Місячне Сяйво• 21 ноября 2024

Ваши мужчины едят просто макароны вареные и кашу без мяса?

Рекламама• 21 ноября 2024
Ответ дляАнонім Завгосп
Как-то наблюдала на ультраолле в Турляндии, как кацапские дети регулярно изо дня в день наворачивали макароны, посыпанные сахаром и батон с маргарином, посыпанный сахаром
Та схоже, що і на цьому форумі є подібні екземпляри. І вони переконані, що то смачно. Про смаки не сперечаються, але що було б, якби цим людям дати скуштувати дійсно смачну їжу?
Рекламама• 21 ноября 2024
Ответ дляГуби до вух
Ну, хто вам сказав, що я не пробувала пасту з болоньєзе.
Ну, не подобається мені цей соус і все.
Я впевнена на 100%, що ви його ніколи не куштували ) Маю на увазі покупний, а не ’а ля домашній Болоньєзе’ у якому від нього лише назва.
Рекламама• 21 ноября 2024
Ответ дляrainbow2018
В соус болоньез входит говядина)))) Пасту с болоньез никак нельзя назвать пастой без мяса.
Там такий ’вагомий’ відсоток м´яса, що він саме як м´ясо не відчувається, лише текстуру дає.
Губи до вух• 21 ноября 2024
Ответ дляРекламама
Хай буде так, я ж з вами не буду мірятися соусами, а ля і не а ля
Доречі, ресторанний соус ви віднесете до покупних чи а ля?
rainbow2018• 21 ноября 2024
Ответ дляРекламама
Не знаю какой текстуры Болоньезе вы едите, но в нормальном исполнении там мяса никак не меньше, чем в макаронах по-флотски. Которые никогда не считались вегетарианским блюдом.
Губи до вух• 21 ноября 2024
Ответ дляrainbow2018
то, як мене переконують, автентичні гурмани, ви не їли справжнього соусу з банки маркету
Леннон_Жив!• 21 ноября 2024
с салатом или с чем захочет. Макароны точно не с мясом.
Стріляний птах• 21 ноября 2024
Тільки макарони з грибним соусом або смажену картоплю з салатом.
А так сам гарнір їсти не буде, якесь м´ясо чи риба повинні бути.
rainbow2018• 21 ноября 2024
Ответ дляГуби до вух
Я не ем соусов из банок. Наверное, по этому-то и не считаю соус Болоньезе соусом без мяса.
Стріляний птах• 21 ноября 2024
Ответ дляРекламама
Як макарони можна їсти без нічого? Вони ж без смаку і сухі.
Я не з осудом, а правда не розумію. У дитини подружка так їсть, у моєї шок був.
З вершковим маслом гарні макарони смачні.
Рекламама• 21 ноября 2024
Ответ дляrainbow2018
Скиньте, будь ласка, фото вашого соусу з ’нормальним ісполнєнієм’, дуже цікаво подивитися.
У Болоньєзе від Баріли яловичини лише 8%, і не дуже корисної свинини 8%, тому я його не беру. Ось вам його склад:
Pulpe de tomate 22,6%, eau, concentré de tomate 15,5%, oignons, viande de boeuf 8%, viande de porc 8%, carottes 6,5%, CELERI, huile de tournesol, sucre, sel, amidon de maïs, thym 0,3%, laurier, poivre noir.
Я беру соус з максимальним відсотком яловичини - 18%. Фото додаю. Тобто, щоб з´їсти 100 г м´яса треба осилити 556г соусу)))
І сподіваюся, що ви прикріпите фото Болоньєзе де м´яса ’як в макаронах по флотськи’.
Рекламама• 21 ноября 2024
Ответ дляrainbow2018
Ось з цього потрібно було і починати.
У темі зібралися теоретики, які обговорюють, які ті соуси в реалі. Ні разу їх не куштувавши.
Тому вам і смачно пусті макарони без нічого.
Гарного вечора.
Перемелица• 21 ноября 2024
Ответ дляРекламама
Для гарного картопляного пюре потрібна правильна картопля, тобто правильний сорт. Воно смачне з картоплі, яка має жовте забарвлення ( у нас називали такий сорт Гранда) і абсолютне ніяке з білої картоплі. Температура ролі взагалі не грає. Вершки і масло - то за смаком і вже деталі. Головне - сорт картоплі і не вбивати міксером)
Не обовʼязково жовте, треба щоб крохмалю було достатньо, а крохмалисті сорти є і з білою, і з жовтою мʼякоттю, білі навіть частіше
Стріляний птах• 21 ноября 2024
Ответ дляБабо-лебідка
Вспомнился анекдот про раздельное питание по-восточному: Мужчины едят мясо отдельно от макарон которые едят женщины
В чоловік є колега, який харчується роздільно, то так він пусту кашу чи макарони їсть.
А от супи-борщі не їсть ніколи, бо там всього намішано.
Губи до вух• 21 ноября 2024
Ответ дляrainbow2018
А мене тут жаліють, бо вважають, що ніколи не їла цей соус, а трму рекомендували мкні купити або приготувати домашній а ля
Губи до вух• 21 ноября 2024
Ответ дляРекламама
Пригоди українців в Італії, які розпробували на смак соус з маркету.
Умора
rainbow2018• 21 ноября 2024
Ответ дляРекламама
Ось з цього потрібно було і починати.
Гарного вечора.
Человек, который считает, что Болоньезе может быть только в банках из супермаркета, навсегда останется в моей памяти, как бесспорный эксперт по итальянской кухне.
Поэтому вам и вкусно есть соус, в котором 8% фляков.
Паста с соусом из банки - это как паста с кетчупом, пицца с ананасом и карбонара со сливками.
Хорошего вечера, гурман !
вре_Динка• 21 ноября 2024
Ответ дляКавуся
А если мяса не будет то что он вам макароны на голову наденет)
він вцілому майже не їсть домашньої їжі. замовляє собі сам те що хоче - те і доставляють. інколи, дуже рідко він готує собі мʼясо, а я йому макарони чи пюре
Губи до вух• 21 ноября 2024
Ответ дляПеремелица
То у вас і у нас, а у них Гранда, безапеляційно
А я нівроку• 21 ноября 2024
Ответ дляГуби до вух
це смішно дуже читати від людини,яка їсть макарони роблячи до них “соус” з майонезу і кетчупу ))
про який тут смак взагалі мова
Тому всі ваші повідомлення так і сприймаються
rainbow2018• 21 ноября 2024
Ответ дляГуби до вух
Умора
Ну, можливо, жіночка шукала привід показати всім, яка в неї є банка. Аж з самої Франції. І саме з цієї банки, і тільки з неї, вона плюхає на свої макарошки справжнісінький болоньєз. А не отето вот всьо. Най буде так)))
Губи до вух• 21 ноября 2024
Ответ дляА я нівроку
про який тут смак взагалі мова
Майонез закінчився.
Тому мусимо доїдати, що є в Україні.
Куди нам до тих італійців зі своєю картоплею, пампушками і сотнею рецептів червоного борщу з кожного куточку України.
Перемелица• 21 ноября 2024
Ответ дляГуби до вух
Ой, поки та гранада звариться
Бабульція• 21 ноября 2024
Він, як і я, макарони з маслом може з салатом овочевим або з перцем, огірком, помідором з´їсти.
З каш їсть тільки гречку і тільки з маслом, ніяких підлив і т.п., до гречки котлети, сосиски, м´ясо, короче, що є готове.
А ще їсть манку з молоком і маслом, без м´яса і салатів.
Простецкая• 22 ноября 2024
Ответ дляРекламама
Без м´яса це без нічого? Звичайна паста in bianco готується, заправили олією і пармезаном і готово, не обов´язково всюди валити м´ясо.
Агент Пинкертона• 22 ноября 2024
Ответ дляГуби до вух
Плюсуюсь.
Це як з картопляним пюре, в одних його їсти не можна, бо не смачне, в інших можна їсти без нічого, бо воно правильно приготоване і здоблене маслом і вершками, при тому, з дотриманням температур
Найсмачніше пюре з плавленим сирком.
Агент Пинкертона• 22 ноября 2024
Ответ дляРекламама
Покажіть свої, щоб я знала, що таке ’гарні макарони’.
Бо вам італійські з твердих сортів пшениці ’погані’.
Отакі смачнючі без нічого
Рекламама• 22 ноября 2024
Ответ дляАгент Пинкертона
Отакі смачнючі без нічого
Мені вас шкода, вибачте.
Рекламама• 22 ноября 2024
Ответ дляГуби до вух
Майонез закінчився.
Тому мусимо доїдати, що є в Україні.
Соус до м´яса дати до макарон і щось там італійців при цьому критикувати...
П.С. соуси на кшталт ваших коштують приблизно втричі дешевше за Болоньєзе, хочеться вірити, що ви все ж таки вимушені економити. Їсти їх з макаронами? І думати при цьому що це смачно? Це смачно до м´яса, але не до макарон. Італійці таки розуміються на макаронах. А ваш різновид соусу прийшов з азіатських країн, де його використовують до м´яса та риби, залежно від підвиду ...