Луноходик_Ик• 22 ноября 2024
Ідентифікаційний номер для дитини
Які потрібно документи і куди потрібно йти?в податкову ?
ДинамоКит• 22 ноября 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
А дякую
В мене немає
ну то швидко робиться через приват24
ИзЮмрудная• 22 ноября 2024
Ответ дляДинамоКит
за 1 день -подала документи і одразу при тобі роздруковують? на все 5 хв?
добре якщо так
але що точно рекомендую - записатись на конкретний час, не жива черга щоб.
добре якщо так
Так. Заходите в кабінет, даєте документи, їх сканують чи ксерять, формують код, роздруковують і видають
В нашій податковій записатися на певний час не можна. Береш талончик і чекаєш, але чекати не довго
Пишу вірші, дорого• 22 ноября 2024
Ответ дляТвердая валюта
А у вас не прописана дитина?
В мене не прописана, то що не дадуть ідентифікаційний номер? 14 років.
УраганнаЯ• 22 ноября 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
Хм..
В налоговой попросили только мой паспорт и свидетельство ребенка. Прописку никто не спрашивал.
В налоговой сказали- если паспорт старого образца (книжечка) и ребенок прописан с вами, то можно без вытяга из цнапа. Если у родителя айди карта, то вытяг о прописке ребенку обязательно.
Но его в дие заказать можно и распечатать.
УраганнаЯ• 22 ноября 2024
Ответ дляДинамоКит
замовляла в листопаді онлайн на малолітню дитину, в кабінеті своєму податковому
потім прислали повідомлення що готовий іпн
зателефонувала, записалась на конкретний час і забрала наступного дня
але тітонька була здивована що я замовила онлайн.
каже у інших проблеми))
я згадала що била по ноуту пару раз коли замовляла, але промовчала
каже у інших проблеми))
Так само))))
Теж замовила зі свого податкового кабінету і ще записалась он-лайн на зручний час, щоб в черзі не сидіти. Тітонька була дуже здивована)))
УраганнаЯ• 22 ноября 2024
Ответ дляИзЮмрудная
В любій податковій можна. Там єдиний центр, номер 0800... і Вас просто запитують місто, і призначають час саме у Вашій податкрвій
УраганнаЯ• 22 ноября 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Тоді краще одномоментно з паспортом замовляти в цнапі або міграційній
ВільнаНазавжди• 23 ноября 2024
Ответ дляУраганнаЯ
А, я поняла. У меня паспорт старого образца. Ребенок прописан со мной.