Мядуза аля моргонер• 23 ноября 2024
Як багато часу потрібно після розлучення щоб будувати нові відносини?
Люди були разом 20 років, зі школи. Розлучилися. На вашу думку, через який проміжок часу це реально- починати нові серйозні відносини, коли людина дійсно прожила вже біль та готова до цього? Рік, 3 роки? Ніколи?
Не хочу стати тимчасовою розрадою.
Мядуза аля моргонер
• 23 ноября 2024
Ответ дляАноним_Русалка
залежить від людини
А ’середнє по палаті’
Аноним_Русалка• 23 ноября 2024
Ответ дляМядуза аля моргонер
А ’середнє по палаті’
визначте середній характер, темперамент, емоційний інтелект...та будь яку індивідуальну людську рису
Пиши-пропало• 23 ноября 2024
Хто був ініціатором, яка була причина розлучення, може там вже давно жили як сусіди, або як кішка з собакою.
Сусідка знизу• 23 ноября 2024
Так это Вы автор встретили мужчину который развелся спустя 20 лет брака ?
Розлучається чоловік? Залежить від причини і трохи від того, хто ініціатор. Якщо не через зради-абьюз-образи, а просто згорнулись почуття - треба хоча б півроку-рік, просто щоб «вивітрився» звичний і комфортний запах людини з рецепторів, згладились налагоджені стилі спілкування. Для травмованих і ображених без психотерапії може бути роками
Шальная коклетка• 23 ноября 2024
Ответ дляМядуза аля моргонер
А ’середнє по палаті’
Запитайте у тіх людей, про яких пишите. Вони точно знають, готові вони до нових стосунків. Чи там тільки у жінки нема нікого?
Зашла на 5минут• 23 ноября 2024
1 ноября развелась, 1 января познакомилась с будущим вторым мужем, в в августе познакомила с дочкой, поехали отдыхать, в октябре второй раз замуж вышла. У всех по разному.
Гуру троллинга• 23 ноября 2024
Я взагалі вже майже 5 років нічого і ні з ким будувати не хочу.
Чоловіки на фронті, а тут сцикуни, зрадники і ухилянти.
Я собі важко уявляю відгосини з людиною , яка заплатила хабар за 2 группу або з хати не виходить. Сенс у стосунках з завідомо недостойною людиною?
Зашла на 5минут• 23 ноября 2024
Ответ дляГуру троллинга
вы правда считаете что все трусы? у меня в ТОВ 167 мужчин, сейчас 49 на войне, 7 погибли, 2 без вести, 2 в плену. За остальных я правдами и не правдами буду бороться как руководитель и не отдам их, для ВСУ они тоже работают и варят и технику ремонтируют. Я приведу одну известную мне статистку в городе Каменское 266 тыс жителей было до войны -1500 погибших на 1 июля было.
СМСница• 23 ноября 2024
я три роки відходила після розлучення , все ж таки 25 років прожили разом..
Гуру троллинга• 23 ноября 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Ще трохи і будуть ремонтувати техніку росіянам.
Гуру троллинга• 23 ноября 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
У вас можуть бути інші критерії відбору достойних кандидатів. У мене свої.
Бо я на цій війні похоронила брата, який за станом здоров´я мав максимум що робити це ремонтувати техніку в тилу, але опинився на нулю, бо не проплатив.
Тому я в цілому не тільки чоловіків ухилянтів не переношу, а все це гниле суспільство.
Зашла на 5минут• 23 ноября 2024
Ответ дляГуру троллинга
понимаю ваше горе, а ненависть не понимаю. Мой муж тоже на войне, но ненавидеть весь мир я от этого не стала.
Гуру троллинга• 23 ноября 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Так я до загибелі брата теж мало кого ненавиділа.
Бажаю вашому чоловіку повернутись живим і здоровим. І дякую йому
Мамаша в бигудях• 23 ноября 2024
У мене пішло 7 років
За ці роки були певні відносини, але скоріше для здоров’я
А в вересні одружились із чоловіком
Стебель березы• 23 ноября 2024
Я была замужем более 20 лет, развод еще не произошел, но мы стали жить отдельно, то я сразу начала знакомиться с мужчинами. Встречалась, было много интересных встреч, официально развелись, через несколько месяцев я познакомилась со вторым мужем, через 2 месяца вышла замуж. Я была готова сразу к общению, у меня никаких проблем не было. Бывший муж все никак не успокоится, хочет меня вернуть
Блакитне небо• 23 ноября 2024
Ответ дляМядуза аля моргонер
А ’середнє по палаті’
Кажуть півроку. Але особисто мені це мало. В шлюбі 20, розлучилась, 1,5 роки не разом ... і тут якось так сталось -кекс. Сама від себе в шоці. Звісно, якби хтось був, то цього б не сталося
Блакитне небо• 23 ноября 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
В якому віці це було?
Блакитне небо• 23 ноября 2024
Ответ дляГуру троллинга
Ждуніха
Гуру троллинга• 23 ноября 2024
Ответ дляБлакитне небо
Ні
Ні так ні, у вас не забов´язані бути ’мозги’
Блакитне небо• 23 ноября 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Чудовий вік. Як добре, що все склалося