Неприємна ситуація. Приїхали у Львів на пару днів погуляти. Одразу з вокзалу сіли у трамвайчик, я приклала картку до терміналу, а чек не видало. Жіночка, що сиділа поруч, пояснила що у них чек не видається (хоча в усіх інших містах і країнах, де я була, видає квиток). Ми їхали з донькою вдвох, тому я приклала картку двічі. На наступній зупинці зайшли контролери, перевірили мою картку і повідомили, що хоча я і прикладала її два рази, оплатилося тільки один раз, бо коли треба сплатили за двох однією карткою, то потрібно, на терміналі натискати кнопку "додати пасажира", якщо не натиснеш, то скільки не прикладай зніметься тільки за один квиток. Контролер навчила мене як правильно користуватися терміналом, а заплатити за доньку не дозволила, каже "я контролер, тож плати штраф 300 грн!!!". До слова, інструкцій як коривтуватись терміналом у вагоні я так і не побачила. Усі розмови ні до чого не привели, тож я заплатила 300 грн...
До речі, з наступного пасажира також взяли штраф, за дорожню сумку. Отак з майже пустого вагончика заробили 600 грн. Досить прибутковий рейс вокзал-центр. Хто збирається у Львів майте на увазі!
Удачная• 23 ноября 2024
Ответ дляСлава Українi
Спасибо за ответ. Это конц лагерь.
Человека за его же деньги и наказывают. А ведь транспорт существует за счет оплат клиентов.
По моему мнению,это очень хитропродуманная система обогащения.Я задала вначале контролерам один простой вопрос,хотя не им надо задавать-вот есть система леокарт,а где движение средств в приложении?ведь это же проще простого для программеров.А нет ее.Видно,сколько вы вносите денег,а сколько списывается,и в каком маршруте-не видно!А почему?А потому,что я отслеживала неделю покздки,гдето раз пикнул,красное табло,второй раз пикнул-зеленое,а снимается за две поездки часто.Картой то вообще пипец, особенно в начале ,у людей после таких красных пропиков ипо 10 поездок списывало.А пенсам сделали за 60 поездок,остальное плати,тоже напикают,а потом ищи свищи,как проверить,сколько и за что сняло..
Бюст Березуцкого• 23 ноября 2024
Ответ дляТундиринда
Для мене передінфарктна ситуація - оплачувати проїзд водію. Куди зручніше карткою через термінал. І мені не важко знайти інформацію як користуватися валідатором у транспорті Львова
ви молодець. ае навіщо людині на одну-дві поїзди купляти карту, яку потрібно поповнювати, або усім купляти телефони з програмою оплати (доречі не всі телефони цю програму підтримують)? у людей повинен бути вибір як їм зручно оплатити.
Розбещена цяточка• 23 ноября 2024
Ответ дляСкрипяСердцем
Вот что у нас написано. На месте не платят. Оформляют протокол штрафа. имя все данные и платишь потом
Оплатити постанову про накладення штрафу можна в касах та платіжних терміналах будь-якого банку чи в застосунках мобільного банкінгу. Або ж безпосередньо в службі контролю за адресою...
Странно, я когда проездом была по Львове, с меня тоже слизали. Как раз с вокзала в центр ехала. М оплатила штраф тоже на месте через их терминал. Никаких данных с меня не запрашивали и протоколов не составляли. Я им в карман заплатила что-ли?
Розбещена цяточка• 23 ноября 2024
Ответ дляСкрипяСердцем
Хотя мне чек выдали. И сказали что я по нему в гос транспорте Львова месяц могу теперь бесплатно кататься
Розбещена цяточка• 23 ноября 2024
Ответ дляОскорбляю всячески
Не верю что какой то лох заплатил 300 грн штрафа за сумку, в киевк в трамваях велики и мешки по 50 кг перевозят и никто не плотит ничего
Я не пойму, а за сумку как за отдельного человека оплачивать надо или что? Почему нельзя с большими сумками ездить? А куда их деть? Первый раз такое слышу