Малинка• 23 ноября 2024
Німеччина продовжила захист до березня 2026, що думаєте?
Я засмучена новинами. Виходить, параграф продовжили ще на рік, то значить, закінчення війни не видно?
Боже, світ зійшов з розуму... я думала, щось зміниться цього року або наступного.
Силиконочка• 23 ноября 2024
Ответ дляФуліганка
Ну який кінець? Такі заробітки на війні. Молодці ті, хто втекли
А кто остался лошары получается?
Щастя-здоровля• 23 ноября 2024
Ответ дляМаю декілька думок
Учтите, что у большинства внж уже просроченные (они действительны только распоряжением немецкой власти). Кончится война - дадут несколько месяцев завершить дела в стране и защиту обнулят так же быстро, как ее открыли
Только она быстро не кончится, к сожалению (
Дали разрешение бить вглубь россии, значит война еще не скоро закончится (((
Щастя-здоровля• 23 ноября 2024
Ответ дляAntiprom
По-перше, їм вже давно продовжили до березня 26 р, по-друге, навпаки залиш лише рік до кінця захисту і ніхто не піднімає питання що робити з захистом після 26 р.. тобто це гарний знак, і третє, ви реально думаєте що такі воєнні машини які запустила Україна та росія зупиняються за день? перемовини можуть тривати місяці і більше перш ніж почнуть розпускати та відводити армію..
Які перемовини?(((
Все тільки починається (((
Я-ваш шанс• 23 ноября 2024
Ответ дляСиликоночка
А кто остался лошары получается?
Та да, виходить так...звісно можна ж завжди сказати, а хто вам не давав.
Ответ дляМалинка
Я шокована через те, що війна буде продовжуватись, так.
Але і через біженців.
Я у Німеччині, давно працюю і житло просто неможливо знайти. Все зайнято тими, хто не працює
Але і через біженців.
А) завістліва кобіта) багато ваших виє по фейсбучиках шо біженці хліб відібрали ваш.
Швендяю містами• 23 ноября 2024
Ответ дляМалинка
Але і через біженців.
Ха-ха. З чого це ви таке взяли? Чому їм здають, а вам -ні?
Силиконочка• 23 ноября 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
Я ваше настроение понимаю ( одни говенные новости. Мне тоже знакомая звонит, ой, мы там были,там, фотки красивые, ...’а у вас что нового’? А у нас ничего нового, мы в темноте,как кроты и читаем эти унылые новости и темы про жуткие цены. Но,надо не унывать, потому что будем болеть, держимся. Обнимаю
Пищалка• 23 ноября 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
А где об этом написано?
В новостях. Уряд Словаччини ухвалив видачу пластикових ID-карток для осіб зі статусом тимчасового захисту «Dočasné útočisko».
Сьогодні уряд Словаччини затвердив ініціативу Ministerstvovnútra SR, яка передбачає заміну паперових документів «Dočasné útočisko» для українців зі статусом тимчасового захисту на пластикові ID-картки.
Ця зміна відкриє нові можливості для українців, спрощуючи їхні подорожі та пересування територією держав-членів ЄС й в межах Шенгенського простору.
Варто зазначити, що раніше біженці неодноразово повідомляли про труднощі, з якими стикалися під час перетину кордонів країн ЄС.
Відповідно до нових правил, паперові документи, видані до 14 грудня 2024 року, планують залишити чинними, проте їх можна буде замінити на сучасні пластикові ID-картки.
Нову ID-картку з дозволом на проживання доставлятимуть безпосередньо на адресу іноземця, але за неї потрібно буде сплатити адміністративний збір. Термін дії картки становитиме 3 роки, однак її чинність завершиться, якщо особа відмовиться від тимчасового захисту в Словаччині.
➡️Офіційна інформація
Після того, як закон буде затверджений Národná rada SR та підписаний Президентом, ми повідомимо про всі нюанси переходу з паперового варіанта на пластик.
Захист прав українців | Словаччина
➡️Офіційна інформація
Захист прав українців | Словаччина
Швендяю містами• 23 ноября 2024
Ответ дляСиликоночка
Автор слилась
А ще навіть анонімів не зняли))
Силиконочка• 23 ноября 2024
Ответ дляШвендяю містами
А ще навіть анонімів не зняли))
И попахивает неискренностью. Ой, как жалко, что продлили, войне нет конца, а потом: беженцы заняли квартиры
Швендяю містами• 23 ноября 2024
Ответ дляСиликоночка
Да у тролів завжди так)
Силиконочка• 23 ноября 2024
Ответ дляШвендяю містами
Да у тролів завжди так)
Хотела срачика, думаете?
Білка в колесі• 23 ноября 2024
Так є країни, які набагато раніше продовжили статус захисту. Автор, чому вас саме Німеччина зацікавила сьогодні?
Сало не люблю• 23 ноября 2024
Думаю, что пора прекратить эту защиту по всем странам и тогда закончится война.
Щастя-здоровля• 23 ноября 2024
Ответ дляПищалка
➡️Офіційна інформація
Захист прав українців | Словаччина
➡️Офіційна інформація
Захист прав українців | Словаччина
Интересно
Почему именно на три года
ИМХОля• 23 ноября 2024
Ответ дляМалинка
Але і через біженців.
Це правда, що можна не працювати? 🥺
Мені таке треба. Але ніяк не наважусь
Я-ваш шанс• 23 ноября 2024
Ответ дляСиликоночка
Дякую, мені вже й не дзвонить, нажаль, бо у неї вся сім´я вже там, всі влаштовані, три роки часу не на користь спілкування, та й про що спілкуватися, коли вже спільного фактичного нічого. А настрій так, останній тиждень і всі ці новини, ціни в магазинах, якось взагалі добили, не видно краю тої прірви в яку несемося...понеділок-п´ятниця посто пролітає життя, як швидкісний потяг.
Ви праві, потрібно підібрати шмарклі і купити абонемент в тренажерний зал, щоб виганяти песимізм.
Пез Году Неделя• 23 ноября 2024
Ответ дляАльфасамка
Удалено администрацией...
Так шо, войну Зекоманда продолжает?
Силиконочка• 23 ноября 2024
Ответ дляПез Году Неделя
Так шо, войну Зекоманда продолжает?
И она,в том числе
Пез Году Неделя• 23 ноября 2024
Ответ дляСиликоночка
И она,в том числе
А каким образом? Кто-то предлагает перемирие?
Щастя-здоровля• 23 ноября 2024
Ответ дляПез Году Неделя
Так выше пишут, что да, уже и переговоры скоро будут
Марафон он такой...
ротцвеники• 23 ноября 2024
Ответ дляМалинка
Так я тоже поэтому.
Если решение официально принято, оно же на чем-то основано...
Как только снимут военное положение у нас, автоматически отменяется и параграф.
Сало не люблю• 23 ноября 2024
Ответ дляПарова машина
Так їм повертатися немає куди. Бачили карту?
Что значит некуда? Далеко не у всех дома разбиты.
Малинка
• 23 ноября 2024
Ответ дляСиликоночка
Я написала, що мене турбує і те, що війні немає закінчення, і те, що з потоком біженців житло знайти все важче.
Так, мені важко щодня їхати більше 2х годин в одну сторону на роботу, коли я знаю, що є житло ближче, але воно зайняте безробітними.
Парова машина• 23 ноября 2024
Ответ дляСало не люблю
Окуповані території