Зубачистка• 22 ноября 2024

Хто в вашій родині готує?

Хто в вашій родині готує , чоловік, дружина, обидва, взагалі ніхто не готує.
И_В_офигительных_штанах• 22 ноября 2024
Хто вихідний ,той і готує . Або разом. В середньому виходить 50/50.
KROX@• 22 ноября 2024
Ответ дляМастерЮля
Ну, вот одна из комментирующих соседок по району и написала: Маньяк ))
С нотками сабмиссива)
Невгамовна• 22 ноября 2024
В моей все могут, но в основном я и сын, дочь печь любит.
Муркошечка• 22 ноября 2024
Вечері у будні - кухар
Сніданки - в ресторані
Обіди - також
Субота і неділля - я сніданки, чоловік вечері.
День - або ресторан, або замовляємо.

Буває мами в гості приїздять по вихідних, з набором їжі... Тоді їмо те, що привезли.
Ms. Искренность• 22 ноября 2024
Готую зазвичай я. Чоловік в суботу та неділю готує бутерброди на сніданок плюс все, що на мангалі. А, і ще каву мені готує кожен день)
Срочнокпсихологу• 22 ноября 2024
100% я (((
дама_из_декрета• 22 ноября 2024
Я готую 99%. Кухня моя. Я смачно готую. Вчилась готувати в ресторані. Тому або готую я, або готова їжа. І в поодиноких випадках готує чоловік, переважно гречку, або спагетті.
Мені страшно від самої думки. що хтось буде вирішувати, що я маю їсти.
from Ukraine• 22 ноября 2024
у нас готовит тот, кто голодный. малый себе бургеры или пиццу, или нагетсы
Чесно брешу• 22 ноября 2024
в будні дні я, бо набагато раніше приходжу з роботи. В вихідні - чоловік. По вівторках мама приходить напікає нам на тиждень, вона до пенсії працювала поваром, тепер випічка для неї релакс і відволікання від сього що зараз відбувається... Раз в місяць приїзжають свекри - свекруха наготовляє всього багато, привозить. Тоді або ніхто нічого не готовить, або я готовлю лише гарніри
МатьЧасть• 22 ноября 2024
Завтрак всегда готовит муж, он рано встаёт, а я сова. Обед и ужин обычно готовлю я, иногда вместе с мужем (оба работаем дома, удалённо), по средам сейчас ужин готовит дочь (15 лет), выполняет на четверг дз по трудам, у них кулинария второй год на трудах.
МашМааш• 22 ноября 2024
Я готовлю только простое: кашу сварить или филе, овощи порезать, омлет утром
Муж все сложное: борщи, супы, мясо сложное, картошку жаренную, пирог может

Остальное заказываем доставку или что-то вроде кулинарии/Гали балуваной

Наверное мы с мужем процентов по 30 (это по количеству еды, по времени он намного больше тратит), доставка 40
Незнакомлюся• 22 ноября 2024
Только я, но и я готовлю нечасто
Цветов Мне срочно• 22 ноября 2024
Ответ дляKROX@
Меня такие тексты всегда пугали)) Даже ели это намек на его ’тонкий’ юмор и сарказм)
Зате не лінивий)))
Не будь КакСвета• 22 ноября 2024
Вдвоём. Муж супы любит, он их и варит. Может в целом все приготовить, если мне лень. Но чаще готовлю я, моя еда вкуснее ребёнку)
Рожки-да-ножки• 23 ноября 2024
На чоловікові мʼясо на мангалі, картопля фрі, бургери/хот-доги. Тобто разові страви «вихідного дня».
На мені все інше на щодень😂
Але, може допомогти іноді: щось принести, почистити, нарізати