В телеграмі цитати почитала, дивитись на цю пику сил немає. Що думаєте?
Результат:
вже голосів:
114 (40.28%)
Щось задумало падло
88 (31.1%)
Звичайне блаблабла
81 (28.62%)
Не знаю
Ответ дляPeres Lal
Думаю, что пуйло выступил. Ничего нового не сказал, все это уже звучало ранее.
А оце?
путін: росія вважає себе вправі застосовувати зброю проти об´єктів тих країн, які дозволяють використовувати свою зброю проти російських об´єктів
Ответ дляbegovelik
що це гімно сказало?
Та там багато цитат, вже в усіх каналах є. У Смолія наприклад:
Ответ дляBarkas
Скільки разів уже тут чекали, що воно там виступить. Це завжди просто одна й та ж божевільна маячня.
Ну перед війною воно теж виступало (
Ответ дляBarkas
Ядерку не застосує, побоїться Вінні Пуха китайського.
Чого Вінні Пуха? 🤣
Ответ дляBarkas
Якби не виступало, то що, війни б не було? Уже все найгірше сталося.
Думаєте?
Ответ дляsunholder
Так а коли це вже станеться? Третій рік і все ніяк не почне з натою воювати
Ната просто на війну не прийшла )
БрЮнЕтОчКа77777• 21 ноября 2024
Ответ дляsunholder
Пусть только воюет с НАТО на территории НАТО
Ответ дляPeres Lal
Ну так этой новости уже месяца как два. Слово в слово. Что он нового то сказал?
Те що типу розрішили бити по параші… Тоді це було як попередження, а зараз типу по факту, ніби-то ескалація сталася. Вже й ООН завило, що треба ОБОМ сторонам заспокоїтись (куколди імпотентні).
Ответ дляБрЮнЕтОчКа77777
Та нє, то для лохів. Кацапня з натою воюють там, де тої нати не було й не буде.
Wendy Rhoades• 21 ноября 2024
Ответ дляСвітланкаОК
А оце?
коричневі лінії?)
Ответ дляСвітланкаОК
Вот его сентябрькое выступление - . Что нового он сказал сегодня?
БрЮнЕтОчКа77777• 21 ноября 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Ответ дляМяо
Смотреть не буду, прочитала вытяжки с соседней темы. Видео очень много видела этого оружия, и какие следы оставляет в атмосфере, выглядит очень страшно все это ((( если объявят эвакуацию, не знаю что делать, как-то не было намерений снова куда-то выезжать…
А так, воно ж бздануло, що буде давати громадянам України можливість покинути зону ураження.