Докладальниця• 23 ноября 2024

Мужчина признался, что моется только перед свиданиями.. Это красный флаг?

Сонячний зайчик• 23 ноября 2024
Ответ дляДокладальниця
Типа пятница - банный день
Бляха точно 🚩

Ошеламиссимо• 23 ноября 2024
Якщо ви на форумі про це запитуєте то значить для вас це не проблема, не ’красный флаг’.

Ви пишете, що були в шоці від цих слів..

Для мене ’в шоці’ це коли я вирішую, що мене таке не влаштовує і йду з побачення і припиняю спілкування.

А для вас ’в шоці’ це ’не буду гарячкувати і піду спитаю на форумі може це нормально і можна продовжувати’ Так виходить?

Бо щось я не побачила з ваших коментів 🤔 вашого реального ставлення до цього....

Люди які самі дотримуються щоденної гігієни не зрозуміли😕 б людей які миються лише перед теоретисною можливістю сексу.

І навіть якщо він шуткував так, як тут пишуть дівчата, то всеодно це не нормально для чоловіка...

Ну або ви тролите зараз...
ДваДваВісім• 23 ноября 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Интересно, зачем он поделился с вами этой информацией 🤔
Щоб авторка дала добро не митися перед кожним побаченням, або не розраховувала, що таким чистим він буде завжди, це тільки на період перших залицянь.
люблю_тортики• 23 ноября 2024
Ответ дляПростоваля
Я не розумію, як це банний день. Асоціація така: раніше в селі не було водопроводу. Протягом тижня ми якось милися, щоб не завонятися)). А раз в тиждень випарювалися в гарячій ванні)). Але це 40 років тому було у бабусі на канікулах. У нас у місті були всі зручності. Нас батьки привчили митися щодня, вранці і ввечері. Ми з братом гидуємо, коли люди з душком, не слідкують за собою.
Ай, молодца
Госпожа_тамагочи• 23 ноября 2024
Ответ дляА ось і я
Это коричневый флаг.
и такие же трусы.
ЖивунаБагамах• 23 ноября 2024
Ответ дляДокладальниця
Нет, сама была в шоке... Говорит, что свидания для него теперь напряжно, мыться надо чаще... Оказалось, что раньше мылся только по пятницам
Придумуйте ще.
ЖивунаБагамах• 23 ноября 2024
Ответ дляДокладальниця
Говорит, что устает от этих процедур, пока намылится, мочалкой натрется, + голову помыть и все, устал
Тю, то він натякає, що хто б йому спину потер.
Дама_из_рекламы• 23 ноября 2024
Ответ дляДокладальниця
Вы с дедом встречаться решили? По описанию это он
60 метрів сметани• 23 ноября 2024
Мой тоже свою письку полощет перед сексом, а так его не напрягает и два дня ходить с сыром.

60 метрів сметани• 23 ноября 2024
Ответ дляДокладальниця
Да, мой тоже говорит, если выбирать между телеком на диване и банными процедурами, то лучше поваляется.
Помидорина• 23 ноября 2024
Мой вообще мылся а озере летом. Родители не научили)) я научила. Теперь бывает по 2 раза в сутки душ.
В гости звали?• 23 ноября 2024
Якщо йому митися напряжно, то він дуже лінивий, або бідний економить воду, або в депресії, одним словом не дуже
Місячне Сяйво• 23 ноября 2024
Ответ длябуреЛОМКА
Специфічний гумор...
Туалетний, я б сказала.