Marmeladovna• 22 ноября 2024

Брак через Дию

Кто-то экспериментировал? Расписывались онлайн?
Интересует момент, как потом забирали свидетельство о браке? Просто нас в стране нет, ищу возможность, как можно будет с УкрПочтой прийти к договоренности (было бы них как на НП поручение другому человеку, цены бы не было).
Подкиньте идей и отзывов. Буду благодарна!
Sicillia• 22 ноября 2024
Ответ дляКокоСина
Можна полетіти в Грузії одружитись. Там не потрібно жодних консульств. В один день подаєте заяву, на другий день одруження. За вікенд можна справитись якщо що. Потім свідоцтво перекласти на потрібну вам мову
В мене дуже великі проблеми у знайомої з цим свідоцтвом Грузії в Італії. Легалізувати його можливо лише через Україну. Зараз це неможливо бо війна. Тому вона заміжня, але Європа цей шлюб не признає. Якщо автор в ЄС, то це погана порада. Цей документ і для України і для ЄС перекладати, легалізувати. Довго, дорого, зараз неможливо. В Італії сказали, що вона незаміжня, бо Грузія не та країна, де треба було одружуватися. Чоловік зробити їй документи не може, бо вона за законом ЄС не дружина. Одружитися повторно - нелегально.
Аноним ФЕЯ• 22 ноября 2024
Ответ дляElenaMari
А развестись тоже через дию можно?
Розлучатись ні, лише через електронний суд, а це теж віддалено і онлайн.
автор Marmeladovna • 22 ноября 2024
Ответ дляКокоСина
1823 грн
Вы оплачивали это перед выбором даты или после? 🤧
КокоСина• 22 ноября 2024
Ответ дляSicillia
Зрозуміло
Маю знайомих в Польщі і Польща визнає їхні документи про шлюб в Грузії
КокоСина• 22 ноября 2024
Ответ дляMarmeladovna
Чоловік каже що після. А я не пам´ятаю цього якщо чесно
автор Marmeladovna • 22 ноября 2024
Ответ дляКокоСина
Отлично, нужно попробовать
Len00K• 22 ноября 2024
Ответ дляSicillia
Це ж наче лише для чоловіків- воєнних? Якщо ваш закордоном, то до чого тут він?
З чого ви взяли, що тільки для військових? Для будь - кого.
Len00K• 22 ноября 2024
Ответ дляSicillia
Взагалі-то всі)) наприклад, для отримання будь-яких консульських послуг закордоном треба витяг з Дії або Резерв +, що в тебе статус ’ на обліку’ або ’ знятий’, на момент подачі документів. Всі інші не підходять. І для отримання нового паспорту через 3 місяці, треба ще раз надати НОВИЙ витяг з цих додатків, зроблений не пізніше 24 годин. Якщо статус змінився, паспорт не дають. Я думаю все не так просто з тим шлюбом в ’Дії’, як думає автор...
Для одруження військові документи непотрібні, це ваші фантазії
автор Marmeladovna • 22 ноября 2024
Ответ дляКокоСина
Короче, ор.
Была свободная дата на моё день рождения 🤣
31 января, потом резко пропала.
Сейчас ближайшая свободная 1 апреля.
Может кто-то в ноябре передумает жениться 🤣🤣🤣
автор Marmeladovna • 22 ноября 2024
Есть какие-то лайфхаки, как дату ближе выбирать? Или это уже точно, ничего не освободиться? 🤣
КокоСина• 22 ноября 2024
Ответ дляMarmeladovna
Вони з´являються протягом дня різні
З 7 до 8 ранку кажуть найбільше вільних
автор Marmeladovna • 22 ноября 2024
Ответ дляКокоСина
Вони з´являються протягом дня різні
З 7 до 8 ранку кажуть найбільше вільних
Интересно, ноябрь-начало декабря удастся выцепить или нет
автор Marmeladovna • 22 ноября 2024
Ответ дляКокоСина
Вони з´являються протягом дня різні
З 7 до 8 ранку кажуть найбільше вільних
Выцепила на 19 декабря!!! Радости нет предела!!!!
автор Marmeladovna • 22 ноября 2024
Ответ дляSicillia
А, ви вперше заміж виходите)) Тому, мабуть, не знаєте. Там 30 днів від подачі заяви має бути. Уже ж кінець листопада. Ви сильно затягнулася, якщо хотіли в грудні))
Там нет ожидания 30 дней, там важно выцепить дату себе не раньше 6 дней от подачи заявления)
автор Marmeladovna • 23 ноября 2024
Ответ дляКокоСина
Вони з´являються протягом дня різні
З 7 до 8 ранку кажуть найбільше вільних
А через сколько времени вам пришло уведомление, что вашу заявку одобрили? Отзывов начиталась, ещё не факт, что сработает)
КокоСина• 23 ноября 2024
Ответ дляMarmeladovna
Через 9 днів. Хоча в дії пише що за добу опрацьовують
автор Marmeladovna • 23 ноября 2024
Ответ дляКокоСина
Интересно. Я отзывов начиталась,что там и воздушная тревога может помешать и долго заявку будут обрабатывать.
Но я в принципе, поняла одно, что большой успех уже, это споймать дату 😃
автор Marmeladovna • 20 декабря 2024
Ответ дляКокоСина
Делюсь отзывом)
Одобрили нам дату спустя 2 дня.

Но у нас не получилось.
Воздушной тревоги не было, просто масштабный сбой в реестрах и конференцию даже никто не начал. Хотя за час приходили уведомления, что вот-вот вы станете мужем и женой и т.д.
Поддержка ответила спустя 47 минут.

Вывод сделала такой: никаких больше росписей в сомнительном приложении. Организация на нуле, поддержка такая же. Деньги выкинула Зеле в карман.
И кстати, реальных отзывов я так и не нашла!)