Дама_с_коготками• 21 ноября 2024

Кто то выехал с Киева с тем,что угрожают массовым обстрелом

И с тем,что выключают свет?
Rosenica• 21 ноября 2024
Ответ дляРойЛеля
О, пам´ятаю як в березні 2022 з західної України купу посилок алкоголю новою поштою слали. От прямо першої необхідності товар людям)
Але що тут скажеш, стрес кожен по різному переживає
В містечку в одеській області чудовий дядечко продавав свої запаси вина. І нп висилав. На них і вистояли в Києві. Вистачило майже до нового врожаю. Ото він піднявся, певно.
Rosenica• 22 ноября 2024
Ответ дляingaruta
Удалено администрацией...
Була не так давно.
Rosenica• 22 ноября 2024
Ответ длявре_Динка
Остеопат каже нафік тобі не треба брекети, скупчення передніх зубів нижньої щелепи незначне лише, поки жити не заважає, в тілі компенсацій не дає -не лізти. А ортопедично думаю треба відновити, тільки поки не розумію де. Дивилася на Бойко, але запис півроку і те що ціни називаються одні а по факту інші мене напрягає. Я люблю конкретність, навіть якщо дорого, то краще назвати більше, а по факту вийде дегевше, ніж навпаки , бо коли навпаки-враження що мене ʼмаютьʼ
Дайте остеопата будь ласочка)
Klodia• 22 ноября 2024
Ответ дляShaan
почему наркоманах?
Потому что многие выехавшие, которые упорно вопрошают ’А почему нас не любят те, кто остались’? сами через пару строчек пишут ’Та какое будущее у Украины, все умные выехали, и кто остался? Голодранцы, которые не смогли дать взятку и алкаши и наркоманы, которым пофиг’.
А как кинешь им их же скрины ’Та нет, мы такое нигде не читали, это нам просто завидуют’.
вре_Динка• 22 ноября 2024
Ответ дляRosenica
Дайте остеопата будь ласочка)
Діана Масленнікова
вре_Динка• 22 ноября 2024
Ответ дляPrervana
Бойко ’Лилия эстет’? Вот я как раз там. Да, с ценами у них прикол на приколе
Ага. Я просто перечитала вже багато тут тем про стоматологію, і бачила ваші відповіді. От і причепилася до вас) 🫣
Pole• 22 ноября 2024
Ответ дляaglaya-ce1f
Офигеть, я тоже хочу такие каникулы. Спасибо
Як же вдало для них все склалося.