Кіна не буде• 21 ноября 2024
Недорога стоматологія в Києві.
Порадьте, будь ласка, стоматологію з прийнятними цінами на лікування.
Бюджет обмежений, треба зробити реставрацію передніх зубів та встановити декілька коронок.
Бажано правий берег.
Державні не підходять, бо можу відвідувати лікаря тільки у вихідні.
Також буду вдячна за поради куди НЕ ходити.
Дякую.
Бажано правий берег.
Дякую.
Люблю ВалЄру• 21 ноября 2024
+380 95 805 80 58 Виталий-отличный доктор-правдана Осокорках-возможно еще где-принимает-позвоните-спросите. И цены доступные.