Хто мав такий досвід? Як швидко після гістерорезектоскопії у вас вийшло завагітніти? В цьому циклі було видалення поліпа. З наступного цикла лікар сказала можна пробувати.
сладкий_ноябрь• 21 ноября 2024
А що там гістологія показала? Яка причина поліпу? Що з гормонами, ендомктрієм і тд?
Ответ длясладкий_ноябрь
По гістології все ок. Причиною появи поліпа був підвищенний естроген. З ендометрієм теж все в нормі. Але були постійні проблеми з прогестероном. Він був в межах норми, але по нижніх показниках.
На наступний цикл лікар призначила Дюфастон, пояснивши тим що він буде стимулювати ріст прогестерона, і нормалізувати естроген.
Ответ дляПопразендовна
На дуфастоні вагітність не настане. В мене вагітність настала в першому циклі після видалення поліпу.