SHelly• 21 ноября 2024

Штраф у трамваї у Львові

Неприємна ситуація. Приїхали у Львів на пару днів погуляти. Одразу з вокзалу сіли у трамвайчик, я приклала картку до терміналу, а чек не видало. Жіночка, що сиділа поруч, пояснила що у них чек не видається (хоча в усіх інших містах і країнах, де я була, видає квиток). Ми їхали з донькою вдвох, тому я приклала картку двічі. На наступній зупинці зайшли контролери, перевірили мою картку і повідомили, що хоча я і прикладала її два рази, оплатилося тільки один раз, бо коли треба сплатили за двох однією карткою, то потрібно, на терміналі натискати кнопку "додати пасажира", якщо не натиснеш, то скільки не прикладай зніметься тільки за один квиток. Контролер навчила мене як правильно користуватися терміналом, а заплатити за доньку не дозволила, каже "я контролер, тож плати штраф 300 грн!!!". До слова, інструкцій як коривтуватись терміналом у вагоні я так і не побачила. Усі розмови ні до чого не привели, тож я заплатила 300 грн...
До речі, з наступного пасажира також взяли штраф, за дорожню сумку. Отак з майже пустого вагончика заробили 600 грн. Досить прибутковий рейс вокзал-центр. Хто збирається у Львів майте на увазі!
Прагматик флегма• 22 ноября 2024
Ответ дляНічого вдягти
В якому місті ви живете? У вас видається чек?
В КР, муніципальний транспорт безкоштовний
Знову Я• 22 ноября 2024
Ответ дляНічого вдягти
Да, как-то очень странно и подозрительно.
Странно, що людям це не подобається?
Нічого вдягти• 22 ноября 2024
Ответ дляЗнову Я
Странно, що людям це не подобається?
Странно, что столько тем о транспорте Львова.
Нічого вдягти• 22 ноября 2024
Ответ дляПрагматик флегма
Тема про місто, в якому проїзд є платним.
Гл. Амурная• 22 ноября 2024
Знайома картина, яка назавжди відбила мені охоту їздити до Львова. Вони після вокзалу на другій же зупинці ловлять лохів. Поки мій син і інші дівчата намагалися картками через термінал оплатити, поки він дійшов з кінця трамвая до водія щоб оплатити, його зловили і заставили заплатити з моєї картки. То я сама виволокла їх з трамвая, вони прихватили ще 2-х дівчат, які те ніяк не змогли скористатися ПОЛОМАНИМ терміналом. щось там почали вякати за поліцію, типу дзвонити, ось наряд поруч. Я сказала. що за вимагання грошей з неповнолітнього напишу на них заяву. Дівчата що вийшли з нами просто розвернулися і пішли, пославши їх. Я постояла ще 5 хвилин, тримала кондукторів попід руки. кричала що чекаю поліцію. Вони просто від мене дременули.
Слава Українi• 22 ноября 2024
Ответ дляГл. Амурная
Ты посмотри, что творится, я и не знала, не была во Львове 20 лет.
Враг внутри страны, рекет чистой воды.
Слава Українi• 22 ноября 2024
А можно оплатить при входе наличкой водителю, если кондуктора нет ?
тогдалия• 22 ноября 2024
Ответ дляСлава Українi
так. але це буде дорожче. якщо не помиляюсь, то через леокарт 12 грн., просто карткою - 15 грн., готівкою - 25 грн.
автор SHelly • 22 ноября 2024
Ответ длятогдалия
Тобто якщо хочеш спокійно їхати з паперовим квиточком, то треба 25 грн заплатити замість 15? Оце сервіс
Перша леді колгоспу• 22 ноября 2024
Ответ дляSHelly
Цього не знаю. Але мій штраф точно їм у карман не пішов, мене хоч це заспокаює.
Вы им план сделали, они за это получили свои 30 серебрянников.
Морковку дай• 22 ноября 2024
Ми були в Амстердамі перший раз
Готель кінцева маршруту трамваю
Вишли на зупинку, їхати в центр, але автомат квитків не працював
В нас були і карти і євро ..
Приїхав трамвай, вийшла жінка ревізор і водій палити
Ми підійшли, пояснили, що нам в центр, ми туристи, але не знаємо, як купити квиток
Жінка сказала, сідайте, я підійду
Коли ми приїхали, вона підійшла, і каже - приїхали, виходьте
А гроші ? - не треба. Просто виходьте
Було мега приємно
Застряла• 22 ноября 2024
Ответ дляМорковку дай
Ми були в Амстердамі перший раз
Готель кінцева маршруту трамваю
В нас були і карти і євро ..
Жінка сказала, сідайте, я підійду
А гроші ? - не треба. Просто виходьте
Було мега приємно
Не вже так буває, пощастило !
Я вже якось розповідала, як в на другий день перебування в Польщі заплатила по 250 злотих за себе і дитину (разом 500), оскільки квитки купила, а потрібно було їх валідувати (погастити) , нажаль я цього не знала Ніякі розповіді, що ми перший раз, що квитки купили і не знали , що потрібно з ними ще щось робити (на квитках пробився час придбання) не допомогли. Перед тим днем ми їздили з електронними квитками, все було норм, а наступного дня у мене телефон був в нулях і я хвилювалася, що вирубиться і не зможу підтвердити оплачений проїзд.
Ось так ’дешево’ проїхалися, наука на все життя і не знання не звільняє від відповідальності.
Тепер у мене кожного разу, коли приїзджаю, легка паніка в транспорті, відразу біжу купувати і валідувати квитки.
КаваЗМолоком• 22 ноября 2024
Я после штрафа в автобусе в Праге в 1000 крон (1600 грн) всегда заранее интересуюсь правилами работы терминалов и оплатой проезда.
Ругаться не нужно, люди на работе.
Почему то только у нас ругаются с контроллерами,в других странах наши ’соотечественники’ оплачивают штраф, как зайчики.
Нічна ненажера• 22 ноября 2024
Ответ дляСлава Українi
Враг внутри страны, рекет чистой воды.
Так, це чиста правда! На жаль.
Колись літній чоловік захищаючи мене у трамваї, дав мені цукерку і сказав ’ох, вже гестапівки!, але нас більше:)’
Нічна ненажера• 22 ноября 2024
Ответ дляSHelly
Або приват 24 і вам рахує відлік часу і все контролюєте ви, а не однорукий бандит у вигляді валідатора!
Слава Українi• 22 ноября 2024
Ответ дляНічна ненажера
Так, це чиста правда! На жаль.
Дякую. Буду знати. Буду платити налічкой. Бо раптом знадобиться їхати через Львів, мене там обдеруть нізащо як липку.
Форточка• 22 ноября 2024
Ви дивна,вони озвучують ,як оплати за двох постійно
Хвильоватиша• 22 ноября 2024
В Києві, мабуть, теж так. Їхала з донькою. За одну поїздку зняло, а за іншу ні. Я ще дивувалась, чого тільки одна поїздка оплатилась, хоч прикладала два рази. Тепер зрозуміло. Дякую за корисну тему) Нам пощастило не зустріти контролерів)
ИзЮмрудная• 22 ноября 2024
Ответ дляСлава Українi
Враг внутри страны, рекет чистой воды.
Цыганва какая-то
Прагматик флегма• 22 ноября 2024
Ответ дляНічого вдягти
До війни в муніципальному транспорті були касири, які продавали білети, такого трешу, як у Львові не було. Заплатив і ще отримай відро помиїв, дешевше на таксі їздити, ніж на трамваях у Львові. Проїзд в маршрутці у нас 15 грн , а не 25 грн, як у Львові, враховуючи, що у нас дистанції маршрутів великі.
Труп нареченої• 22 ноября 2024
теж нещодавно їхала в автобусі у Львові, приклала карту запіщало і все, навіть не вибиває що оплачено, я пару разів це повторила, і за подругу, інструкції немає ніде
Люди кажуть що воно зніме але пізніше, і таки зняло на наступний день ввечері і тільки один квиток. От цікаво а як я мала доказати контролеру що оплатила …
Труп нареченої• 22 ноября 2024
Ответ дляКатастрофа
Я також зустрічалася з проблемою оплати в трамваях. Особливо коли не місцева і до цього не знайома з особливостями системи оплати у трамваях. На щастя контролера ми не зустріли. Але важко без пояснень деінде розібратися швидко. Тимпаче оплата карткою дешевше.
Одразу псує настрій гостинність у Львові і чемність працівників у місцевому транспорті.
бо там немає гостинності є лицемірні вітання , бізнес нічого більше
котопёс• 22 ноября 2024
Ответ дляЗнову Я
Там еще и подтверждение платежа не сразу приходит, если расплачиваешься карточкой. Т.е. пикнул, а по карте не видно. Когда-то долго не было, пошла и купила билет - 20 грн. И тут сняло эти деньги с карты. Дважды оплатила поездку.
Гроші списуються на наступний день. Головне - це реєстрація в системі.
котопёс• 22 ноября 2024
Ответ дляТруп нареченої
Коли ви прикладаєте карту, вона реєструється в системі терміналу. Контролери дивляться реєстрацію вашої карти в системі при вас. Гроші знімаються з карти наступного дня. Нічого надскладного
Труп нареченої• 22 ноября 2024
Ответ длякотопёс
ок а за подругу штраф би заплатила бо я думала щотоплачено і за неї, тупа система якщо чесно, не складна але незручна і незрозуміла
Нічого вдягти• 22 ноября 2024
Ответ дляПрагматик флегма
Розумію.
У нас такі ж картки, як у Львові і так же працює система для оплати. Після оплати інформація при списання поїздки приходить не відразу, і я кожен раз хвилююся, раптом зараз зайде контролер і зчитає з моєї картки, ніби оплата не пройшла. 300 грн це не шалена сума, але сплачувати штраф за те, в чому ти не винен, неприємно.
котопёс• 22 ноября 2024
Ответ дляТруп нареченої
Дуже зручна система, набагато краще ніж купувати білети. Мені дуже зайшла, купую леокарт, тоді по 13 гривень, якщо закінчились гроші - картка.
На терміналі все написано, дуже все просто, якщо хотіти вникнути, розбереться і дитина
котопёс• 22 ноября 2024
Ответ дляНічого вдягти
Розумію.
Нема чого боятись. Якщо у вас була зелена галочка при прикладанні - ваша карта в контролерів буде висвітлюватися. Вони не списання коштів перевіряють, а реєстрацію.
Труп нареченої• 22 ноября 2024
Ответ длякотопёс
того ціла тема таких як я, які не спеціально їхали зайцями, а через дуже просту систему , яка не показує підтвердження навіть орлати пікає щось там і все
котопёс• 22 ноября 2024
Ответ дляТруп нареченої
Показує підтвердження зеленою галочкою, а якщо не проходить оплата екран світиться червоним і там хрестик намальований. Таке так тяжко усвідомитити? Чи ви відписуєте мені, щоб посваритися)) Тоді я участі в цьому не прийматиму.