И знаете что? во всем многие винят Украину. Типа это из-за нее. из-за того что мы помогли начнется война.
Ну и да омерика во всем виновата, что разрешила бить ракетами
Кричат что Украина не относится к Западу ЕС и НАТО и поэтому они не должны вписываться
И пусть там какие-то украинцы умирают нам все равно лишь бы нас не трогали у нас кристмас на носу, а тот хутин с ракетами, нас жизнь к этому не готовила
мде. интересно поймут что-то или нет позже?
Одяг та сумки• 22 ноября 2024
Ответ дляdiamond_shop
точно ні, бо українську турки не розуміють, якщо це справжні турки, а от російської нахапалися від русо-туристо за ці роки
ось і я про що)
Ответ дляOlga_72
Факт. В світі залишилась остання імперія. ВСІ імперії розвалюються. Під час розпаду виникають війни. Якщо не згодні, то приведіть приклад.
Так можно все , что угодно притянуть за уши. Очень удобная модель , моделировать на основе суждения, просто результат спорный
Ответ дляРешка7777
Це так само як і казати що політики інших країн крім страни агресора, щось могли змінити. Це теж судження, але ж війна почалась. Безглузда. Війна в якої нема тих хто виграв, програють всі. Людський фактор що впливає на результат всіх моделей, його неможна передбачити.
anutka-e220• 22 ноября 2024
Вчера смотрела интервью горничной Гитлера,поразила фраза:мы не понимали мы были очарованы,но почему весь мир позволял ему делать это,ведь было очевидно, что он сумашедший.
Исторические грабли?
Я не верю что нет на него влияния ,просто никто не хочет
Исторические грабли?
Мамина черешня• 22 ноября 2024
Ответ дляРеалістка
Ну де ж далеко? Два рази впав - ось вже і Німеччина.
Мамина черешня• 22 ноября 2024
Ответ дляOlga_72
Бриты тоже ещё те империалисты. Но они не развалятся,потому что они сильные. И рашка не развалится, потому что она не сопли жевала все это время, а укреплялась и развивалась
frumoasa17• 22 ноября 2024
Ответ дляlekon-lekon
По-вашому треба, щоб у кожної країна була армія ого-го, щоб воювати з кацапією з усім скарбом впк срср, яке будували за рахунок 15 республік. Вы серйозно? А міжнародне право викинути на смітник, а що робити малонаселених країнам, які не можуть по чисельності армію сформувати?
У вас нормально перекладається відповідальність на жертву, бо бачте треба готуватись, що тебе вдома хтось згвалтує.
Україна не була маленькою країною і малонаселеною. Могла мати сильну та професійну армію. І ВПК був не найгірший з дуже хорошим потенціалом. Самі будували МБР, мали ракетні технології, виробництво бронетехніки, авіадвигунів для літаків та гелікоптерів. Навіть верфі були. Мовчу про конвенційний військовий спадок який дістався, а потім просто продавався, як надлишкове військове майно. Подивіться на ВПК Туреччини, які вона корвети будує чи Південної Кореї. Україна сама могла бути в ТОП сильніших армій всі минули роки.
Olivia 666• 22 ноября 2024
Вы знаете что в любой стране европейской,в Америке и на любом острове есть русские которые пишут под видом местных всякое г… провокационное ?
Вы не знаете как это и для чего работает?
Ответ дляPinkMa
смущает что она плотно сидит в голове людей, там много не ботов все же. ну я хз. можете сами почитать посмотреть под этой статьей
Люди ведомы, к сожалению. А рашка выделили на формирование нужного ей мнения миллиарды. Боты вбрасывают, обычные люди подхватывают. Ничего нового. В ФСБ давно психологи на службе. Знают как зацепить эмоционально. С 2013 они это активно используют, ярлыки -зацепки, играют на человеческом страхе.
Ответ дляМамина черешня
Рашка возможно и не развалится. Но развивается она в сторону Северной Кореи, а не Британии) Как бы развитие невозможно отрицать)
Ответ дляmusilda
Это плохой пример,для войны было много предпосылок,при таких не грамотных действиях политиков ,начало войны было делом времени
Неграмотные политики и развязали 3 мировую с верой в Киев за 2-3 дня. Потому что им на стол подкладывали папочки с докладами о том, что таких как вы в Украине большинство и будут их встречать с цветами)
Давно заходила. А вы тут всё трудитесь)
Sentjabrinka• 22 ноября 2024
Ответ дляOlivia 666
т.е. по вашей логике, ни европейцы, ни американцы не имеют своего мнения.
И если их мнение не нравится вам, то все они агенты кремля
У мене вчора на вулиці німецька жінка спитала як пройти до вокзалу. Тобі спитала чи я з України. Тоді розповіла що трохи знає російську, любить російську мову і культуру. А потім така, а правда все так драматично як показують в новинах? А як ви ставитися до звичайних росіян, вони ж теж не хочуть війни. Мита така жіночка років 60. Це східна Німеччина
Ответ дляAnnaOst
Ви не розповіли їй що в новинах не все показують і що насправді все жахливіше? Звичайні росіяни хочуть війну. Подруга дитинства моєї мами досі шле їй пропаганду про те що вони звільняють свої землі, замість звичайного людяного запитання ’Як моїй мамі в 75 років покинути рідній дім, тому що вона панічно боїться прильотів більше, ніж її онука’
lekon-lekon• 22 ноября 2024
Ответ дляfrumoasa17
Всі роззброювалися, мы за мир, Україна пострадянська країна, у якої купа проблем з економікою, налагоджувпнням нових зв´язків, грошей немає, кредити не дають і ми тут будуємо супер армію в Європі. За які гроші? У нас не було нафтогазового крану. Неважливо як були мы готові, мы не збирались нападати ні на кого, а ось всі це ’розбазарили свою армію’ ніяк не знімає відповідальності з кацапів. Нам гарантували цілісність кордонів, коли забирали ядерку.
Мамина черешня• 22 ноября 2024
Ответ дляPinkMa
Евреи нападали только в ответ. учите историю. Первые - никогда
Дада, особенно как приехали после Европы, где их погнали на исторические земли арабов. А потом с каждой спровоцированной войной оттяпывали больше земель
Мамина черешня• 22 ноября 2024
Ответ дляtetnes
Северная Корея уже есть в Европе, это Украина. И глупо отрицать, что это так.
Так, гімці не хочуть війни.
Я спілкувалася з багатьма молодими німцями, мені було цікаво їхнє бачення захисту країни на випадок війни. Вони дуже дивувалися, що у нас багато молоді і не молоді пішли захищати країну.
Так от, всі німці, котрих я спитала, чи готові вони захищати свою країну, відповідали, що вони не для війни і що країна не варта життя. Називали варіанти як Нова Зеландія, Австралія і США, кули вони у разі чого будуть тікати.
Сумно це все, бо їхні уряди також не дуже готові захищатися.