Колгоспниця• 17 января в 15:08

Втрачене свідоцтво про шлюб. Чи треба йти за новим?

Вітаю. Під час переїздів у зв´язку з війною десь загубився оригінал свідоцтва про шлюб. Залишилась ксерокопія. І ще штампи у паспортах (у нас з чоловіком ще книжечки). Чи обов´язково йти за дублікатом оригіналу?
Цей документ взагалі десь потрібен? ))
Николай-b526• 17 января в 15:09
и паспорт выкиньте!)
Однозначная• 17 января в 15:10
Вас війна не навчила тримати свої доки в ідеальному порядку?
Сиджу тихенько• 17 января в 15:11
В Дие можно заказать. Это нужный документ. Как оказалось, важный даже для ваших детей будет.
Сиджу тихенько• 17 января в 15:14
И новые документы нельзя ламинировать. Плюс к ним лучше сразу заказывать апостиль.
КротоТо• 17 января в 15:14
Потрібний документ. Нотаріус питає на угодах, банк може попросити. Замовляла колись дублікат через рагс, це не складно.
Николай-b526• 17 января в 15:17
Ответ дляКротоТо
через наш рагс - нескладно, а я вот заказывал в бывшей республике, родительское свидетельство (вернее вытяг записи)- отдал 400$ до войны... так что думайте сами, решайте сами)
Усатая полосатая• 17 января в 15:20
Закажите через портал для, пришлют укрпочтой на адрес
автор Колгоспниця • 17 января в 15:22
Ответ дляОднозначная
Війна мене багато чому навчила. Наприклад, ставити на місце людей, які намагаються самоствердитися за мій рахунок
автор Колгоспниця • 17 января в 15:23
Ответ дляСиджу тихенько
Дякую за відповідь
автор Колгоспниця • 17 января в 15:24
Ответ дляКротоТо
Дякую за відповідь
Міряю від одиниці• 17 января в 15:27
В дии скачайте
Просто красавица• 17 января в 15:28
Для мами відновлювали для спадщини після батька то в неї паніка була.
Робіть одразу не затягуйте
Через дію ! на укрпошту прийшло ;) досить швидко
Хочу на Балі• 17 января в 15:28
Замовляйте одразу декілька дублікатів про шлюб, і можна ще про народження теж оновити і взяти дублікат, щоб на Укрпошті все забрати одразу, бо старі зразки зараз на апостиль не беруть про народження або беруть і довше роблять
Я собі все оновила та замовила
І якщо міняли прізвище зробіть витяг про підтвердження дошлюбного прізвища через дію, може в житті теж знадобитись))
Просто красавица• 17 января в 15:28
Ответ дляМіряю від одиниці
В дии скачайте
там не скачаеш :) треба дублікат замовляти
Просто красавица• 17 января в 15:30
Ответ дляХочу на Балі
Я собі все оновила та замовила
скажіть теж думала оновити своє свідоцтво про народження , то старе втрачає свою ’силу’ чи можна обома користуватись
Хочу на Балі• 17 января в 15:31
Ответ дляПросто красавица
Обома
На новому видають із надписом ПОВТОРНО
Вони всі однакові за юридичною силою
Одні документи віддають на апостиль, якісь в посольства, тому мати декілька одночасно це нормальна практика, якраз для таких випадків, щоб не залишитись без документу взагалі
Просто красавица• 17 января в 15:32
Ответ дляХочу на Балі
Обома
На новому видають із надписом ПОВТОРНО
Вони всі однакові за юридичною силою
Дякую
Крошка Енот• 17 января в 15:48
обов´язково
але то не дублікат, а повторне
замовте в Дії, прийде по пошті
автор Колгоспниця • 17 января в 18:14
В Дії зараз не можна замовити через непрацюючі реєстри МінЮсту.
Звернуся у РАГС. Усім дякую за відповіді по суті. Гарного вечора
Арина85• 20 января в 22:35
Так краще сходи и, ви не знаєте в якийсь момент воно вам може знадобитися, зараз такий час що документи мають бути в порядку