Вся така шо куди там• 22 ноября 2024

Чи варто йти на роботу, яка не подобається, але добре оплачується?

KROX@• 22 ноября 2024
Ну если вы работать идете не просто чтоб платья выгуливать,а деньги нужны,то почему нет?
Білий шум• 22 ноября 2024
В довгій перспективі ні, бо можете вигоріти.
Два-три тижні і фсьо• 22 ноября 2024
Ну смотря на сколько хорошо оплачивается и для каких целей это всё мероприятие.
Я когда-то так работала. Цель мероприятия- купить квартиру. Поставила себе срок работы там. Собрала деньги и уволилась.
...аяприкольная• 22 ноября 2024
Варто. За зароблені гроші купите собі те, що подобається. Також якісно відпочинете.
Без грошей відпочинете хіба що на дивані з телефоном.
13чудоСВЕТА• 22 ноября 2024
Лично мне нет, не стоит ходить в то место, которое не приносит удовольствия. Деньги для меня важны, но не настолько, чтобы затмевать моё душевное спокойствие.
Если же Вам детей нечем кормить или котов, то придётся терпеть.
60 метрів сметани• 22 ноября 2024
Залежить від альтернатив. Якщо є можливість мати роботу, яка може не забезпечить умовно брендових сумок і Мальдіви, але дозволить не охати що яйця по 7 грн а світло по 4.69 - то можна. Якщо ні - то краще уже страждати від того що робота нудна (чи що там саме в ній не подобається), ніж від неможливості якісно забезпечити базові потреби.
когдадеЦкие• 22 ноября 2024
Ответ для60 метрів сметани
4,32 грн свет вообще-то.
АгатаХристя• 22 ноября 2024
Це що ескорт?
60 метрів сметани• 22 ноября 2024
Ответ длякогдадеЦкие
4,32 грн свет вообще-то.
Як скажете)
Цветочница• 22 ноября 2024
Только у нас принято страдать и ходить на работу. Жизнь одна. Но если выхода нет и очень нужны деньги, то тогда придётся. Если есть альтернатива, то нет.
Печенюшка• 22 ноября 2024
мало вводних. ваш економічний стан, чим не подобається, які ваші очікування від роботи, що подобається ....
Каяспер• 22 ноября 2024
Замало інформації. Не пішла б на бойню працювати ні за які гроші. В колл центр не пішла б, чи до колекторів.
Пургену мне• 22 ноября 2024
Я так уже полтора года хожу. Морально потухла. Но денег надо