Українська Мрія• 23 ноября 2024
Одягатися молодше свого віку
Чи нормально якщо людина одягається не по віку, тобто чоловіку 40 років , а він одягається як 20-річний.? Чи наприклад йому 50, а він одягається набагато молодше свого віку.
Особисто для мене нормально, а як ви вважаєте? Як виглядає дорослий чоловік в молодіжному одязі ?
Упругая попка• 23 ноября 2024
Ответ дляЦаревна_несушка
До порадниці не знала, що є вікові рамки для одягу і що їжа поділяється на жіночу і чоловічу
Аналогично, а ещё здесь я узнала, что есть старомодная еда)))