АнтиТанкист• 23 ноября 2024

Цвайбрюккен. Шукаю тих, хто живе в цьому місті або поряд.

Хочемо переїхати в це місто. Шукаю житло, можливо, тимчасове, щоб зупинитись, або постійне. Можливо хтось є тут, хто живе в цьому місті. Поділіться досвідом, як шукали житло ви? Може є номер телефону ріелтоов.
Буду вдячна за будь яку інформацію.
МУСЯкомарова• 23 ноября 2024
Работу там нашли?
Бараболька• 23 ноября 2024
Мені казали в Німеччину лише через табір
ТигрЛьвович• 23 ноября 2024
Риэлторы в Германии и сходу найти жильё? Ор
Почитайте требования к арендателям в Германии и расценки риэлторов.
автор АнтиТанкист • 23 ноября 2024
Ответ дляМУСЯкомарова
Работу там нашли?
Шукаю житло зараз. І не можу знайти ніяких варіантів. Тому вирішила запитати.
ТигрЛьвович• 23 ноября 2024
Ответ дляМУСЯкомарова
Работу там нашли?
Ага, CEO с бессрочным контрактом
Нульовий сантиметр• 23 ноября 2024
Ответ дляМУСЯкомарова
Работу там нашли?
А яке Вам діло? Автор питала про роботу?
ТигрЛьвович• 23 ноября 2024
Ответ дляАнтиТанкист
А какой у Вас статус в Германии? Документы какие? Как турист, Вы только через Airbnb или Booking можете снять посуточно, всё.
Соображалочка• 23 ноября 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Ну логічне запитання, в принципі. Знайомих там у автора немає. Має ж бути пояснення, чому їй треба саме у це місто з поетичною назвою Цвайбрюккен))
автор АнтиТанкист • 23 ноября 2024
Ответ дляТигрЛьвович
Дякую. Розглядаю і ці варіанти.
ТигрЛьвович• 23 ноября 2024
Ответ дляАнтиТанкист
Дякую. Розглядаю і ці варіанти.
А у Вас без вариантов. Вообще. Для аренды Вы должны предоставить данные о своей платежеспособности, документ на право пребывания в стране, немецкий или европейский IBAN, заплатить кауцион в размере 2-3 месячных аренд, заключить контракт, минимум, на 6 месяцев. И на любую квартиру полно желающих. С немецким гражданством, с банковским счётом, рабочим контрактом и хорошей Schufa. И Вы, явно в проигрыше в этом списке.
Незнакомлюся• 23 ноября 2024
Ответ дляАнтиТанкист
Дякую. Розглядаю і ці варіанти.
Так тогда вам на Booking.com, за вас искать никто не будет
МУСЯкомарова• 23 ноября 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
А вам какое дело до моего ответа? Я спрашивала ваше мнение?))
МУСЯкомарова• 23 ноября 2024
Ответ дляТигрЛьвович
Ага, CEO с бессрочным контрактом
Ну мало ли человек нашел работу в другой земле и переезжает.
ОдинРазНадетое• 23 ноября 2024
Платный аккаунт на https://immobilienscout24.de и вперед
бибизяна• 11 декабря 2024
Ответ дляАнтиТанкист
Дякую. Розглядаю і ці варіанти.
Автор, як ваші справи? Я недалеко в сусідній землі в Саарбрюкені.
автор АнтиТанкист • 15 декабря 2024
Ответ длябибизяна
Доброго дня.
Продовжуємо шукати житло. Розглядаємо всі можливі варіанти, а їх не багато(
бибизяна• 16 декабря 2024
Ответ дляАнтиТанкист
Доброго дня.
А чому саме Цвайбрюкен? Невелике містечко.