firefly10• 22 ноября 2024

Порадьте найатмосфернішу новорічну книгу.

Хочу купити до свят доньці книгу, щоб забути про війну і всі негаразди. Повірити в магію Різдва. З ілюстраціями. Взагалі що б ви порадили? Доньці 8 років. Читати дуже любить.
Некомильфо• 22 ноября 2024
Гаррі Поттер
Вільний митець• 22 ноября 2024
Лускунчик. Видання може буди дуже гарним
Вільний митець• 22 ноября 2024
Снігова королева з ілюстраціями Єрко. Це взагалі шедевр.
А шо сталося?• 22 ноября 2024
https://book-ye.com.ua/catalog/dlya-ditej-7-8-roki...
автор рекомендую, у меня племяннице 8 лет, но читающий ребенок. Я заказала две книги про енонотов и ’риздвозавры’. Но на сайте большой выбор
Коли мовчу- приємна жінка• 22 ноября 2024
Полярный экспресс Оллсбурга (по которой фильм). Риздвяна свинка Роулинг. В том году дочке было 8, тоже читающаяся много, обе зашли на ура .
Добавлю, в экспрессе чудесные иллюстрации
Svitlo_O• 22 ноября 2024
Туве Янссон ’Зима-чарівниця’, Гофман ’Лускунчик’, Джанні Родарі ’Планета новорічних ялинок’
автор firefly10 • 22 ноября 2024
Ответ дляА шо сталося?
Я там вже замовляла, теж подобається. Можу годинами там блукати) Дякую!
автор firefly10 • 22 ноября 2024
Дуже дякую за поради! Вже замовила!)
Всі ваші поради запам´ятала, буду в книгарні, хочу погортати кожну).