Monstressa• вчера в 16:45

Вы можете хотеть секса с мужчиной, которого не любите?

Зробіть вибір:
вже голосів: 83
Да, вполне
Нет, никогда
gizzaGinora• вчера в 17:13
Пфф
Без аноніма?😆

Нєєєє, без аноніма всі не такі.
Всі тільки по великому коханню
Sgreen• вчера в 17:39
Відсотки все показують. Відразу відпадають питання про контингент на форумі
hairy• вчера в 17:50
Ответ дляSgreen
А что именно показывают? Просто интересно, как вопрос о сексуальном желании может характеризовать контингент.
Sgreen• вчера в 17:52
Ответ дляhairy
У вас претензія якась чи образа? Що вас заділо?
hairy• вчера в 17:56
Просто интересно, что голый ответ на подобный вопрос может сказать о контингенте )
Sgreen• вчера в 18:02
Ответ дляhairy
Якщо всі акаунти тут оприлюднити з відкриттям інших соцмереж, то побачимо реальні обличчя, і як ці люди кічаться своїм ’щасливим життям’ в соцмережах. І божаться, які правильні, а тут щодня теми про сльози що в чоловіків коханки, а потім і самі коханців шукають. Просто цікавий масштаб лицемірства серед жіночок))