Кокосиха• 22 ноября 2024
Vinzer жахливий виробник нікому не раджу нічого в них купувати!
Купили набір каструль коштує більше 8000 грн, довго обирали щоб хороший, якісний, гарний, щоб на роки радував. При першому використання прогоріли і стали темно коричневі ззовні. І все, воно не відмивається, нічим! Воно просто згоріло! Віднесли до магазину де купували ті забрали на експертизу і через декілька днів дали відповідь від виробника, що зміна кольору це не є гарантійний випадок, потріть лимончиком і відчіпіться від нас. А те що їх каструлі після одного разу виглядають так ніби їх вже 20 років використовують і в хвост і в гриву то є нормально за таку ціну! Це що за гівно- виробник такий? Я нікому не раджу навіть дивитись на vinzer після такого. Вони взагалі не відповідають за якість своїх товарів, скільки б воно не коштувало. І повернути не можна, бо вже пройшло 14 днів. Можна або у смітник викинути, або дивитись на це горіле одоробло кожен день тепер
мимАпроходила• 22 ноября 2024
Моїм ножам вінзер років з 18 і вони такі ж класні . Знаю,що було багато підробок
Кокосиха
• 22 ноября 2024
Ответ дляМона Лиза
Может подделку взяли? Много лет пользуюсь и все отлично
Офіційний представник, через Фокстрот. Якщо не в таких великих магазинах купляти оригінал, то де ще?
Бутербродница• 22 ноября 2024
Металлической шарошкой оно ототрется
Чё ото паниковать? Винзер отличная посуда.
Крайня невістка• 22 ноября 2024
Ответ дляМона Лиза
Скорее всего качество то и теперешнее изменилось, либо еще есть какие-то производства по лицензии...
Кокосиха
• 22 ноября 2024
Ответ дляБутербродница
Металлической шарошкой оно ототрется
Ничем оно не отмывается, хоть металлической, хоть обычной. может его напильником ещё отдирать? это дерьмо, а не посуда!
Пригощаю кашею• 22 ноября 2024
Ответ дляКрайня невістка
да, тоже так думаю
Кокосиха
• 22 ноября 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Мілам дуже добре чистить
Пробовала, до лампочки!
Крошка Енот• 22 ноября 2024
Ответ дляФрекен бок
У меня так с Ringel. Точно так же потемнели
Ringel это Китай, так себе посуда. Разве что хвалят серию Цитрон
Якось так і живу• 22 ноября 2024
Я, наверное, ленивая засранка)) Сначала бы парилась, а потом со временем мне бы то горелое ордобло как вы выразились не мешало бы, было бы как родное
Советчица Года• 22 ноября 2024
Автор, а что вы готовили в этой кастрюле? У меня одна такая есть но я сама знаю как ее спалила
Файна цьоця• 22 ноября 2024
Клин клином выбивают! Если оно от нагревания потемнело, то запеките эту штуку в духовке.
Фрекен бок• 22 ноября 2024
Ответ дляКрошка Енот
Так всё сейчас Китай. Обычная посуда. Внутри всё ок, а снаружи как у автора.
Кокосиха
• 22 ноября 2024
Ответ дляСоветчица Года
Яйца поставить варить, минут 10 стояла на плите всего
from Ukraine• 22 ноября 2024
Моєму Вінзеру біля 18 років) вже б був повнолітній) тому автор, навіть не знаю. Може у вас набір для індукції і електро, а ви його на газ ? Або щось готували, що ввійшло в реакцію з металом ?
Отчебучкина• 22 ноября 2024
Ответ дляfrom Ukraine
Ну так він у вас і не ідеальний, дно в плямах таке як і у всіх
Кокосиха
• 22 ноября 2024
Ответ дляfrom Ukraine
Я теж читала багато гарних відгуків на них, тому і брала. Використовувала за призначенням
Мастер Класс• 22 ноября 2024
Ответ дляБутербродница
Металлической шарошкой оно ототрется
А что такое ’шарошка’
Тектологиня 80lv• 22 ноября 2024
Ответ дляВорожу на каві
Хороший набор! Сама таким пользуюсь уже лет 7-8. И все ок)
8 років назад якість була інша
Мастер Класс• 22 ноября 2024
У меня вот такие кастрюли уже лет 15
Да, немного темнеет днище(плита индукционная)
Сейчас найду фото ср-ва, которым я их чищу периодически
Тектологиня 80lv• 22 ноября 2024
Ответ дляfrom Ukraine
Мій чоловік займається продажем автомобілів і якість металу БМВ 15 років назад і зараз, не порівняти. Так і тут