Манька вертихвостка• 23 ноября 2024

Чи чули ви новину про "карту" поділу України на три частини за планами кремля?

І що ви про це думаєте? Стає страшно після цього, що війна дуже затягнеться. Невже й Трамп не допоможе зупинити цю війну? https://tsn.ua/politika/karta-z-podilom-ukrayini-n...
begovelik• 23 ноября 2024
Два дня назад уже обсосали
begovelik• 23 ноября 2024
Трамп и остановит согласно этой карте
begovelik• 23 ноября 2024
автор Манька вертихвостка • 23 ноября 2024
Ответ дляbegovelik
Два дня назад уже обсосали
Я тільки сьогодні цю новину прочитала.
begovelik• 23 ноября 2024
Ответ дляМанька вертихвостка
Я тільки сьогодні цю новину прочитала.
буває
roksinata• 23 ноября 2024
Схожа карта була на початку війни. З тією різницею що захід ділився між сусідніми країнами, а центр залишився Україною.
Anastasiia-9046• 23 ноября 2024
Ответ дляroksinata
Тут теж захід спірна територія
vasilisa-l• 23 ноября 2024
Ответ дляbegovelik
Два дня назад уже обсосали
Манька вже не та..
Antiprom• 23 ноября 2024
Ніхто і ніколи не погодяться на цю пропозицію.. і я навіть не про Україну зараз говорю..а ті хтл обсмоктують цю карту і думають що такий сценарій можливий застряли мізками в совдеповщині і для них Європа та її західні цінності так само далеко як для росії.. я зараз читаю про зовсім інший сценарій закінчення війни і всі схиляються до нього..
begovelik• 23 ноября 2024
@Antiprom• Який саме?
Antiprom• 23 ноября 2024
Ответ дляvasilisa-l
Манька вже не та..
Читаю коментарі цих користувачів і противно навіть що ми з ними однієї національності
Макака Джо• 23 ноября 2024
О. Щось таке мольфар Нечай вєщав
nutty• 23 ноября 2024
Трамп - друг хуйла. Какой ему смысл заканчивать войну?
Love_Love_Love_• 23 ноября 2024
коли ви вже зрозумієте в кремля немає новин там один тотальний піздь@ж
roksinata• 23 ноября 2024
Ответ дляAnastasiia-9046
Тут теж захід спірна територія
Ви ж розумієте що це спроба перекласти відповіли на інших. ,,он скільки країн хочуть забрати ,, свої,, території. А ми ж не ділимо вас на стільки частин. Лише своє беремо’. Типовий хід аб´юзера. Або я один тебе буду їбати, або їх буде багато.
Anastasiia-9046• 23 ноября 2024
Ответ дляroksinata
Угорщина та увесь час мріє про таке
roksinata• 23 ноября 2024
Ответ дляAnastasiia-9046
Угорщина та увесь час мріє про таке
Тільки є різниця між маніяком і мрійником. Перший готовий знищити те що йому не доступно, а другий на мріях зупиниться.
Ответ дляLove_Love_Love_
У ГУР підтвердили, що РФ дійсно має такий план, так написано в статті про це.
Scarlet-flower• 23 ноября 2024
Ответ дляAntiprom
А який?
ok1904• 23 ноября 2024
Маячня полнєйша ця карта. Прям по Хмельницьку обл спірна територія. Совєти її ще в 19му відтяпали. Переділ був аж по Збручу до 39го. Центральна частина, що зовсім без АЕС лишиться чи що?
ok1904• 23 ноября 2024
Ответ дляМанька вертихвостка
За інфою гур ми вже рік як каву в Криму пємо
Anastasiya-f052• 23 ноября 2024
Звісно не допоможе ніякий Трамп. Не може, і, головне, не хоче.
Невже хтось вірить що цей кошмар тут може припинитись, коли тут завжди все лише гірше стає.
vidivan• 23 ноября 2024
Ответ дляAntiprom
Який?
Seehund• 23 ноября 2024
Ничего не думаю, мой город в окупации и его не вернут, а что будет с остальной территорией, пусть переживают те, кто там живёт.
Antiprom• 23 ноября 2024
Ответ дляScarlet-flower
А який?
Окуповані території після 24.02.
2022 нейтральні, тобто ні Україні ні росії, там міжнародний контингент розмістять, їхня доля вирішуватиметься через якийсь час, ніхто не говорить скільки це років, ті що захваченні станом на 23.02.2022 залиш під управлінням росії, ми закріплюємо позаблоковий статус за це нам зброю, дають дуже багато..
-Lemon• 23 ноября 2024
Ответ дляAntiprom
Окуповані території після 24.02.
дуже х…сценарій
Ol-a• 23 ноября 2024
Ответ для-Lemon
дуже х…сценарій
Вполне реальный сценарий. Только демилитаризованная зона будет там, где ещё нет паспортов рашки, то есть по линии фронта на момент переговоров, поэтому и прут сейчас с удвоенной силой(
Antiprom• 23 ноября 2024
Ответ для-Lemon
дуже х…сценарій
Ну якщо тей сценарій х.., ви завжди можете мобілізуватись і воювати на 0 за кращий сценарій закінчення війни..
-Lemon• 23 ноября 2024
Ответ дляAntiprom
ви вже мобілізувались ?
Antiprom• 23 ноября 2024
Ответ для-Lemon
ви вже мобілізувались ?
Якщо для вас ті умови миру перемир´я х...то чому не боретесь за не х..умови миру?? Чи ви не для війни створена?