом и тертым сыром - одно из наших любимых блюд, часто едим всей семьей. Еще мой муж любит отварную фасоль или чечевицу без всего или в томате с маслом. Любит запеченые перцы и одесскую баклажанную сырую икру и баклажановые острые язычки. Любит брокколи на пару с маслом и запеканку из цветной капусты.
Почему некоторые считают, что для мужчин только мясо, что за мифы?)
Ингердия• 21 ноября 2024
И жареную картошку как самостоятельное блюдо.
Туся муся• 21 ноября 2024
Нет
Леся Українка• 21 ноября 2024
Нет конечно, как и я и дети
Губи до вух• 21 ноября 2024
Ответ дляРекламама
Ви помиляєтеся.
І щодо кольору, і щодо температури, і навіть впевнена, щодо солі
Сиренькая• 21 ноября 2024
Ответ дляГуби до вух
Якщо макаронні вироби з гарного борошна, і вони не переварені в кисіль, вони смачні. Додайте смачного вершкого масла, смачного сиру або соусу і страва готова.
ну моім таке не смачно
Рекламама• 21 ноября 2024
Ответ дляГуби до вух
Ви помиляєтеся.
Та звичайно, і взагалі майонез з кетчупом краще Болоньєзе і італійці нічого не тямлять в макаронах)))
Леся Українка• 21 ноября 2024
Ответ дляРекламама
Если добавить много масла, то мне вкусно
Губи до вух• 21 ноября 2024
Ответ дляРекламама
А хіба у нас має бути смак, як у італійців?
Вони доречі і піццу гавайську не визнають, то що, тепер нам її не замовляти, чи не готувати салат з філе і ананасів?
rainbow2018• 21 ноября 2024
Среди классических рецептора итальянских паст полно таких, в которых нет мяса или морепродуктов. Но есть томаты, чеснок, песто, много разных твердых и мягких сыров, сливки, яйца, грибы и даже баклажаны. А самая знаменитая пицца - Маргарита - не содержит ничего, кроме суго, моцарелла и базилика.
Но, думаю, автор спрашивает не об этом.
Мужчина, который готов есть пустую кашу и пустые макароны, лишь бы не работать - это неудачный мужчина.
Рекламама• 21 ноября 2024
Ответ дляГуби до вух
А японці у борщ додають кукурудзу. Але чи означає це, що це краще за традиційний борщ?...
Якщо страва є національною і випробувана сторіччями, то саме ця нація розуміється на її приготуванні і споживанні.
Ви можете готувати так,як смачно вам. Але шкода, що ви не дозволяєте собі спробувати те, що дійсно смачно )
ЯспАкойнаЯ• 21 ноября 2024
Чоловіку потрібно м´ясо і салат. Я можу їсти просто з маслом чи з сиром, або песто.
Анонім Завгосп• 21 ноября 2024
Ответ дляРекламама
Как-то наблюдала на ультраолле в Турляндии, как кацапские дети регулярно изо дня в день наворачивали макароны, посыпанные сахаром и батон с маргарином, посыпанный сахаром
Губи до вух• 21 ноября 2024
Ответ дляРекламама
Ну, хто вам сказав, що я не пробувала пасту з болоньєзе.
Ну, не подобається мені цей соус і все.
Роза в вазі• 21 ноября 2024
Якщо мʼяса немає, то роблю макарони з сиром та салат, або консерву рибну. Щось точно вдома є
rainbow2018• 21 ноября 2024
Ответ дляРекламама
Спробуйте зробити або купити Болоньєз.
В соус болоньез входит говядина)))) Пасту с болоньез никак нельзя назвать пастой без мяса.