неДодекаэдр• 22 ноября 2024

6р. 2 тиждень сильний кашель.

Водила до сімейного. Запалення немає. Але лікування як такого і не дала. Амброл сироп. Дихати 0,5 пульмікор. І солевим пшикати. Все.
Бось бо вже каже, що вуха болять. Виглядає як від тиску. Дала ше лоратидин від набряку. Але то щось не ок
Рогнеда Карповна• 22 ноября 2024
Пульмікорт провокує кашель.
Моя дитина від одної дози може гавкати до 40 хвилин.
автор неДодекаэдр • 22 ноября 2024
Ответ дляРогнеда Карповна
Пульмікорт провокує кашель.
Ну то так і треба, каже. Бо вона сама не викашлює а слизу багато
автор неДодекаэдр • 22 ноября 2024
Хвилює , що кашляє і чую що дійсно багато мокротиння . Мокрий кашель. І такий сильний
SofkaMos• 22 ноября 2024
Давайте амброксол і дуже багато пити води
Куратор дебошей• 22 ноября 2024
Ви знаєте, довгий прийом ліків від кашлю провокує ще більший кашель. Спробуйте на день чи два відмінити ліки, багато пити, прогулянки на вулиці, перед сном провітрити кімнату. Якщо не допоможе, ще раз до лікаря на консультацію