Колгоспниця• 17 января в 15:08
Втрачене свідоцтво про шлюб. Чи треба йти за новим?
Вітаю. Під час переїздів у зв´язку з війною десь загубився оригінал свідоцтва про шлюб. Залишилась ксерокопія. І ще штампи у паспортах (у нас з чоловіком ще книжечки). Чи обов´язково йти за дублікатом оригіналу?
Цей документ взагалі десь потрібен? ))
Сиджу тихенько• 17 января в 15:11
В Дие можно заказать. Это нужный документ. Как оказалось, важный даже для ваших детей будет.
Сиджу тихенько• 17 января в 15:14
И новые документы нельзя ламинировать. Плюс к ним лучше сразу заказывать апостиль.
КротоТо• 17 января в 15:14
Потрібний документ. Нотаріус питає на угодах, банк може попросити. Замовляла колись дублікат через рагс, це не складно.
Николай-b526• 17 января в 15:17
Ответ дляКротоТо
через наш рагс - нескладно, а я вот заказывал в бывшей республике, родительское свидетельство (вернее вытяг записи)- отдал 400$ до войны... так что думайте сами, решайте сами)
Колгоспниця
• 17 января в 15:22
Ответ дляОднозначная
Вас війна не навчила тримати свої доки в ідеальному порядку?
Війна мене багато чому навчила. Наприклад, ставити на місце людей, які намагаються самоствердитися за мій рахунок
Колгоспниця
• 17 января в 15:23
Ответ дляСиджу тихенько
Дякую за відповідь
Колгоспниця
• 17 января в 15:24
Ответ дляКротоТо
Дякую за відповідь
Просто красавица• 17 января в 15:28
Для мами відновлювали для спадщини після батька то в неї паніка була.
Робіть одразу не затягуйте
Через дію ! на укрпошту прийшло ;) досить швидко
Робіть одразу не затягуйте
Хочу на Балі• 17 января в 15:28
Замовляйте одразу декілька дублікатів про шлюб, і можна ще про народження теж оновити і взяти дублікат, щоб на Укрпошті все забрати одразу, бо старі зразки зараз на апостиль не беруть про народження або беруть і довше роблять
Я собі все оновила та замовила
І якщо міняли прізвище зробіть витяг про підтвердження дошлюбного прізвища через дію, може в житті теж знадобитись))
Я собі все оновила та замовила
Просто красавица• 17 января в 15:28
Ответ дляМіряю від одиниці
В дии скачайте
там не скачаеш :) треба дублікат замовляти
Просто красавица• 17 января в 15:30
Ответ дляХочу на Балі
Я собі все оновила та замовила
скажіть теж думала оновити своє свідоцтво про народження , то старе втрачає свою ’силу’ чи можна обома користуватись
Хочу на Балі• 17 января в 15:31
Ответ дляПросто красавица
Обома
На новому видають із надписом ПОВТОРНО
Вони всі однакові за юридичною силою
Одні документи віддають на апостиль, якісь в посольства, тому мати декілька одночасно це нормальна практика, якраз для таких випадків, щоб не залишитись без документу взагалі
На новому видають із надписом ПОВТОРНО
Вони всі однакові за юридичною силою
Просто красавица• 17 января в 15:32
Ответ дляХочу на Балі
Обома
На новому видають із надписом ПОВТОРНО
Вони всі однакові за юридичною силою
На новому видають із надписом ПОВТОРНО
Вони всі однакові за юридичною силою
Дякую
Крошка Енот• 17 января в 15:48
обов´язково
але то не дублікат, а повторне
замовте в Дії, прийде по пошті
але то не дублікат, а повторне
замовте в Дії, прийде по пошті
Колгоспниця
• 17 января в 18:14
В Дії зараз не можна замовити через непрацюючі реєстри МінЮсту.
Звернуся у РАГС. Усім дякую за відповіді по суті. Гарного вечора