PinkMa• Изменено 21 ноября 2024

Почитала комменты немцев к статье Bild что карлик ударил ракетой

И знаете что? во всем многие винят Украину. Типа это из-за нее. из-за того что мы помогли начнется война.
Ну и да омерика во всем виновата, что разрешила бить ракетами
Кричат что Украина не относится к Западу ЕС и НАТО и поэтому они не должны вписываться
И пусть там какие-то украинцы умирают нам все равно лишь бы нас не трогали у нас кристмас на носу, а тот хутин с ракетами, нас жизнь к этому не готовила

мде. интересно поймут что-то или нет позже?
Туся Муся• 22 ноября 2024
Ответ дляOxy3
Изучать историю полезно, чтобы не повторять снова и снова свои ошибки.
И как, получается? Вы сами-то легко забываете обиды?

Никто не просит забывать и сжигать учебники в ноль. Но за это цепляются и восстанавливают историческую справедливость. Те же афро-американцы примонимают что их предки были рабами, хотя не факт что знаю имена тех самых предков.
JannyMoney• 22 ноября 2024
Ответ дляPrervana
Есть сторона, с которой убийство населения это побочный эффект борьбы с верхушкой. Неприятный, но морально допустимый для тех, кто с тоц стороны смотрит на ситуацию.
о, дааа 🤣 Верхушка же так страдает от убийства людей.
пуйло уже там наверное волосы рвет на лысине, его население же тоже гибнет...
Израилю не понравилась верхушка хамас, он эту верхушку уничтожил.
Есть проблема - нет проблемы. Бен ладен сделал сша ай-ай-ай, песец бен ладену, а не всем арабам этого мира.
Так что не надо оправданий, что целились в верхушку, а попали в население. Если целились в верхушку, то и попали бы в нее.
Oxy3• 22 ноября 2024
Ответ дляТуся Муся

На всякий случай напомню, Украина ни на кого не нападала. И прошлые обиды готова была простить, просто мирно идти своей дорогой.
Oxy3• 22 ноября 2024
Ответ дляfrumoasa17
У моєму прикладі у Туреччині теж немає нафтогазового крану, як у раші. Ок, в 90-х не було грошей ще, але законсервувати техніку було не варіант, не продавати її, не розпилювати на метал, не вбивати в миротворчих операціях? Та ж сама раша консервувала. Стратавіа до нульових не використовувалася через брак грошей, але не була пущена на метал. Україна, наприклад отримала 900 різних військових гелікоптерів, а залишилося десятки це теж відповідальність кацапів? А ситуація в нульових вже становилася кращою, але все продовжувалося, як і було.
З раші відповідальність ніхто не знімає. Вона напала, але оборона України, захист її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності покладаються на ЗСУ. І в якому вони стані, то це вже відповідальність України, влади, політиків і всього народу, так як він вибирав за умовну гречку.
А щодо гарантій, то це клаптик паперу з точки зору зобов´язань, так як механізм їх отримання не прописано. Почитайте його, там все що сказано це поважати кордони і у разі чого скликати ООН. Також цей меморандум не був ратифікований, як повинно бути з будь-якою міжнародною угодою. І після вторгнення Україні сказали, ми вам будемо допомогати, але покажіть норму, що ми повинні надати вам військову допомогу. Ось так була ядерна зброя віддана за папірець, не за гроші, не за приєднання до НАТО. Ще і пишалися цим, що ось такі голуби миру.
Вибачте, а що повинен був робити уряд, якщо наелення навіть у 2019 році голосувало за ’просто перестать стрелять’?
Carin• 22 ноября 2024
Все руководствуются исключительно своими интересами. И только наш презик готов положить всех мужиков за то, что мы - щит Европы.
Prervana• 22 ноября 2024
Ответ дляJannyMoney
Не надо мне предъявлять за то, что я лишь озвучила чье-то мнение и констатировала, что оно существует. Убавьте накал эмоций по отношению ко мне
Oxy3• 22 ноября 2024
Ответ дляМамина черешня
Вам втемяшили в голову про Прибалтику, Польшу и прочий бред, а вы и хаваете
Ви мені нагадуєте совєтчіц 22.02.22
havealook• 22 ноября 2024
Автор что вы от них хотите? Эти же немцы сейчас рассуждают что в СССР погибли их деды. Их там убили. Там их могилы. Они не спрашивают себя что их деды там делали. Почему в нашем вопросе должно быть по-другому?
JannyMoney• 22 ноября 2024
Ответ дляPrervana
вам предъявили? пардон)
а эмоции я в интернет беседах по отношению к собеседнику не испытываю в приципе.
Чье мнение? Еще ни одна страна не добилась от другой ухода верхушки уничтожив народ.
Странное мнение и странный подход, не ведущий к достижению цели.
frumoasa17• 22 ноября 2024
Ответ дляOxy3
Уряд і всі інші повинні були діяти в інтересах України і українського народу. Вони давали присягу.
Відповідні органи карати за можливу зраду. Навіть той хто продав 800+ танків в часи Юща досі гуляє на волі. Вже тоді раша проявляла агресію і таке чинити. І претензій до нього нема, а зараз дайте техніку, у нас нема.
Oxy3• 22 ноября 2024
Ответ дляKsusci
Так, гімці не хочуть війни.
Я спілкувалася з багатьма молодими німцями, мені було цікаво їхнє бачення захисту країни на випадок війни. Вони дуже дивувалися, що у нас багато молоді і не молоді пішли захищати країну.
Так от, всі німці, котрих я спитала, чи готові вони захищати свою країну, відповідали, що вони не для війни і що країна не варта життя. Називали варіанти як Нова Зеландія, Австралія і США, кули вони у разі чого будуть тікати.
Сумно це все, бо їхні уряди також не дуже готові захищатися.
Не знаю як нова зеландія чи австралія, а сша точно не прийме кілька мільйонів біженців. Я зовсім не розумію, чому усі так впевнені, що в разі небезпеки кілька десятків мільйонів зможуть оселитися в іншій країні? Зносити кордони будуть? Існує же якесь міграційне регулювання приймаючих країн, щоб під напливом біженців приймаюча країна не згинула у проблемах.
Oxy3• 22 ноября 2024
Ответ дляKsusci
Так, гімці не хочуть війни.
І для мене, та і не тільки для мене, мабуть, проблема окупації це не просто змінити прапор, паспорт та мову. Насправді проблеми значно глибші. Підкорений народ поколіннями не матиме рівних прав з загарбниками в кращому випадку.
Oxy3• 22 ноября 2024
Ответ дляfrumoasa17
Ще раз висловлю свою думку. Запит суспільсьтва, що в 1990, що в 2019 був на бігання між крапельок і мір в глазах. Уряд лише втілював бажання свого народу. Уявляєте в 199... хтось замість роззброєння і повного підконтролю раші почав проводити політику мілітаризаціїї? Та цей уряд би знесли за лічені години. І навіть 2014 не змінив погляд більшості, 73% усеж таки були не за озброєння, а за покору. Для мене реально несподіванкою став 2022, коли така кількість чоловіків піднялася за свободу. Зраз все стає на свої місця, раби хочуть у стойло.
tetnes• 22 ноября 2024
Ответ дляPrervana
Буча побочный эффект? Когда они там женщин и детей насиловали вы им до суда оправдание нашли, что они Зе и верхушку в это время представляли?
Prervana• 22 ноября 2024
Ответ дляtetnes
Я при чем? Если я напишу, что в мире существуют маньяки, вы мне начнете рассказывать, что я их одобряю?
Colombina.• 22 ноября 2024
Ответ дляolya8385
Захисний механізм психіки, з такої ж причини звинувачують жертв маніяків, не так одягалася, пізно гуляла, не там ходила, а я цього не роблю, то зі мною такого не станеться, так і вони вважають, що будуть правильно себе поводити і на них не нападуть
Механизм отупления общества - вместо геополитических отношений и бизнесовых тулить бытовые преступления типа изнасилования
Argesha• 22 ноября 2024
Ответ дляOxy3
Чеченцям це розкажіть)
Argesha• 22 ноября 2024
Ответ дляOlga_72
Факт. В світі залишилась остання імперія. ВСІ імперії розвалюються. Під час розпаду виникають війни. Якщо не згодні, то приведіть приклад.
Сильні не розвалюються
Argesha• 22 ноября 2024
Ответ дляOlivia 666
Вы знаете что в любой стране европейской,в Америке и на любом острове есть русские которые пишут под видом местных всякое г… провокационное ?
Вы не знаете как это и для чего работает?
Та знаєм вже давно.
Як що не подобається - кремлебот 🤪
Oxy3• 22 ноября 2024
Ответ дляArgesha
Чеченцям це розкажіть)
Ви вважаєте, що вони зараз щасливі? Не верхівка, а саме простий люд? Ви знаєте як там живуть, якщо це можна назвати життям, прості смертні?
Argesha• 22 ноября 2024
Ответ дляOxy3
Знаю чудово.
Їх навіть менти не зупиняють ніколи. А інші усі туляться до бордюру, коли їде будь-яка просто смертна машина із регіону 95. Бо розуміють, що собі буде дорожче, як що.
Oxy3• 22 ноября 2024
Ответ дляArgesha
Знаю чудово.
А звідки це знаєте, що так авторитетно заявляєте?
Argesha• 22 ноября 2024
Ответ дляOxy3
Я багато чого знаю.
І те, про що кажу, знаю напевно.
Oxy3• 22 ноября 2024
Ответ дляArgesha
Я багато чого знаю.
І те, про що кажу, знаю напевно.
Ну тоді розкажіть скільки тисяч простих смертних загинуло, щоб оці кілька десятків мали такі привілеї? І чим вони за ці привілеї розплачуються
Argesha• 22 ноября 2024
Ответ дляOxy3
Треба було, щоб загинули усі до єдиного, І щоб привілеїв не було ні в кого?
Oxy3• 22 ноября 2024
Ответ дляArgesha
Тобто ви вважаєте, що заради ваших привілеїв хтось має гинути? Нічого собі заявочка
Argesha• 22 ноября 2024
Ответ дляOxy3
Про це навіть рос воєнкори давно вже говорять.
П. С. Я розберусь, за мене взагалі не треба нікому гинути.
І кожен хай відповідає за себе.
Oxy3• 22 ноября 2024
Ответ дляArgesha
І кожен хай відповідає за себе.
Рос воєнкори говорять, що в україні живуть лише нацисти. Ви теж і цьому з ними погоджуєтесь?
І так. кожен хай відповідає за себе, а не ви тут в могилу вже півкраїни наперед поклали заради своїх привілеїв.
kissaniya• 22 ноября 2024
Ответ дляsnp-85
Ні, багато інших фільмів, там де ця думка просто пролітає. Я раніше на це і не звертала уваги. А зараз як прозріла. Фільми про любов, стосунки, життя під час війни, не історичного плану. Ваш подивлюсь, ще не дивилась
Це що ви дивились ?
Зараз дійсно дивишься іншими очами на це все. Мама ніколи не дивилась фільми про війну. Вона була зовсім маленькою дитиною але добре запам´ятала той жах. І я теж не можу дивитись ні про Маріуполь ні інші фільми. Боляче
prozerpina123• 22 ноября 2024
Ответ дляPinkMa
кто как бы агрессор. А то по такой логике виновата жертва изнасилования которой помог сосед, не помогал бы, не лежал бы сейчас в больнице со сломанной ногой, пусть ее насилуют
Вас сильно волновала война в Сирии? В других странах? Не думаю.
А если бы ещё туда вливали деньги с ваших налогов, интересно, как бы вы заговорили