Баррикадница• 22 ноября 2024
Чи любите ви випічку?
Маю на увазі булочки, хліб, піци, біляші, тістечка, торти і так далі.
Я саме ні
З дитинства лежали булочки, рогалики вдома завжди, а я до них байдужа
Я саме ні
Результат:
вже голосів:
32 (54.24%)
Обожнюю
19 (32.2%)
Люблю
8 (13.56%)
Не люблю
Форс мажор• 22 ноября 2024
Ровно отношусь, и к сладкому, люблю что то красивое и интересное в хорошей кондитерской.
Лишний вес есть.
А печь люблю очень. Пеку и ношу на работу))
Лишний вес есть.
Пописанная парта• 22 ноября 2024
Їм випічку але прям вау не скажу.
Для мене смачніше шашлик або стейк чим булочка чи пиріжки.
Секс-Бомба• 22 ноября 2024
Люблю, часто готовлю. Вот купила втом году кух.комбайн, так он у меня теперь постоянно в ходу, тесто месит.
Чавонадо• 22 ноября 2024
Не люблю и думаю секрет в том, что мне ее и сладости не давали в детстве- мед и фрукты… все. Брат так же равнодушен и наши дети наши все так росли- нет привычки такой, но мед все обожают.
Янгол в камуфляжі• 22 ноября 2024
Люблю несолодку випічку: з зеленню, сиром, грибами, з м‘ясом. Солодку їм раз в пятілєтку. До тортиків і тістечок байдужа.
Играю у края• 22 ноября 2024
Ответ дляГравіцапа
Байдужа до всього крім піци
Піца,це прямо мій краш...
Абсолютно байдужа до тортів, тістечок, пиріжків, фруктів, цукерок..
Але піца...
Ну от що в ній такого чарівного??
Але піца...
Ну от що в ній такого чарівного??
бювет_в_обед• 23 ноября 2024
Люблю.я ще й пекарем працюю в грузинській пекарні)Але намагаюсь часто не їсти)
Единорог_помог• 23 ноября 2024
Я обожнюю випічку, всі оці булочки, кренделики... ммм... і солодкі люблю, і солоні. Такі, щоб свіжі, здобні, пахучі
Русланка з гілки• 23 ноября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Люблю хліб, пиріжки. Торти не дуже.
Ви смачні торти не їли