Святатабожа• 21 ноября 2024
Чому молоді дівчата вішаються на старших?
Вже тиждень на нашому підприємстві проходять практику студентки економічного коледжу. Всі помітили, що багато з них вішаються на наших співробітників яким років 40. Я не можу це пояснити, так як багато привабливих молодих хлопців. А як ви думаєте, чому?
Святатабожа
• 21 ноября 2024
Ответ дляСпайдерВумен
Ну папіка шукає!
Чи то ваш папік автор?
Вони не такі багаті))
Святатабожа
• 21 ноября 2024
Ответ дляПервоклашка Я
Думають, що в старших гроші є)
Вони звичайні працівники, не багаті))
Упругая попка• 21 ноября 2024
Капец. Это они не в курсе, что там ловить нечего )
Мне в том далёком юном возрасте 40-летние мужики казались ветошью
СпайдерВумен• 21 ноября 2024
Ответ дляСвятатабожа
Вони не такі багаті))
Ну то для вас вони не багаті.
А студентку нагодувати зможуть.
Love_Love_Love_• 21 ноября 2024
А чого 40 річні цьотки вічно всіх обсуждають, замість зайнятись своїм життям?
Святатабожа
• 21 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Мені 26, якщо що))
Love_Love_Love_• 21 ноября 2024
Ответ дляСвятатабожа
Мені 26, якщо що))
Цьотка то не про вік це про ментальність
Бяки-козяки• 21 ноября 2024
потому что для них жизнь - игра, а честь и скромность - анахронизм. Не там анализируете)
ЖонДуан• 21 ноября 2024
Ответ дляСпайдерВумен
Ну то для вас вони не багаті.
А студентку нагодувати зможуть.
Якщо на п-ві є й молоді хлопці, як пише автор, то вони теж заробляють і можуть нагодувати)
ЖонДуан• 21 ноября 2024
Думаю, що молоді хлопці більш перебірливі, дівчат навкруги- море, обирай любу.
А старим- молода і ладно)
А дівчата можуть бути не місцевими, їм з житлом кавалерів подавай)
А старим- молода і ладно)