Кокосиха• 22 ноября 2024
Vinzer жахливий виробник нікому не раджу нічого в них купувати!
Купили набір каструль коштує більше 8000 грн, довго обирали щоб хороший, якісний, гарний, щоб на роки радував. При першому використання прогоріли і стали темно коричневі ззовні. І все, воно не відмивається, нічим! Воно просто згоріло! Віднесли до магазину де купували ті забрали на експертизу і через декілька днів дали відповідь від виробника, що зміна кольору це не є гарантійний випадок, потріть лимончиком і відчіпіться від нас. А те що їх каструлі після одного разу виглядають так ніби їх вже 20 років використовують і в хвост і в гриву то є нормально за таку ціну! Це що за гівно- виробник такий? Я нікому не раджу навіть дивитись на vinzer після такого. Вони взагалі не відповідають за якість своїх товарів, скільки б воно не коштувало. І повернути не можна, бо вже пройшло 14 днів. Можна або у смітник викинути, або дивитись на це горіле одоробло кожен день тепер
Мизимец• 22 ноября 2024
Ответ дляКокосиха
Ничем оно не отмывается, хоть металлической, хоть обычной. может его напильником ещё отдирать? это дерьмо, а не посуда!
Вам подойдут профессиональные кастрюли. Но там одна стоит как ваш набор, даже немного дороже.
Блиск думки• 22 ноября 2024
Ответ дляМастер Класс
У меня вот такие кастрюли уже лет 15
Да, немного темнеет днище(плита индукционная)
Сейчас найду фото ср-ва, которым я их чищу периодически
Згодна, Рондел гарна якість. Але не продається зараз ніде, бо з масковії
Мастер Класс• 22 ноября 2024
Ответ дляБлиск думки
Я не розумію до чого тут ’масковія’, якщо їх у нас повсюди у продажу до фіга та більше)