С мужем живём отдельно уже больше двух лет. До развода и раздела имущества всё никак руки не доходили: он обиделся, и поровну делить не хочет. И вообще, считает, что мне ничего не положено, потому что я предала семью. За это время у меня были отношения с другим мужчиной. После расставания - узнала, что беременна.
Потом узнала, что ребёнок автоматом будет записан на мужа, если не развестись. И даже если развестись, и не подать оскарження - тоже.
Вопрос к знатокам: какой оптимальный выход из ситуации?
КарамбОлька• 23 ноября 2024
Ответ дляHench
Це не образа, це констатація фактів.
Можно было корректнее, например женщина не тяжёлого поведения.)
Танго утрьох• 23 ноября 2024
Ответ дляЗубачистка
Ну вам можно развестись до родов обязательно, дальше на момент регистрации муж пишет отказ. Или записать ребенка на него и подать на алименты пусть помучается.
За что помучается, за то что автор в отношениях была с другим, пока была в браке?
Лукава_Кiшка• 23 ноября 2024
Ответ дляЗубачистка
Вагітних не розлучають, а тільки коли дитині виповниться рік
Зубачистка• 23 ноября 2024
Ответ дляТанго утрьох
Ну я была в ситуации автора . Мой муж отказался писать отказ от малого и его записали отцом. И он хотел сделать проблем мне, а в итоге получил проблемы он )
Тушьмушьнюшь• 23 ноября 2024
Ответ дляЛукава_Кiшка
Тільки по ініціативі чоловіка ніби не розлучають.
Зубачистка• 23 ноября 2024
Ответ дляЛукава_Кiшка
Если детей нет то развод они могут оформить через ЗАГС и не обязательно автору говорить что беременна
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 23 ноября 2024
А що каже ваш коханець з приводу вашої вагітності від нього ?
Танго утрьох• 23 ноября 2024
Ответ дляЗубачистка
А муж автора не хочет писать отказ? Я не увидела ничего по этому поводу
Водійка хімарса• 23 ноября 2024
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Ну так це ж він винуватий, що не розлучився вчасно. Не автор запише на нього дитину, а держава автоматично. Витрати його.
Може це автор не хотіла розлучення? Хто їй заважав подати на розлучення, а потім ахатися з іншим цюцюрконосієм?
Його витрат можливо і не буде. Бо він подасть на визначення батьківства, і (можливо) попросить в заяві втрати на відповідача покласти.
Бо чоловік з головою не буде утримувати байстрюка автор аліментами.
Танго утрьох• 23 ноября 2024
Ответ дляGlamMURKA
Та розійшлися, звісно.
А он знает о вашей беременности? Муж, в смысле
Тушьмушьнюшь• 23 ноября 2024
Ответ дляGlamMURKA
З нашою динамікою процесу розлучення, в шлюбі ще можна було бути років п´ять🤦♀️
А какие у вас загвоздки аж на пять лет?
Всех анонимов аноним• 23 ноября 2024
Ответ дляЗубачистка
Так автор хоче ділити майно. Треба через суд.
Зубачистка• 23 ноября 2024
Ответ дляВодійка хімарса
Вам апостольник не мешает ?
Водійка хімарса• 23 ноября 2024
Ответ дляТушьмушьнюшь
А какие у вас загвоздки аж на пять лет?
То автор так хоче розлучення. І поділ майна не має до цього ніякого відношення. Бо це буде дві різні справи.
Уходя дверю не хлопать• 23 ноября 2024
Ответ дляВодійка хімарса
Ну так він же гіпотетично незадоволений, що дитину на нього записано, його особисті проблеми, за які він і має платити.
Автор ніякого законодавства не порушила і платити не буде.
Тушьмушьнюшь• 23 ноября 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
Яке відношення має поділ майна до процесу розлучення?
Тушьмушьнюшь• 23 ноября 2024
Ответ дляВодійка хімарса
Саме так.Поділити майно можна і через десять років після розлучення.
Тоскующая• 23 ноября 2024
Ответ дляGlamMURKA
Та розійшлися, звісно.
То куди Вам поспішати. Закон на Вашому боці. Не зараз, то через рік розлучать. Не схоче чоловік писати оскарження, буде сплачувати аліменти на чужу дитину. Відпочивайте поки.
Ответ дляВодійка хімарса
🤦♀️ ви по діагоналі читаєте? Не треба нікого утримувати.
А щодо байстрюка - то вам би пропрацювати свої упередження з минулих віків. Бо якщо ви аж така надто правильна, то мали б усвідомлювати, що дитина це дитина, незважаючи на те, в якій ситуації її зачали та народили.
Водійка хімарса• 23 ноября 2024
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Автор ще нікого не записала. Вона ще не народила. Як кажуть: не кажи гоп...
Метелики на душі• 23 ноября 2024
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Подати на чоловіка на аліменти на дитину і на вас.
От тоді хай він побігає :)
Дууже ’’розумна’’ порада. Він зробить генетичну експертизу і подасть на неї до суду.
Ответ дляВодійка хімарса
Ясно що різні. Розлучитися можна в будь-який момент. А потім, якщо розтяглися поділ майна на три роки, то ділити вже нічого не доведеться, через те що спливе термін давності.