lilu1990• 23 ноября 2024

Чи не вперше згодна із Залужним

Після 2027-го росіяни зможуть зробити потужний прорив на фронті, коли накопичать достатньо ресурсів, – Залужний.

Війська рф, швидше за все, використовуватимуть тактику «ізмору» і відмовляться від агресивного подолання територій противника.

Зараз ізмор, можливо навіть пауза буде. Потім рішаться на прорив. Але мені здається, ближче до наступних виборів у сша. Не ждіть див
автор lilu1990 • 23 ноября 2024
Зараз максимальне наближення до того, шо Портніков називає зоною лиха, шоб українці самі виїхали. Із підривами дамб і терором населення
Кросівки оригінал• 23 ноября 2024
Від українців нічого не залежить, від партнерів так, але судячи з усього їм не хочеться перемоги України
Ирина_Б_• 23 ноября 2024
что делать не сказал?
автор lilu1990 • 23 ноября 2024
Ответ дляКросівки оригінал
Яка перемога? Шоб до кордонів 1991 р - тепер уже це тільки за участі військ нато і їхньої авіації.
Кросівки оригінал• 23 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Хоч якась вже, щоб люди могли просто спокійно жити, щоб ракети не літали
Кордони 91 залишились в голові у людей в яких кукуха вже полетіла
автор lilu1990 • 23 ноября 2024
Ответ дляКросівки оригінал
путіну треба все шо він озвучив. Поки він цього не досягне - до свідос спокій

І той розділ України про який недавно тут говорили - теж правда.

І ніякий трамп йому не помішає, якшо захід нарешті не найде свої яйця
Стрекоза любви• 23 ноября 2024
Дайте посилання на пряму мову
NYC• 23 ноября 2024
Чи не новость. Понятно, что рашка просто так не отстанет. Будет то затихать, то опять.
автор lilu1990 • 23 ноября 2024
’Ми не бачимо глибокого прориву противника, а бачимо поступове видавлювання нас із позицій, які, звісно, даються їм дуже-дуже великими втратами… І це пов´язано з тим, що росіяни реалізовують саме цю стратегію вимору….Але, на сьогоднішній день росіяни не готові до того, щоб розширювати свій фронт… Тому ведення таких комбінованих дій, спрямованих на вимору, приводить до результатів, зокрема й на полі бою’, — резюмував Залужний.
Plushaa• 23 ноября 2024
«Ути какие мы оптимисты», а где он собирается брать людей, шоб дотянуть до 27 года, ждать что школьники подрастут не стоит, все уже выехали
автор lilu1990 • 23 ноября 2024
Ответ дляPlushaa
Я думаю шо розрахунок на те що корупція таки добє Україну і вони прийдуть брати нас тепленькими
ElenaMari• 23 ноября 2024
Ответ дляИрина_Б_
что делать не сказал?
Свалить в Англию
Olgusya• 23 ноября 2024
І згодні з тим, що він українським воїнам у Британії впрягав, що вони повинні бути готові вмерти?
ElenaMari• 23 ноября 2024
Ответ дляКросівки оригінал
Це хто закордоном сидить той і хоче кордони вернути 91 року, їм там скучно
автор lilu1990 • 23 ноября 2024
Ответ дляOlgusya
Він військовий. Каже, як є. У них особливих сантиментів немає
ElenaMari• 23 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
А сам не готовий вмерти «свалил»
автор lilu1990 • 23 ноября 2024
Ответ дляИрина_Б_
что делать не сказал?
Заходу знайти свої яйця. Ну це я так вважаю
автор lilu1990 • 23 ноября 2024
Ответ дляElenaMari
А сам не готовий вмерти «свалил»
Як є
Zaviriuha• 23 ноября 2024
Йому видніше з Європи
Zaviriuha• 23 ноября 2024
Ответ дляИрина_Б_
что делать не сказал?
Воювати, ви ще не поняла його посил
автор lilu1990 • 23 ноября 2024
Ответ дляZaviriuha
Воювати, ви ще не поняла його посил
То шо він пропонує нам воювати до останнього... то понятно шо продвигає повістку

Але він правду каже, якісь інсайди в нього напевне є. Не слід розраховувати на припинення вогню вже завтра. І люба тиша з боку росіян напевне буде перед бурею
Стрекоза любви• 23 ноября 2024
Ответ дляlilu1990

Автор, дайте посилання на статтю, есе, пряму мову. Хочу почитати, ніде не можу знайти про те, що у вас в заголовку🤷‍♀️
автор lilu1990 • 23 ноября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Стаття в українській правді
Стрекоза любви• 23 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Стаття в українській правді
Дайте посилання
Olgusya• 23 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
А чому вони повинні бути готові вмерти?
Teonaa• 23 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Я і кілька моїх особистих контактів і так зоодні поїхати хоч на цьому ж тижні. Але що з тої згоди
Teonaa• 23 ноября 2024
Ответ дляКросівки оригінал
До 2027? Що це дасть принципового?
нинель 1919• 23 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
може Портніков розповість як через кордон без кулі в голові пройти (через тису стріляють у голову наприклад).і виїхали би так зачинені у пастці...
Teonaa• 23 ноября 2024
Ответ дляlilu1990

Ви що, натякаєте що навіть у трампа немає яєцььь???!!!!
автор lilu1990 • 23 ноября 2024
Ответ дляOlgusya
А чому вони повинні бути готові вмерти?
Отож. Втрата сенсів це гірше за втрату територій