А що таке?• 22 ноября 2024

Кто помнит Юрка Юрченко? Какие же мы старые(((

Интересно, как он сейчас. Это сколько времени же прошло? Я его возраста. Помню его в молодости и в группе "Юркеш", когда он икс фактор 8 занял второе место. Кстати там тоже пел свою песню "я йду", красиво. И Бритни Спирс хорошая интерпретация была, стареем((
Результат:
вже голосів: 443
379 (85.55%) Я хорошо его помню!
64 (14.45%) Я не знаю, кто это
Дякую_аж_підскакую• 22 ноября 2024
Ответ дляА що таке?
Спасибо, теперь и я буду знать. Они ещё 100 лет это будут держать в секрете?
Думаєте Мона Ліза була свідком?) Чи бачила якісь офіційні документи?
автор А що таке? • 22 ноября 2024
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Да, Вы правы. Там 50/50
Дякую_аж_підскакую• 22 ноября 2024
Ответ дляА що таке?
Да, Вы правы. Там 50/50
Хтось пустив чутки, от люди і підхопили, насправді йому 72 роки, знаю, тому що колись батьки говорили, що він ровесник мого тата, з 52 року. Так от в 72, з неймовірними статками люди живуть, і почувають себе прекрасно.
автор А що таке? • 22 ноября 2024
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Это да, у меня есть знакомый (мы не общаемся вообще), есть общие знакомые. Так вот он в 70 лет женился официально четвертый раз (то есть все 3 раза был женат официально) на 23 летней. Уже 2 детей (близнецы), ему сейчас тоже 72, живёт и радуется жизни. Директор жека в Киеве. Вот так. Женился то ли на однокласснице, то ли на одногрупнице своего внука. То есть на ровеснице своего внука. Тот их и познакомил
Дякую_аж_підскакую• 22 ноября 2024
І тепер хто вірив в оці всі забобони - хтось прокляв, погано подивився могли впевнитися - не працюють. Мільйони українців прокляли його, а він собі живе, як і жив...
Дякую_аж_підскакую• 22 ноября 2024
Ответ дляА що таке?
Таких прикладів маса.
автор А що таке? • 22 ноября 2024
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Таких прикладів маса.
Но там такие статки у него, поверьте!
Дякую_аж_підскакую• 22 ноября 2024
Ответ дляА що таке?
Но там такие статки у него, поверьте!
Звісно, чи в розумі молода дівчина/жінка за звичайного пенсіонера вийде заміж...))
Так і з х...ом, хто б і щоб не хотів, не придумував, не вишукував відмінності (а вони з віком звісно є, і зовнішні в т.ч.) він є він. З його грошима і 72 ще не вік, а розмови про дублера, і не одного, вже років 10 певно.
Мона Лиза• 22 ноября 2024
Ответ дляА що таке?
Откуда мне знать, шо в головах у русофашистов
автор А що таке? • 22 ноября 2024
Ответ дляМона Лиза
Ну да, вопрос был риторический. Согласна. Сорри!
Мрії у вирії• 22 ноября 2024
Ответ дляБарбітта
Мне 26, аналогично
Мне 34, вообще ни в зуб ногой
автор А що таке? • 22 ноября 2024
Ответ дляМрії у вирії
Мне 34, вообще ни в зуб ногой
Вы сильно молоденькая для этого исполнителя
автор А що таке? • 22 ноября 2024
Ответ дляМрії у вирії
Мне 34, вообще ни в зуб ногой
сама себе прекрасная• 22 ноября 2024
Имя знакомое, но я не помню кто это. Пошла смотреть сколько должно быть лет.
сама себе прекрасная• 22 ноября 2024
А, я младше сильно... видно в детстве что-то слышала
автор А що таке? • 22 ноября 2024
Ответ длясама себе прекрасная
Да, это исполнитель был в 90 сильно популярен, те кто его знают, тем сейчас хорошо очень за 40 лет, ближе к 50
Наивка• 22 ноября 2024
автор А що таке? • 22 ноября 2024
Ответ дляНаивка
https://youtu.be/OWa9n104-pQ
Смотрю, спасибо!
Стетоскопуло• 22 ноября 2024
Менуети, досі слухаю...
автор А що таке? • 22 ноября 2024
Ответ дляСтетоскопуло
Менуети, досі слухаю...
Я тоже слушаю, но вот я йду, последняя интерпретация так нравится! И он на том видео с тем макияжем и длинными волосами так на Джони Депа похож, там где ’я йду’
Верочка 100%• 22 ноября 2024
Я йду, я йду. Не наклич на нас біду, зачекай мене, я йдуууу...
То він?)
Стара, я стара
автор А що таке? • 22 ноября 2024
Ответ дляВерочка 100%
То він?)
Стара, я стара
Он, а кто же ещё))) в голосовании видно, сколько нас тут таких ))
Ach so• 22 ноября 2024
Ответ дляА що таке?
Ви справді вірите, що у них ’большая и светлая любовь’?

Прочитав у темі, що Ваш чоловік був помер. Співчуваю.
автор А що таке? • 22 ноября 2024
Ответ дляAch so

Спасибо! Да, чуть за 30 лет ему было. Ну я ту пару не анализировала, но там очень большие статки у директора жека, Киев. Но ему как бы по статусу не положено жену одногодку или жену+- его возраста. У багатиив так принято, жениться на молодых, для поддержания статусности. Ну и машина там сами понимаете какая, ну и не квартира а маеток
Ach so• 22 ноября 2024
Ответ дляА що таке?
Судячи з логіки та математики, підозрюю що це вже давно було. Від того звісно не сильно менше сумно, проте все ж час лікує. У кожного свій ’срок’ на цій Землі до перезагрузки.
Я намагаюсь не судити людей, а тим паче не осуджувати. Але, чесно кажучи, отака парочка з різницею у 50 років, то м’ягко кажучи в голову не влазить
автор А що таке? • 22 ноября 2024
Ответ дляAch so
Для меня недавно и не всех лечит время, поверьте! Но живут они очень радостно, ей сейчас 25 ему 72 года. Ну а как Вы хотели, чтобы при его статках и выпендрежности теми статками он на ровеснице женился или +- своего возраста? Ну так же не бывает! А хвастаться тогда кем перед чинушами? Пенсионеркой?
Ach so• 22 ноября 2024
Ответ дляА що таке?
Тим паче співчуваю. Схоже повторно Ви вже не захотіли жодних відносин?

Так а до чого тут розмір статків? А якщо б у нього було ще на сотню більше, то можна було б по статусу вже і на 12-річній одружуватися? Уявляєте як би тоді чинуші оху.. тобто сильно, щиро та відверто було б здивовані. А як би зазадрили напевно, то взагалі...
Якщо серйозно. У всього є якісь межі, навіщо ж доводити до абсурду?
автор А що таке? • 23 ноября 2024
Ответ дляAch so

Спасибо Вам! Да, так и есть, Вы правы, именно так.
Так в 12 лет не расписывают, да и 12 лет это все же не 23 года, то Вы вже трохы перегибаете))) Але б да, друзья чинуши б ох...ли би. Но больше с того, что там бы уже был факт педофилии на лицо)))
Ach so• 23 ноября 2024
Ответ дляА що таке?
Ну можна поїхати до якихось інших країн, або почекати зі шлюбом 6 років. Так а в чому тут перегиб? Помолодше ж, на перспективу, ну і шоб уууух завидували. А краще напевно вже і не дівчинку, а хлопчика. Ну щоб точно побагатому, показати що він з багемної сім’ї.
З якого віку вважати перегибом? Якщо з 18, то нащо таку ’старушенцію’ взяв? Брав би вже 18-річну
Ach so• 23 ноября 2024
Ответ дляА що таке?
А якщо серйозно, то де та межа адекватності? Він її що на сервант ставить? Які можуть бути спільні інтереси з внучкою по віку? Прямо згадав народну пісню ’і просилася і молилася, пусти ж мене старий діду на вулицю погулять’.
Хотілося помолодше - з його віком 40-45 річна жінка більш чим статусно виглядала б. І в цьому віці та з грошима виглядала б ще довго ого. На його життя скоріше б хватило. А так це вже викликає не відчуття крутості і статусності. Це вже жалість та сміх
Хоооча.. певний момент підозрює має місце бути. Дід просто підживлюється молодою енергією, щоб подовше прожити