lilu1990• 08 января в 18:57

Ну от ми і на порозі 3тьої світової

Я трампа навіть трохи розумію. І його намір кинути Європу з проблемами сам на сам. А до цього все йде. Європа з кінця другої світової взагалі не піднімала свої булки, демілітаризувалась і платила копійки у фонд нато, юзаючи американську допомогу і підтримку. Наглі трутні, прямо скажемо. Армія Німеччини то взагалі жалюгідне ніщо. У Франції які неякі, але розбіжуться при першому залпу арєшніка. Схоже трамп відсікає усе лишнє заради безпеки сша. І створює собі безпековий пояс тою Гренландією, панамським каналом і мексиканською затокою.

Виходячи з того, ще раз - Європа не уникне війни і не викрутиться. Зараз кожен їзде до путіна і намагається пакт рібентропа молотова укласти - фіцо, шміцо. Кожен персонально просить персональних гарантій. І можливо підписує кровю біцянку закрити очі, коли росія буде нападати другий раз на нас і на прибалтику. А буде це напевне. Переважно після обрання правих у Європі. Через два три.... роки

Нато йде до свого кінця. Кожен сам за себе. Думаю після цеї війни ми, білі люди, вимремо як мамонти. Бо дурні, тупі і жадібні, шо тут зробиш.
автор lilu1990 • 08 января в 18:58
Трамп дав путіну 6 місяців на рішення своїх цілей. Нушож побачимо.
begovelik• 08 января в 19:00
Мы все умрем
begovelik• 08 января в 19:00
Кому отпустить грехи?
МаМарго• 08 января в 19:01
Автор, у вас каша в голові.
Ну із того що ви написали вірне тільке останнє реченя.
автор lilu1990 • 08 января в 19:02
Азербайджан погрожує арменії, Туреччина Ізраїлю. В цьому бардаці трампу прийдеться чимось пожертвувати

І я на нього навіть не обіжаюсь
МаМарго• 08 января в 19:03
Скіжімо так, що у США як і в багатьох країнах до влади прийшли утраправі рухи(абоиякщо бути точніше нацисти). Тут Трамп точно не думає про безпеку США.
_Katya_1985• 08 января в 19:07
Ну і що ми зробимо?
Я все ж таки сподіваюсь що у цьому році, в Україні - ця біда, як війна завершиться і буде час пожити трохи.
Афри• 08 января в 19:07
Автор, вы все никак не дождетесь?
LudaSHS• 08 января в 19:07
Не хотілося жити в епоху зміни світового порядку і великих війн(
автор lilu1990 • 08 января в 19:09
Всьо закінчиться падінням режима путіна і кінцем отупіння росіян...
Але якою ціною...
автор lilu1990 • 08 января в 19:09
Ответ для_Katya_1985
Ну і що ми зробимо?
Два три роки...
Sova splushka• 08 января в 19:10
Світ точно вже буде інший. Оця ілюзорна миру-мирна стурбованість працювала лише поки всі дружньо грали в цю гру.
А коли вийшло хуйло і нахабно насрало посеред цього великого і красивого залу, то ніхто нічого зробити не може. Чи не хоче.

Що буде далі - побачимо. Якщо доживемо.
автор lilu1990 • 08 января в 19:10
Ответ дляLudaSHS
Єдине про шо я не жалію - що у мене немає дітей
Perfect look• 08 января в 19:10
Ответ дляlilu1990
А как же - закончу войну за 24 часа ?
От брехло
_Katya_1985• 08 января в 19:11
Ответ дляlilu1990
Два три роки...
ви арестович під прикриттям?
Perfect look• 08 января в 19:11
Ответ дляМаМарго
Как это ?
Хочет же Канаду и Гренландию присоединить к США 🤣
Похоже второй собиратель земель нарисовался
klaraneill• 08 января в 19:12
Ответ дляlilu1990
Але якою ціною...
правильнее будет сказать падением режима автономной россии и вступлением ее в великую китайскую республику. а второй пункт неосуществим))
ptica• 08 января в 19:12
Ответ дляlilu1990

І я на нього навіть не обіжаюсь
Він на вас теж
автор lilu1990 • 08 января в 19:12
Ответ дляklaraneill
Ні, Китай після війни із сша і Тайванем буде не комільфо
klaraneill• 08 января в 19:13
Ответ дляlilu1990
да не будет никакой войны, порешают, взрослые же дядьки. вон гренландию на тайвань махнут и нормас им
автор lilu1990 • 08 января в 19:14
Ответ дляklaraneill
Конфлікт за Гренландію та інше це і є підготовка трампа до війни
klaraneill• 08 января в 19:14
Ответ дляlilu1990
трамп уже был у власти, и где война? наоборот войска из афгана позорно вывел
PinkMa• 08 января в 19:15
Ответ дляSova splushka

Що буде далі - побачимо. Якщо доживемо.
сами виноваты
вон Монголия нарушила договор и что? и тупик, оказалось наказания за такое нету.
рашку санкциями могли бы прижать - но не прижали
они даже про кабеля говорят - ой возможно это кто-то специально но это не точно
Форсия• 08 января в 19:15
Ответ дляklaraneill
А Украину на что махнут?
РойЛеля• 08 января в 19:16
Ответ дляlilu1990
Це типу треба зрозуміть так?!
’Володька, забирай шо зможеш за 6 міс і пішов нах’
А взагалі, я вас автор прочитала і поняла, що ви все логічно говорите.
Коли ж тільки росія стала такою могутньою, що всі як шавки стали бігать на поклон?!
klaraneill• 08 января в 19:16
Ответ дляПерезагрузка
А Украину на что махнут?
не знаю(
sim_sims• 08 января в 19:17
Ответ дляPerfect look
А как же - закончу войну за 24 часа ?
От брехло
Але йому не соромно)
Манула• 08 января в 19:19
Ответ дляklaraneill
Маленьке уточнення. При Трампі приймалось рішення про вивід, при Байдені вивід військ.
sim_sims• 08 января в 19:20
Ответ дляklaraneill
А точно Трамп вивів?
klaraneill• 08 января в 19:20
Ответ дляМанула
ну по сути это все решение трампа, байден просто исполнитель изданного указа