Попа как у Кардашьян• 22 ноября 2024

Чоловік назвав гопніцею

Через спортивки
Вдягнені до низьких уггів ,перший раз зробив зауваження ,як вийшли із квартири до ліфту , другий раз на вулиці
А задуматися ,що мені більше нічого вдягнути не зміг, каже лосини так лосини то вже холодно якось прийшла в лосинах коліна замерзли
Як жити із людиною котра доймає за дрібниці?
Ванна Тазиковна• 22 ноября 2024
Автор, вместо того, чтобы обижаться, пойдите купите нормальную одежду.
Сейчас миллион вариантов на любой кошелек.

Ванна Тазиковна• 22 ноября 2024
Ответ дляВ гости звали?
Я недавно в піжамних штанах і тапочках в магазин ходила :))) як добре, що я не в Україні. Всім пофіг. Я вважаю, що є час на марафет, а є просто для комфорту - в спортивках, без макіяжу і тп. Правда, я вважаю себе красунею навіть в спортивках:))) тому мені пофіг. А своєму мужчині, якщо мені щось не подобається, говорю одразу, тут же, на місці.
В пижамных штанах и тапочках выходить на улицу - не совсем ...с точки зрения гигиены
lisa2101• 22 ноября 2024
Меня тоже муж так называл. Только не из-за одежды
автор Попа как у Кардашьян • 22 ноября 2024
Ответ дляwhenallissaidanddone
А чого дрібниці? Ви самі не бачите, що як опудало ходите?
В чому ви взимку ходите коли холодно?
Ответ дляТарабарщина
А он Вам кто?
Чоловік
Ответ дляГуби з філером
Почему вам больше одеть нечего?
Спорт брюки и угги действительно немного уныло.
А що під уги носять то?
Ответ дляПочтальЁнша
Где ваша одежда и почему вам нечего надеть?
В лосинах чи джинсах холодно вже
Поліпривіт всім• 22 ноября 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
Чтобы что? Если автору удобно так.
Я шалунья• 22 ноября 2024
Ответ дляПопа как у Кардашьян
В чому ви взимку ходите коли холодно?
Джинси з флісом і куртка.
Або звичайні джинси і довга куртка.

Ло Шарик• 22 ноября 2024
А реально на улицах сейчас массово в спортивках. Но больше летом и осенью замечала. Но я о гопниках не вспоминала, когда видела, а о времени совка и пост-совка в 90-е почему-то.
Тарабарщина• 22 ноября 2024
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Чоловік
Ось і сказали б йому, що йому повинно бути стидно, що вам нічого носити
Ответ дляЯ шалунья
Джинси з флісом і куртка.
Або звичайні джинси і довга куртка.
Куртка в мене не довга
ПешитеБесАшипок• 22 ноября 2024
Ответ дляВ гости звали?
А ви не помітили, що між спортивками і піжамними штанами велика різниця? А типу у вас не в Україні ходять в піжамних штанах в магазин, а влітку в піньюарі?
Я шалунья• 22 ноября 2024
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Куртка в мене не довга
Тоді теплі джинси. Або термобілизну під звичайні джинсі.
Або нормальні спортивні штани, які не будуть здаватись «костюмом гопніка» )
Ответ дляЯ шалунья
Які це?
Я шалунья• 22 ноября 2024
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Які це?
Та звідки я знаю ))
Я навіть Ваші штани не бачила, а сама спорт ношу тільки коли кудись їду, бо в спорт штанах в потязі/автобусі зручно )
Хочете що б Вам по пунктах розказали чого Ваші штані «гопницькі» і порадили щось інше - скидайте фото тут, або окрему тему з питанням про штани зробіть. Багато чого почуєте ))
Ответ дляЯ шалунья
Та звідки я знаю ))
Ось такі ,джогери
https://tally-weijl.com.ua/p/shtani_5397/