Не против• 23 ноября 2024

Чи потрібно вміти співати, щоб стати відомим?

Як ви гадаєте, чи обов´язково в наш час потрібно вміти співати, щоб стати відомою співачкою, чи відомим співаком?
автор Не против • 23 ноября 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Пономарев уже тоже давно в прошлом. Когда он последний хит выпустил - 20 лет назад? Сейчас слегка реанимировался благодаря войне и всплеску интереса к патриотическим песням, но то такое. Но там хоть хиты были, пусть и в 90-х, этот же унылый бубнеж никого не заинтересует.
Ви серйозно? Пономарьов зараз постійно випускає хіти в дуеті з Михайлом Хомою (Дзідзьо) , і не лише з ним , і не лише в дуеті є тріо є , квартет
Коварная Зая• 23 ноября 2024
Ответ дляНачальник Анонимов
Песня важна так же, как и голос.
Вот певица, та что лица не показала, именно своим голосом людей зацепила. А так же песнями, которые отзываются людям, запоминающимися словами, интересным мотивом
Якщо наприклад пісня буде крутитися з кожного утюга і замість співачки там буде плигати жопа в трусах на протязі року то через рік вам вже буде пофіг на пісні що буде співати ця жопа її ж все одно з кожного утюга крутять от вона популярність.
Он подивіться як в нас був популярний Міраж а насправді там голос був один і той самий а купа ляльок котрі тільки ногами на сцені дригали. Насправді слова пісень були примітивні а голос дійсно цікавий. Але ж знову таки без грошей і продюсера неможливо було досягти тієї слави.
Ядвига Юсьлегко• 23 ноября 2024
Ответ дляНачальник Анонимов
Голос у него хороший, согласна. Но песня не понравилась. Мотив не зцепляет, через минуту я начала смотреть на время, сколько до конца эту песню еще слушать, слова не запоминающиеся. Вот, я песню прослушала, но желания включить ее снова, у меня, не возникло. И даже в голове не могу воспроизвести мелодию
Такие песни, как у него, мало кому заходят. Думаю, были бы у него деньги, эта песня тоже не стала бы популярной 🤷🏻‍♀️
Народ не понимает, что хороший голос - это чуть ли не последнее дело, а деньги и связи не в состоянии решить все.
Мало ли было и есть певцов и групп, которые выпустили успешный альбом или даже несколько альбомов, а потом теряют свою популярность? И ведь у них уже есть ’’все нужное’’ - деньги, связи, известность. Но если нет нового материала, который заходит слушателю, то никакие былые заслуги не помогают.
Чебураха з перцем• 23 ноября 2024
Ответ дляКоварная Зая
Ну давайте чесно - передача конкурс голос і голос діти. Там було дуже багато талановитих і голосистих людей що дійсно вміють співати.
І що сталося з ними після передач? А нічого! Заключили контракт трохи попіарили і все.
Для продовження кар´єри співака треба нові пісні і участь в конкурсах, а це все гроші. Хто буде розкручувати хоч і талановитого хлопця(дівчину) за просто так? Та ніхто!
От і не має тих талантів на естраді а є фанерні поющіе труси. Нажаль
неправда, ви міркуєте огульно
приклад вам солістка гурту tember blanche. Вона вибула з ГолосуКраїни на якійсь там стадії....а далі писала свої власні пісні, продвигала їх на Спотіфай, створила разом з хлопцем гурт. Продюсерів немає в них, просто талановиті люди.
Ядвига Юсьлегко• 23 ноября 2024
Ответ дляНе против
Я об этом и написала - слегка всплыл, эксплуатируя чужие имена и всплеск патриотизма.
Весела пiсенька• 23 ноября 2024
Ответ дляНачальник Анонимов
Так, голос дуже гарний і артистичний виконавець. Пісня, це вже діло смаку, мені ось ця подобається